Fred T. Foard Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
4x100 Meter Relay | |||||
57.17 | Relay Team | 4th | Finals H2 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
2:01.25 | Relay Team | 5th | Finals H2 | Complete Results | |
800 Meter Sprint Medley Relay | |||||
2:08.65 | SB | Relay Team | 4th | Finals H2 | Complete Results |
4x400 Meter Relay | |||||
5:03.19 | Relay Team | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
12:44.20 | Relay Team | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
4-2 | Jade Brooks | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
4-0 | Hannah Billington | 13th | Finals H1 | Complete Results | |
3-8 | Madeline Robinson | 14th | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
12-5 | Jade Brooks | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
11-6 | Kelsey Gladden | 11th | Finals H1 | Complete Results | |
10-2 | Courtney Young | 16th | Finals H1 | Complete Results | |
Triple Jump | |||||
28-1.5 | Jade Brooks | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
74-9 | Abbey Fulbright | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
53-7 | Arianna Ford | 12th | Finals H1 | Complete Results | |
53-7 | Hannah Billington | 12th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
29-11.75 | Massota Thompson | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
28-4 | Julia Kowalewski | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
26-1.25 | Abbey Fulbright | 10th | Finals H1 | Complete Results | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
46.64 | Relay Team | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:37.45 | Relay Team | 5th | Finals H2 | Complete Results | |
800 Meter Sprint Medley Relay | |||||
1:41.84 | SB | Relay Team | 4th | Finals H2 | Complete Results |
4x400 Meter Relay | |||||
3:47.48 | Relay Team | 6th | Finals H2 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
9:24.57 | Relay Team | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
5-2 | Dwight Shade | 10th | Finals H1 | Complete Results | |
5-2 | Austin Hicks | 10th | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
20-3 | SB | Tyler Johnson | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
18-8 | SB | Dwight Shade | 7th | Finals H1 | Complete Results |
17-0 | Khalil Green | 15th | Finals H1 | Complete Results | |
Triple Jump | |||||
36-4 | Khalil Green | 9th | Finals H1 | Complete Results | |
35-1 | Jordan Wiggington | 13th | Finals H1 | Complete Results | |
Pole Vault | |||||
10-0 | Tate Fleming | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
7-0 | SB | Josh Underwood | 8th | Finals H1 | Complete Results |
7-0 | Andrew Davis | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
106-5 | Dylan Curtis | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
86-5 | Cameron Wilfong | 16th | Finals H1 | Complete Results | |
85-8 | Christian Whitmore | 17th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
40-8.5 | SB | Dylan Curtis | 4th | Finals H1 | Complete Results |
39-7.5 | SB | Dane Mann | 5th | Finals H1 | Complete Results |
38-10.75 | Christian Whitmore | 7th | Finals H1 | Complete Results |