Results

TimingInc.com                                            DirectAthletics MeetPro
                 2019 Central Carolina Conference Championship                  
              Oak Grove High School, Winston-Salem, NC - 5/1/2019               

Girls High Jump
Finals
=====================================================================
  Pl Name                 Team                     Mark     conv Pts 
=====================================================================
   1 HOLDER, ALLIE        Central Davidson        5' 0"           10 
   2 DOWNS, JANIYA        South Rowan            4' 10"            8 
   3 THORNE, LYRIK        Ledford                 4' 8"            6 
   4 WALSER, STEPHANIE    Central Davidson        4' 8"            5 
   5 MOORE, CARLIE        South Rowan             4' 6"          3.5 
   5 STURDIVANT, TNEENA   East Davidson           4' 6"          3.5 
   7 GOLDEN-POOLE, JANASI Thomasville             4' 6"          1.5 
   7 KEPLEY, KATARINA     West Davidson           4' 6"          1.5 
   9 PENA, EMILY          East Davidson           4' 6"              
  10 HEATH, KATELYNN      North Davidson          4' 6"              
  11 LOYZELLE, TAEGAN     West Davidson           4' 4"              
  12 PORTER, ROBYN        East Davidson           4' 4"              
  13 HEWITT, NORA         West Davidson           4' 2"              
  14 WHITLOW, SIERRA      Oak Grove High Schoo    4' 0"              
     MAJETT, ZAYLAH       Ledford                    NH              
     MCDOWELL, TELLYSIA   Central Davidson           NH              
     HUNTER, ALYSSA       North Davidson            DNS              

Boys High Jump
Finals
=====================================================================
  Pl Name                 Team                     Mark     conv Pts 
=====================================================================
   1 LEONARD, JENSEN      Central Davidson       5' 10"           10 
   2 LEWIS, BRANDON       West Davidson          5' 10"            8 
   3 KOONTZ, NAMAURION    West Davidson           5' 8"          5.5 
   3 FINGER, BRENDEN      South Rowan             5' 8"          5.5 
   5 WARSTLER, JOSHUA     West Davidson           5' 6"          3.5 
   5 FULLARD, TERRENCE    South Rowan             5' 6"          3.5 
   7 CLARK, WALKER        North Davidson          5' 6"            2 
   8 SHERRILL, JUSTIN     Lexington               5' 4"          0.5 
   8 REED, JONATHAN       Ledford                 5' 4"          0.5 
  10 HOLLOMAN, MARCUS     South Rowan             5' 2"              
  11 TILLY, HUNTER        Oak Grove High Schoo    5' 0"              
  11 CHARLES, STERLING    Central Davidson        5' 0"              
  11 DUKE, OZZE           East Davidson           5' 0"              
  11 KNIGHT, MALCOLM      Thomasville             5' 0"              
  11 MILLER, BENJAMIN     Ledford                 5' 0"              
  11 WALSER, REECE        East Davidson           5' 0"              
  17 MOSS, ELIJAH         Thomasville             5' 0"              
  17 PHELPS, DANIEL       North Davidson          5' 0"              
  17 BARNES, TYREE        Thomasville             5' 0"              
     TIPPETT, NICHOLAS    East Davidson              NH              
     SETZER, ALEXANDER    Ledford                    NH              
     FULKS, THEMUS        North Davidson             NH              
     HARPER, CORBIN       Central Davidson           NH              

Girls Pole Vault
Finals
=====================================================================
  Pl Name                 Team                     Mark     conv Pts 
=====================================================================
   1 FOSTER, KRISTIN      Ledford                 9' 0"           10 
   2 HOLDER, ALLIE        Central Davidson        9' 0"            8 
   3 WALSER, STEPHANIE    Central Davidson        8' 0"            6 
   4 BENTON, CATHERINE    North Davidson          7' 6"          4.5 
   4 MCKENZIE, KATHERINE  Oak Grove High Schoo    7' 6"          4.5 
   6 HALL, RACHEL         Oak Grove High Schoo    7' 0"            3 
   7 YARBOUGH, LINDSAY    North Davidson          6' 6"          1.5 
   7 HAMPTON, CHELSEA     North Davidson          6' 6"          1.5 
   9 OSTERBERG, MANDY     Oak Grove High Schoo    6' 0"              

Boys Pole Vault
Finals
=====================================================================
  Pl Name                 Team                     Mark     conv Pts 
=====================================================================
   1 MURPHY, JACOB        Oak Grove High Schoo   12' 0"           10 
   2 RIVERA, ZACK         North Davidson         11' 6"            8 
   3 REPETA, GAVIN        Oak Grove High Schoo   10' 6"            6 
   4 MILLS, BRADEN        Oak Grove High Schoo   10' 0"            5 
   5 SOKPHAT, KEVIN       North Davidson          9' 6"            4 
   6 MACFARLAND, LANDON   Ledford                 9' 0"            3 
   7 MILLER, BENJAMIN     Ledford                 8' 0"            2 
   8 CAVENDER, NATHAN     Central Davidson        8' 0"            1 
   9 SPURLOCK, CHRISTIAN  Ledford                 7' 6"              
     PATRICK, RAYMOND     North Davidson            DNS              

Girls Long Jump
Finals
===================================================================================
  Pl Name                 Team                     Mark     conv Wind Fl. (Pl) Pts 
===================================================================================
   1 DOWNS, JANIYA        South Rowan            17' 1"           NW    2  (1)  10 
   2 PAYNE, SAMANTHA      Ledford                17' 0"           NW    2  (2)   8 
   3 MCNAIR, PAIGE        North Davidson       15' 11.5           NW    2  (3)   6 
   4 CORPENING, NITAVIA   Salisbury            15' 5.50           NW    2  (4)   5 
   5 WOOD, ANNA           West Davidson          15' 5"           NW    2  (5)   4 
   6 WARD, MAKAYLA        Central Davidson       15' 5"           NW    2  (5)   3 
   7 HARRIS, TAYLOR       Thomasville            15' 2"           NW    2  (7)   2 
   8 HOLDER, ALLIE        Central Davidson       14' 9"           NW    2  (8)   1 
   9 HEATH, KATELYNN      North Davidson         14' 8"           NW    2  (9)     
  10 RUTH, DAKOTA         Ledford              14' 4.50           NW    1  (1)     
  11 MABE, JESSICA        Oak Grove High Schoo   14' 4"           NW    1  (2)     
  12 LOGGINS, KAIGE       Thomasville          14' 3.50           NW    2 (10)     
  13 SNIDER, MADISON      West Davidson          14' 3"           NW    2 (11)     
  14 PRINCE, MADELYN      West Davidson          13' 6"           NW    1  (3)     
  15 TENNANT, ANNA        Oak Grove High Schoo 13' 1.75           NW    1  (4)     
  16 WYATT, CHRISTINA     Central Davidson       13' 1"           NW    2 (12)     
  17 YARBROUGH, DORIAN    Oak Grove High Schoo   13' 1"           NW    1  (5)     
  18 GREEN, ANNIKA        Lexington            12' 8.75           NW    1  (6)     
  19 HEGLER, BAILEY       East Davidson          12' 3"           NW    1  (7)     
  20 AGUILERA, ABIGAL     East Davidson          12' 1"           NW    1  (8)     
  21 HARPER, AMY          Ledford              10' 2.25           NW    1  (9)     
     SWAIM, KAITLYN       East Davidson             DNS                 1          
     TAYLOR, MANAYAH      Thomasville               DNS                 1          
     HUNTER, ALYSSA       North Davidson            DNS                 1          

Boys Long Jump
Finals
===================================================================================
  Pl Name                 Team                     Mark     conv Wind Fl. (Pl) Pts 
===================================================================================
   1 JOHNSON, TYRONE      Salisbury              23' 3"           NW    2  (1)  10 
   2 LEONARD, JENSEN      Central Davidson       21' 4"           NW    2  (2)   8 
   3 BOWEN, ANTHONY       Oak Grove High Schoo   20' 6"           NW    2  (3)   6 
   4 BLAIR, SETH          Oak Grove High Schoo 19' 8.50           NW    2  (4)   5 
   5 FULLARD, TERRENCE    South Rowan          19' 7.50           NW    2  (5)   4 
   6 FRANKLIN, CHRISTIAN  Ledford              19' 6.50           NW    2  (6)   3 
   7 WHITENER, DAYSHAUN   West Davidson          19' 5"           NW    2  (7)   2 
   8 POZYCK, GABRIEL      South Rowan           18' 11"           NW    2  (8)   1 
   9 WORRELL, MALIK       Ledford              18' 10.5           NW    2  (9)     
  10 ANDREWS, GUNTER      Central Davidson     18' 3.50           NW    2 (10)     
  11 PHELPS, DANIEL       North Davidson       18' 2.50           NW    2 (11)     
  12 JOHNSON, LANDON      Thomasville          18' 0.50           NW    2 (12)     
  13 MANNO, BEN           West Davidson         17' 11"           NW    1  (1)     
  14 PASCALE, NATHAN      North Davidson        17' 10"           NW    1  (2)     
  15 LYONS, MARK          West Davidson        17' 7.50           NW    1  (3)     
  16 SHELLEY, ISAAC       Ledford              17' 4.50           NW    1  (4)     
  17 WALSER, REECE        East Davidson          17' 4"           NW    1  (5)     
  18 BARNES, TYREE        Thomasville          17' 3.50           NW    1  (6)     
  19 SHERRILL, JUSTIN     Lexington            17' 1.50           NW    1  (7)     
  20 OLMEDO, IVAN         East Davidson        16' 4.50           NW    1  (8)     
  21 FULKS, THEMUS        North Davidson         16' 3"           NW    1  (9)     
  22 HARPER, CORBIN       Central Davidson     15' 11.5           NW    1 (10)     
  23 TILLY, HUNTER        Oak Grove High Schoo   15' 4"           NW    1 (11)     
  24 DUKE, OZZE           East Davidson          14' 7"           NW    1 (12)     

Girls Triple Jump
Finals
==========================================================================
  Pl Name                 Team                     Mark     conv Wind Pts 
==========================================================================
   1 PAYNE, SKYLAR        Ledford              32' 10.5           NW   10 
   2 REYNOLDS, BLAKE      Central Davidson     32' 3.50           NW    8 
   3 LOGGINS, KAIGE       Thomasville          30' 8.50           NW    6 
   4 MCNAIR, PAIGE        North Davidson         30' 8"           NW    5 
   5 WALSER, STEPHANIE    Central Davidson       30' 4"           NW    4 
   6 STONE, OLIVIA        Oak Grove High Schoo 30' 3.50           NW    3 
   7 SNIDER, MADISON      West Davidson          30' 2"           NW    2 
   8 WOOD, ANNA           West Davidson        28' 5.75           NW    1 
   9 HEATH, KATELYNN      North Davidson       28' 4.50           NW      
  10 RYMER, KIRA          South Rowan          27' 10.5           NW      
  11 HEGLER, BAILEY       East Davidson         27' 10"           NW      
  12 FALKNER, SYDNEY      Ledford                27' 8"           NW      
  13 STURDIVANT, TNEENA   East Davidson          26' 8"           NW      
     CORPENING, NITAVIA   Salisbury                  NM                   
     AGUILERA, ABIGAL     East Davidson              NM                   

Boys Triple Jump
Finals
===================================================================================
  Pl Name                 Team                     Mark     conv Wind Fl. (Pl) Pts 
===================================================================================
   1 KNIGHT, MALCOLM      Thomasville            43' 6"           NW    2       10 
   2 JOHNSON, TYRONE      Salisbury            42' 7.50           NW    2        8 
   3 LEONARD, JENSEN      Central Davidson       42' 5"           NW    1  (1)   6 
   4 BOWEN, ANTHONY       Oak Grove High Schoo   42' 3"           NW    2        5 
   5 WHITENER, DAYSHAUN   West Davidson          40' 0"           NW    2        4 
   6 FRANKLIN, CHRISTIAN  Ledford               39' 11"           NW    2        3 
   7 MARTINDALE, ANDREW   West Davidson          39' 5"           NW    2        2 
   8 RIGGINS, CORDAE      North Davidson         38' 7"           NW    2        1 
   9 WARD, HARRISON       South Rowan            37' 3"           NW    2          
  10 TURNER, ETHAN        Ledford                36' 5"           NW    2          
  11 BOGUE, JORDAN        Oak Grove High Schoo   36' 1"           NW    1  (2)     
  12 OLMEDO, IVAN         East Davidson        35' 10.5           NW    1  (3)     
  13 ROMERO, FRANKIE      East Davidson          35' 4"           NW    1  (4)     
  14 PHELPS, DANIEL       North Davidson       34' 10.5           NW    1  (5)     
  15 HARPER, CORBIN       Central Davidson       34' 4"           NW    1  (6)     
  16 TARLTON, MATTHEW     West Davidson          34' 1"           NW    1  (7)     
  17 FULKS, THEMUS        North Davidson        33' 11"           NW    2          
  18 WALSER, REECE        East Davidson         33' 10"           NW    1  (8)     
  19 WARREN, HUNTER       Oak Grove High Schoo   33' 4"           NW    1  (9)     
  20 WILLIAMS, TERRENCE   Ledford                32' 7"           NW    1 (10)     
     MAYFIELD, BRANDON    Central Davidson           NM                 1          

Girls Shot Put
Finals
==============================================================================
  Pl Name                 Team                     Mark     conv Fl. (Pl) Pts 
==============================================================================
   1 HART, MAHKAYLA       Thomasville          37' 2.25            2  (1)  10 
   2 MCNAIR, PAIGE        North Davidson       32' 4.50            2  (2)   8 
   3 LITTLEJOHN, KYARAH   Lexington            31' 6.75            2  (3)   6 
   4 DESHAZOR, KAYLA      Ledford              31' 4.50            2  (4)   5 
   5 BOLDER, JANIA        Salisbury            29' 11.5            2  (5)   4 
   6 MCMATH, SARAH        Central Davidson     28' 8.75            2  (6)   3 
   7 LOVE, MAKINSEY       North Davidson       28' 6.25            2  (7)   2 
   8 CADE, AMARE          Lexington            28' 0.75            2  (8)   1 
   9 RUSS, LOGAN          Ledford              27' 2.75            2  (9)     
  10 MCKOY, JULIANNA      North Davidson       27' 0.75            2 (10)     
  11 BROWN, SAMANTHA      South Rowan          26' 5.25            1  (1)     
  12 BUTLER, JAHLEAH      South Rowan          25' 11.7            2 (11)     
  13 WILLIAMS, JEMIAH     East Davidson        25' 9.50            2 (12)     
  14 TIERNEY, PAMELA      West Davidson        24' 11.7            1  (2)     
  15 MACQUEEN, LOGAN      South Rowan          24' 9.75            1  (3)     
  16 WEST, MADELYN        Oak Grove High Schoo 24' 9.25            1  (4)     
  17 WILLIS, JENNA        West Davidson        23' 8.50            1  (5)     
  18 WARRICK, CALLIE      East Davidson        23' 8.25            1  (6)     
  19 HALL, TIMBER         Ledford              23' 3.25            2 (13)     
  20 MCLEOD, DIAVION      Lexington            22' 11.7            1  (7)     
  21 BECK, HANNAH         Central Davidson     22' 3.25            1  (8)     
  22 OATES, SIERRA        Central Davidson     21' 9.75            1  (9)     
  23 BENTON, HANNAH       West Davidson          21' 0"            1 (10)     
  24 DINKINS, TYMARRA     Thomasville          19' 11.2            1 (11)     
  25 LEONARD, MEGAN       Oak Grove High Schoo 19' 3.75            1 (12)     
  26 FRITZSCHE, LAUREN    Oak Grove High Schoo   18' 5"            1 (13)     

Boys Shot Put
Finals
==============================================================================
  Pl Name                 Team                     Mark     conv Fl. (Pl) Pts 
==============================================================================
   1 STEPHENS, BLAKE      North Davidson       46' 5.50            2  (1)  10 
   2 GRUBBS, MASON        Oak Grove High Schoo 45' 9.50            2  (2)   8 
   3 SHIVER, ISAIAH       Ledford              44' 2.50            2  (3)   6 
   4 OGLESBY, THEO        Salisbury            39' 11.2            2  (4)   5 
   5 MCGATH, BLAKE        Central Davidson      39' 11"            2  (5)   4 
   6 COMER, MAVEN         Central Davidson     39' 4.25            2  (6)   3 
   7 BRAVO, LEO           Thomasville          38' 7.50            1  (1)   2 
   8 WELCH, DEVON         North Davidson         38' 0"            2  (7)   1 
   9 BURNETT, NOAH        West Davidson        37' 5.50            2  (8)     
  10 COLLINS, DAYLEN      Ledford                37' 4"            1  (2)     
  11 BROWN, WILLIAM       Oak Grove High Schoo 37' 2.50            2  (9)     
  12 JOHNSON, NATHANIAL   Thomasville            36' 5"            1  (3)     
  13 YALE, ALEX           Oak Grove High Schoo   35' 7"            1  (4)     
  14 BARNES, AUSTIN       South Rowan          35' 5.50            2 (10)     
  15 CHARLESTON, JERRY    West Davidson          35' 5"            2 (11)     
  16 VAN DER POEL, CHAD   Salisbury            35' 3.50            1  (5)     
  17 PETTIGREW, CODY      Central Davidson     33' 7.50            2 (12)     
  18 THOMPSON, BRENDAN    West Davidson        33' 2.75            2 (13)     
  19 DUKE, OZZE           East Davidson        31' 8.50            1  (6)     
  20 BARRIER, BRYLAN      South Rowan            31' 8"            1  (7)     
  21 WILLIAMSON, GREG     East Davidson          31' 8"            1  (7)     
  22 WALL, XAVIER         Lexington            31' 7.50            1  (9)     
  23 MORTON, OSCAR        South Rowan          31' 5.50            1 (10)     
  24 BALDWIN, CHRISTOPHER East Davidson          31' 2"            1 (11)     
  25 DUDLEY, KARSON       Ledford                30' 0"            2 (14)     
  26 GAITHER, T'KAI       Salisbury            29' 6.50            1 (12)     
  27 MCDONALD, QUINCY     Thomasville            28' 8"            1 (13)     
     ESCALERA, CHRIS      North Davidson             NM            1          

Girls Discus
Finals
==============================================================================
  Pl Name                 Team                     Mark     conv Fl. (Pl) Pts 
==============================================================================
   1 MCMATH, SARAH        Central Davidson       98' 1"            2  (1)  10 
   2 RYMER, KIRA          South Rowan            95' 5"            2  (2)   8 
   3 BUTLER, JAHLEAH      South Rowan           87' 11"            2  (3)   6 
   4 HILL, MORGAN         Ledford                86' 3"            2  (4)   5 
   5 CLARK, JAELA         Ledford                86' 1"            2  (5)   4 
   6 RICE, KENNEDY        North Davidson         83' 7"            2  (6)   3 
   7 DAVIS, BRIANA        North Davidson         77' 8"            2  (7)   2 
   8 RUSS, LOGAN          Ledford                77' 0"            2  (8)   1 
   9 WILLIAMS, JEMIAH     East Davidson          76' 1"            2  (9)     
  10 RADER, ALEX          West Davidson         75' 11"            2 (10)     
  11 BECK, HANNAH         Central Davidson       73' 1"            2 (11)     
  12 MCKOY, JULIANNA      North Davidson        66' 11"            2 (12)     
  13 HART, MAHKAYLA       Thomasville            66' 6"            2 (13)     
  14 LOPEZ, SANDI         South Rowan           63' 10"            1  (1)     
  15 MCLEOD, DIAVION      Lexington              62' 5"            1  (2)     
  16 CADE, AMARE          Lexington             61' 10"            1  (3)     
  17 WALTON, CHRISTINA    Central Davidson       60' 0"            1  (4)     
  18 WEST, MADELYN        Oak Grove High Schoo   57' 7"            1  (5)     
  19 DINKINS, TYMARRA     Thomasville           56' 10"            1  (6)     
  20 WASHINGTON, CASSIDY  Lexington              54' 7"            1  (7)     
  21 TIERNEY, PAMELA      West Davidson          53' 2"            1  (8)     
  22 WARRICK, CALLIE      East Davidson          53' 0"            1  (9)     
  23 WILLIS, JENNA        West Davidson          46' 4"            1 (10)     
  24 BOLDER, JANIA        Salisbury              44' 1"            1 (11)     
  25 FRITZSCHE, LAUREN    Oak Grove High Schoo   37' 9"            1 (12)     
     HOLLINGSWORTH, PHOEB Salisbury                 DNS            1          
     KOONTZ, LIBERTY      Salisbury                 DNS            2          

Boys Discus
Finals
==============================================================================
  Pl Name                 Team                     Mark     conv Fl. (Pl) Pts 
==============================================================================
   1 STEPHENS, BLAKE      North Davidson        151' 8"            2  (1)  10 
   2 PETTIGREW, CODY      Central Davidson     123' 10"            2  (2)   8 
   3 WELCH, DEVON         North Davidson        114' 0"            2  (3)   6 
   4 THOMPSON, BRENDAN    West Davidson         111' 6"            2  (4)   5 
   5 GRUBBS, MASON        Oak Grove High Schoo  110' 2"            2  (5)   4 
   6 TEDDER, DREW         West Davidson        108' 11"            2  (6)   3 
   7 BROWN, WILLIAM       Oak Grove High Schoo  105' 8"            2  (7)   2 
   8 OGLESBY, THEO        Salisbury             104' 4"            2  (8)   1 
   9 LONG, JORDAN         Central Davidson      103' 2"            2  (9)     
  10 MCGATH, BLAKE        Central Davidson     100' 11"            2 (10)     
  11 BARNES, AUSTIN       South Rowan           100' 8"            2 (11)     
  12 JOHNSON, NATHANIAL   Thomasville            98' 6"            1  (1)     
  13 CANNON, ISAIAH       Ledford                96' 8"            1  (2)     
  14 WILLIAMSON, GREG     East Davidson          96' 5"            1  (3)     
  15 YALE, ALEX           Oak Grove High Schoo   93' 0"            1  (4)     
  16 MILSTEAD, CONNER     West Davidson          92' 7"            2 (12)     
  17 DUDLEY, KARSON       Ledford                89' 4"            1  (5)     
  18 ESCALERA, CHRIS      North Davidson         88' 7"            2 (13)     
  19 SHIVER, ISAIAH       Ledford                88' 6"            2 (14)     
  20 MORTON, OSCAR        South Rowan            84' 5"            1  (6)     
  21 BRAVO, LEO           Thomasville            84' 2"            1  (7)     
  22 BALDWIN, CHRISTOPHER East Davidson          79' 4"            1  (8)     
  23 MCDONALD, QUINCY     Thomasville            79' 0"            1  (9)     
  24 WALL, XAVIER         Lexington             78' 10"            1 (10)     
  25 FOSTER, WYATT        South Rowan            72' 3"            1 (11)     
  26 ALFORD, JACOB        East Davidson          60' 7"            1 (12)     
     CRUZ, HORACIO        Salisbury                 DNS            1          
     HUDSON, BRIGGS       Salisbury                 DNS            1          

Girls 4 x 800m Relay
Finals
============================================
  Pl Team                 Sq       Time Pts 
============================================
   1 Ledford               A   10:45.04  10 
   2 South Rowan           A   11:08.12   8 
   3 Central Davidson      A   11:12.76   6 
   4 Oak Grove High Schoo  A   11:14.04   5 
   5 North Davidson        A   11:23.96   4 
   6 East Davidson         A   11:53.79   3 

Boys 4 x 800m Relay
Finals
============================================
  Pl Team                 Sq       Time Pts 
============================================
   1 North Davidson        A    8:40.25  10 
   2 Central Davidson      A    8:41.32   8 
   3 South Rowan           A    8:53.04   6 
   4 Ledford               A    9:01.99   5 
   5 East Davidson         A    9:07.21   4 
   6 Oak Grove High Schoo  A    9:45.71   3 
   7 West Davidson         A   10:14.09   2 
   8 Thomasville           A   10:20.61   1 

Girls 100m Hurdles
Finals
============================================================================
  Pl Name                 Team                       Time Wind Ht. (Pl) Pts 
============================================================================
   1 CHAPMAN, TAYLOR      South Rowan               16.41 –0.1   3  (1)  10 
   2 CARPENTER, DENASIA   Thomasville               16.44 –0.1   3  (2)   8 
   3 REYNOLDS, BLAKE      Central Davidson          18.85 –0.1   3  (3)   6 
   4 STONE, OLIVIA        Oak Grove High Schoo      19.03 –0.1   3  (4)   5 
   5 THOMPSON, HANNAH     East Davidson             19.07 –0.1   3  (5)   4 
   6 LOYZELLE, TAEGAN     West Davidson             19.43 –0.1   3  (6)   3 
   7 HEGLER, BAILEY       East Davidson             20.16 –1.1   2  (1)   2 
   8 MINTER, MORGAN       North Davidson            20.24 –1.1   2  (2)   1 
   9 WILSON, NATALIE      West Davidson             20.25 –1.1   2  (3)     
  10 WHITLOW, SIERRA      Oak Grove High Schoo      20.74 –2.6   1  (1)     
  11 WYATT, CHRISTINA     Central Davidson          20.78 –1.1   2  (4)     
  12 JONES, MORGAN        Central Davidson          21.73 –2.6   1  (2)     
  13 MABE, OLIVIA         North Davidson            22.07 –2.6   1  (3)     
  14 STEPHENS, ZION       Ledford                   22.96 –2.6   1  (4)     
     RAY, ALLI            East Davidson               DNF        2          
     PRINCE, MADELYN      West Davidson               DNF        2          

Boys 110m Hurdles
Finals
============================================================================
  Pl Name                 Team                       Time Wind Ht. (Pl) Pts 
============================================================================
   1 WARSTLER, JOSHUA     West Davidson             15.76 –2.4   3  (1)  10 
   2 LEWIS, BRANDON       West Davidson             17.05 –2.4   3  (2)   8 
   3 CLARK, WALKER        North Davidson            17.06 –2.4   3  (3)   6 
   4 LOUYA, CAMERON       West Davidson             18.10 –2.4   3  (4)   5 
   5 ANDREWS, GUNTER      Central Davidson          18.36 –2.4   3  (5)   4 
   6 JOYCE, CONNOR        Ledford                   18.82 –0.8   2  (1)   3 
   7 PASCALE, NATHAN      North Davidson            19.36 –2.4   3  (6)   2 
   8 CONRAD, EASTON       Ledford                   20.84 –0.8   2  (2)   1 
   9 WARREN, TREVOR       North Davidson            21.28 –0.3   1  (1)     
  10 MILLER, CHANCE       South Rowan               21.38 –0.3   1  (2)     
  11 MONTGOMERY, ALEX     East Davidson             21.50 –0.3   1  (3)     
  12 OLMEDO, IVAN         East Davidson             22.12 –0.8   2  (3)     
  13 DOUGHERTY, MATTHEW   Ledford                   23.07 –0.8   2  (4)     

Girls 100 Meters
Finals
============================================================================
  Pl Name                 Team                       Time Wind Ht. (Pl) Pts 
============================================================================
   1 THOMPSON ROWE, ALYSS Lexington                 12.66 –4.5   4  (1)  10 
   2 CALVIN, ZIAVIA       Lexington                 12.90 –4.5   4  (2)   8 
   3 ELAM, TIARA          North Davidson            13.30 –4.5   4  (3)   6 
   4 THORNE, LYRIK        Ledford                   13.57 –4.5   4  (4)   5 
   5 BENNETT, TAYLOR      Lexington                 13.65 –4.5   4  (5)   4 
   6 WALLS, BREANNA       Ledford                   13.88 –4.5   4  (6)   3 
   7 CORPENING, NITAVIA   Salisbury                 14.06 –4.6   3  (1)   2 
   8 PATRICK, RAYMIE      North Davidson            14.13 –4.6   3  (2)   1 
   9 MAYS, SINCERE        East Davidson             14.21 –4.6   3  (3)     
  10 HERNANDEZ, AMELIA    East Davidson             14.32 –4.6   3  (4)     
  11 LITTLE, SHAKIRA      Thomasville               14.80 –3.9   2  (1)     
  12 JONES, GABBY         Salisbury                 14.95 –3.1   1  (1)     
  13 HARISTON, NEVAEH     West Davidson             14.98 –3.9   2  (2)     
  14 JONES, LATRICIA      Thomasville               15.14 –3.9   2  (3)     
  15 HARVEY, CAMDYN       Central Davidson          15.18 –4.6   3  (5)     
  16 YOUNG, VANESSA       Ledford                   15.20 –3.1   1  (2)     
  17 SOOM, TORI           North Davidson            15.22 –3.9   2  (4)     
  18 MAYS, NASCERE        East Davidson             15.33 –4.6   3  (6)     
  19 GOLDEN-POOLE, JANASI Thomasville               15.37 –3.9   2  (5)     
  20 MCDOWELL, TELLYSIA   Central Davidson          15.54 –3.9   2  (6)     
  21 JONES, MORGAN        Central Davidson          16.55 –3.1   1  (3)     
  22 BENITEZ, PRISILA     West Davidson             17.43 –3.1   1  (4)     

Boys 100 Meters
Finals
============================================================================
  Pl Name                 Team                       Time Wind Ht. (Pl) Pts 
============================================================================
   1 MAYORQUIN, NIJUAN    Lexington                 11.18 –0.3   5  (1)  10 
   2 JOHNSON, TYRONE      Salisbury                 11.29 –0.3   5  (2)   8 
   3 STEPHENS, SCOTT      South Rowan               11.63 –0.3   5  (3)   6 
   4 MARTINDALE, ANDREW   West Davidson             11.65 –0.3   5  (4)   5 
   5 JOHNSON, LANDON      Thomasville               11.69 –1.4   3  (1)   4 
   6 PAYNE, YU'NEEKE      Lexington                 11.78 –1.4   3  (2)   3 
   7 BLAIR, SETH          Oak Grove High Schoo      11.78 –2.6   4  (1)   2 
   8 BROWN, CARLOS        North Davidson            11.81 –2.6   4  (2)   1 
   9 WATKINS, JOSH        East Davidson             11.83 –2.6   4  (3)     
  10 WALLACE, JAHAMANI    Lexington                 11.84 –1.4   3  (3)     
  11 DEVONISH, EJ         Central Davidson          11.90 –0.3   5  (5)     
  12 THORNE, TYLER        Ledford                   11.91 –0.3   5  (6)     
  13 VANMETER, EVAN       North Davidson            12.07 –2.6   4  (4)     
  14 WORRELL, MALIK       Ledford                   12.11 –2.6   4  (5)     
  15 GIBSON, JAYDEN       Salisbury                 12.23 –1.4   3  (4)     
  16 FULLARD, TERRENCE    South Rowan               12.28 –2.0   2  (1)     
  17 BURRELL, MATTHEW     East Davidson             12.33 –1.4   3  (5)     
  18 COOKE, AARON         North Davidson            12.39 –2.0   2  (2)     
  19 HAMILTON, LUKE       East Davidson             12.43 –1.4   3  (6)     
  20 FINGER, BRENDEN      South Rowan               12.49 –2.0   2  (3)     
  21 KING, LLEYTON        Central Davidson          12.50 –2.0   2  (4)     
  22 RIDGE, JAKE          Ledford                   12.63 –2.0   2  (5)     
  23 YOKLEY, JOSH         Oak Grove High Schoo      12.64 –1.4   1  (1)     
  24 GIBBLE, JARED        Oak Grove High Schoo      12.68 –1.4   1  (2)     
  25 KNIGHT, TAHJ         Thomasville               12.82 –1.4   1  (3)     
     ALFORD, JEREMY       Thomasville                 DNS        4          

Girls 4 x 200m Relay
Finals
=====================================================
  Pl Team                 Sq       Time Ht. (Pl) Pts 
=====================================================
   1 Lexington             A    1:45.23   2  (1)  10 
   2 Thomasville           A    1:54.59   2  (2)   8 
   3 North Davidson        A    1:58.22   2  (3)   6 
   4 South Rowan           A    1:59.75   2  (4)   5 
   5 Ledford               A    2:01.22   1  (1)   4 
   6 West Davidson         A    2:06.63   1  (2)   3 
   7 Central Davidson      A    2:16.07   2  (5)   2 
     East Davidson         A        DNF   2          
     Oak Grove High Schoo  A         DQ   1          

Boys 4 x 200m Relay
Finals
=====================================================
  Pl Team                 Sq       Time Ht. (Pl) Pts 
=====================================================
   1 Thomasville           A    1:34.87   2  (1)  10 
   2 North Davidson        A    1:35.19   2  (2)   8 
   3 East Davidson         A    1:35.20   2  (3)   6 
   4 Ledford               A    1:36.58   2  (4)   5 
   5 Oak Grove High Schoo  A    1:38.06   2  (5)   4 
   6 South Rowan           A    1:39.82   1  (1)   3 
   7 Central Davidson      A    1:41.45   1  (2)   2 
     West Davidson         A         DQ   1          

Girls 1600 Meters
Finals
==============================================================
  Pl Name                 Team                       Time Pts 
==============================================================
   1 ONTIVEROS, SHECCID   Ledford                 5:34.10  10 
   2 LOWERY, MADISON      South Rowan             5:56.11   8 
   3 CRESSLER, LEAH       Salisbury               6:04.98   6 
   4 POSADAS, VIVIAN      North Davidson          6:06.72   5 
   5 RYMER, BETHANY       South Rowan             6:12.23   4 
   6 MERCER, MIA          North Davidson          6:12.84   3 
   7 BOGER, ELLIE         Oak Grove High Schoo    6:13.96   2 
   8 REDDEN, RACHEL       North Davidson          6:15.89   1 
   9 BROOM, LACI          West Davidson           6:23.86     
  10 OLDAKER, TARA        East Davidson           6:31.22     
  11 ACOSTA, REYNA        Central Davidson        6:37.47     
  12 DAVIS, ALLIE         Ledford                 6:37.72     
  13 SCHRINER, LILLIAN    Oak Grove High Schoo    6:46.14     
  14 ISAAC, MADISON       West Davidson           6:58.53     
  15 GREENE, CARRIE       Ledford                 7:03.62     
  16 VALDEZ, EMILY        Central Davidson        7:23.92     
  17 VARNER, SYDNEY       East Davidson           7:35.98     
  18 MCLEAN, SHAYLEN      East Davidson           7:55.30     
     CHAPEL, VALEN        Oak Grove High Schoo        DNS     
     KETTLER, MIA         Central Davidson            DNS     

Boys 1600 Meters
Finals
==============================================================
  Pl Name                 Team                       Time Pts 
==============================================================
   1 JULIAN, NOAH         South Rowan             4:47.04  10 
   2 MERCER, CAMERON      North Davidson          4:49.41   8 
   3 ALKADIR, HAMZA       Ledford                 4:55.98   6 
   4 BENSON, TREY         Oak Grove High Schoo    4:55.99   5 
   5 GARMON, LOGAN        Central Davidson        5:01.02   4 
   6 TODD, WILL           Oak Grove High Schoo    5:03.28   3 
   7 BROADWAY, MASON      Central Davidson        5:04.70   2 
   8 SOLANO, ADRIAN       North Davidson          5:06.64   1 
   9 SMITH, GARRETT       East Davidson           5:08.62     
  10 EDWARDS, ETHAN       Central Davidson        5:09.11     
  11 COMER, GAVIN         East Davidson           5:09.11     
  12 MILLER, NOLAN        South Rowan             5:10.47     
  13 REYNA, AIDAN         Ledford                 5:10.86     
  14 WAUGH, IAN           South Rowan             5:15.43     
  15 VELAZQUEZ-OROZCO, DA Ledford                 5:16.91     
  16 BALMIR, RENE         East Davidson           5:17.16     
  17 SCOTT, DYLAN         Oak Grove High Schoo    5:25.70     
  18 JOHNSON, EVAN        North Davidson          5:29.36     
  19 DILLON, BRODY        Salisbury               5:35.69     
  20 ALBERTANTE, RICARDO  West Davidson           5:58.23     
  21 MCNEIL, NOAH         West Davidson           6:03.54     
  22 TAHA, ABRAHAM        West Davidson           6:15.21     
  23 WICKUM, HADEN        Thomasville             6:37.99     
  24 GUTIERREZ, JUSTIN    Thomasville             6:47.33     

Girls 4 x 100m Relay
Finals
=====================================================
  Pl Team                 Sq       Time Ht. (Pl) Pts 
=====================================================
   1 Lexington             A      49.55   2  (1)  10 
   2 South Rowan           A      53.33   2  (2)   8 
   3 North Davidson        A      54.13   2  (3)   6 
   4 Central Davidson      A      56.03   1  (1)   5 
   5 Thomasville           A      56.14   2  (4)   4 
   6 Ledford               A      56.78   1  (2)   3 
     East Davidson         A        DNS   1          

Boys 4 x 100m Relay
Finals
=====================================================
  Pl Team                 Sq       Time Ht. (Pl) Pts 
=====================================================
   1 Ledford               A      45.06   2  (1)  10 
   2 Oak Grove High Schoo  A      45.15   2  (2)   8 
   3 North Davidson        A      45.64   2  (3)   6 
   4 South Rowan           A      46.09   2  (4)   5 
   5 East Davidson         A      46.51   1  (1)   4 
   6 Central Davidson      A      48.01   1  (2)   3 
   7 West Davidson         A      48.11   1  (3)   2 

Girls 400 Meters
Finals
=======================================================================
  Pl Name                 Team                       Time Ht. (Pl) Pts 
=======================================================================
   1 PAYNE, SAMANTHA      Ledford                   58.80   4  (1)  10 
   2 PAYNE, SKYLAR        Ledford                 1:02.89   4  (2)   8 
   3 SMITH, MALAYSIA      Lexington               1:04.31   4  (3)   6 
   4 WALLS, BREANNA       Ledford                 1:05.01   4  (4)   5 
   5 O-CONNELL, EMMA      Lexington               1:07.81   3  (1)   4 
   6 WHITLOW, SIERRA      Oak Grove High Schoo    1:08.37   4  (5)   3 
   7 TENNANT, ANNA        Oak Grove High Schoo    1:09.75   3  (2)   2 
   8 BOTURLA, BRYLEIGH    North Davidson          1:10.86   3  (3)   1 
   9 POWELL, ABRIANA      Thomasville             1:11.55   3  (4)     
  10 YARBROUGH, DORIAN    Oak Grove High Schoo    1:11.93   2  (1)     
  11 RETA, ANAHI          South Rowan             1:13.25   2  (2)     
  12 BERRIER, EMMA        North Davidson          1:13.29   3  (5)     
  13 WARD, MAKAYLA        Central Davidson        1:13.43   4  (6)     
  14 STEED, TIANNA        West Davidson           1:13.90   2  (3)     
  15 RADER, ALEX          West Davidson           1:14.73   2  (4)     
  16 JONES, LATRICIA      Thomasville             1:15.58   1  (1)     
  17 MARTIN, MADELYN      North Davidson          1:15.97   2  (5)     
  18 FIERRO, BELEN        South Rowan             1:16.10   3  (6)     
  19 OWEN, JULIA          Central Davidson        1:17.58   1  (2)     
  20 YOKELY, ERIN         West Davidson           1:20.41   1  (3)     
  21 FLACK, SARAH         Salisbury               1:25.22   1  (4)     
     BECK, HANNAH         Central Davidson            DNS   1          
     ARGUETA, MICHELLE    East Davidson               DNS   2          

Boys 400 Meters
Finals
=======================================================================
  Pl Name                 Team                       Time Ht. (Pl) Pts 
=======================================================================
   1 ZIMMERMAN, DALTON    Ledford                   52.14   5  (1)  10 
   2 WALLACE, JAHAMANI    Lexington                 52.55   5  (2)   8 
   3 GRUBB, JACOB         North Davidson            52.74   5  (3)   6 
   4 LINGERFELT, DREW     West Davidson             53.87   5  (4)   5 
   5 LITTLE, TRENT        Thomasville               54.42   5  (5)   4 
   6 SAMS, JAMES          Oak Grove High Schoo      54.67   4  (1)   3 
   7 BROWN, JACOB         Ledford                   55.04   4  (2)   2 
   8 CECIL, NICK          Ledford                   55.33   4  (3)   1 
   9 YOKELEY, RJ          North Davidson            55.35   5  (6)     
  10 GIBSON, JAYDEN       Salisbury                 56.55   4  (4)     
  11 WARREN, HUNTER       Oak Grove High Schoo      56.67   3  (1)     
  12 VALDEZ, MAXIMO       Central Davidson          57.44   3  (2)     
  13 LITTLE, GRANT        North Davidson            57.82   4  (5)     
  14 VILLAGOMEZ, AGUSTIN  Thomasville               58.62   3  (3)     
  15 CAVENDER, NATHAN     Central Davidson          59.59   2  (1)     
  16 BURCHETTE, CONNOR    East Davidson           1:01.07   1  (1)     
  17 MOSS, ELIJAH         Thomasville             1:01.63   2  (2)     
  18 TUTTLE, NICK         Central Davidson        1:01.69   2  (3)     
  19 BURCHETTE, JOSHUA    East Davidson           1:02.45   2  (4)     
  20 CARTER, LOGAN        South Rowan             1:03.30   3  (4)     
  21 WHITE, JAVON         Salisbury               1:05.26   1  (2)     
     AMER, YOUSEFF        East Davidson               DNS   1          
     WARD, HARRISON       South Rowan                 DNS   3          
     LAWING, CEQUANE      South Rowan                 DNS   3          
     BOWEN, ANTHONY       Oak Grove High Schoo        DNS   4          

Girls 300m Hurdles
Finals
=======================================================================
  Pl Name                 Team                       Time Ht. (Pl) Pts 
=======================================================================
   1 CARPENTER, DENASIA   Thomasville               50.93   3  (1)  10 
   2 LOYZELLE, TAEGAN     West Davidson             52.49   3  (2)   8 
   3 CHAPMAN, TAYLOR      South Rowan               53.98   3  (3)   6 
   4 MINTER, MORGAN       North Davidson            54.63   2  (1)   5 
   5 REYNOLDS, BLAKE      Central Davidson          55.34   3  (4)   4 
   6 THOMPSON, HANNAH     East Davidson             55.48   3  (5)   3 
   7 WILSON, NATALIE      West Davidson             55.56   2  (2)   2 
   8 KEPLEY, KATARINA     West Davidson             55.57   2  (3)   1 
   9 STONE, OLIVIA        Oak Grove High Schoo      55.65   2  (4)     
  10 OSTERBERG, MANDY     Oak Grove High Schoo      55.69   2  (5)     
  11 LOGGINS, KAIGE       Thomasville               57.81   2  (6)     
  12 MABE, OLIVIA         North Davidson            59.45   1  (1)     
  13 RAY, ALLI            East Davidson             59.88   1  (2)     
  14 WYATT, CHRISTINA     Central Davidson        1:01.81   1  (3)     
  15 GORE, KAITLIN        East Davidson           1:03.13   1  (4)     
  16 PEOPLES, ANHAI       Lexington               1:03.16   3  (6)     
  17 STEPHENS, ZION       Ledford                 1:04.74   1  (5)     

Boys 300m Hurdles
Finals
=======================================================================
  Pl Name                 Team                       Time Ht. (Pl) Pts 
=======================================================================
   1 WARSTLER, JOSHUA     West Davidson             44.14   4  (1)  10 
   2 LEWIS, BRANDON       West Davidson             44.26   4  (2)   8 
   3 CLARK, WALKER        North Davidson            45.45   4  (3)   6 
   4 BOGUE, JORDAN        Oak Grove High Schoo      45.81   3  (1)   5 
   5 TARLTON, MATTHEW     West Davidson             46.37   4  (4)   4 
   6 WHITE, LOGAN         North Davidson            46.38   3  (2)   3 
   7 PASCALE, NATHAN      North Davidson            46.84   4  (5)   2 
   8 ANDREWS, GUNTER      Central Davidson          47.40   4  (6)   1 
   9 LORN, JAH'MAURY      Central Davidson          47.49   3  (3)     
  10 MCGLAMERY, IAN       Oak Grove High Schoo      47.65   3  (4)     
  11 BROWN, CARL          South Rowan               47.91   3  (5)     
  12 YOKLEY, JOSH         Oak Grove High Schoo      48.84   1  (1)     
  13 OLMEDO, IVAN         East Davidson             49.20   3  (6)     
  14 MILLER, CHANCE       South Rowan               50.75   2  (1)     
  15 NICHOLS, JACK        Ledford                   51.32   2  (2)     
  16 JOYCE, CONNOR        Ledford                   52.88   2  (3)     
  17 CONRAD, EASTON       Ledford                   53.39   2  (4)     
  18 AVILA, JUAN          Thomasville               53.64   2  (5)     
  19 MONTGOMERY, ALEX     East Davidson             53.80   2  (6)     
  20 GUTIERREZ, JUSTIN    Thomasville               55.13   1  (2)     
  21 KNIGHT, ISAAC        South Rowan               57.36   1  (3)     

Girls 800 Meters
Finals
=======================================================================
  Pl Name                 Team                       Time Ht. (Pl) Pts 
=======================================================================
   1 ONTIVEROS, SHECCID   Ledford                 2:30.10   2  (1)  10 
   2 WARD, MAKAYLA        Central Davidson        2:30.22   2  (2)   8 
   3 PAYNE, SKYLAR        Ledford                 2:33.39   2  (3)   6 
   4 LOWERY, MADISON      South Rowan             2:37.09   2  (4)   5 
   5 CRESSLER, LEAH       Salisbury               2:39.67   2  (5)   4 
   6 ELLIOT, BAILEE       South Rowan             2:43.33   2  (6)   3 
   7 POSADAS, VIVIAN      North Davidson          2:44.68   2  (7)   2 
   8 RYMER, BETHANY       South Rowan             2:49.74   2  (8)   1 
   9 O-CONNELL, EMMA      Lexington               2:50.88   1  (1)     
  10 REDDEN, RACHEL       North Davidson          2:56.84   1  (2)     
  11 FIGUEROA, LAYLA      Ledford                 3:02.22   1  (3)     
  12 ISAAC, MADISON       West Davidson           3:07.96   1  (4)     
  13 KENNEDY, ABBY        East Davidson           3:09.18   1  (5)     
  14 BROOM, LACI          West Davidson           3:15.80   1  (6)     
  15 JENSEN, JONI         Central Davidson        3:20.06   1  (7)     
  16 FLACK, SARAH         Salisbury               3:27.25   1  (8)     
  17 LEONARD, MEGAN       Oak Grove High Schoo    3:31.23   1  (9)     
     GRIMSLEY, BAILEY     East Davidson               DNS   2          
     VALDEZ, EMILY        Central Davidson            DNS   1          
     BARNES, ADRIANNA     East Davidson               DNS   1          
     BERRIER, EMMA        North Davidson              DNS   2          

Boys 800 Meters
Finals
=======================================================================
  Pl Name                 Team                       Time Ht. (Pl) Pts 
=======================================================================
   1 ZIMMERMAN, DALTON    Ledford                 2:05.12   2  (1)  10 
   2 GRUBB, JACOB         North Davidson          2:05.58   2  (2)   8 
   3 SEMONCO, BLAKE       Central Davidson        2:08.45   2  (3)   6 
   4 GARMON, ZACH         Central Davidson        2:09.12   2  (4)   5 
   5 MERCER, CAMERON      North Davidson          2:11.35   2  (5)   4 
   6 STURDIVANT, THOMAS   Central Davidson        2:11.64   2  (6)   3 
   7 RIVERS, TRENT        South Rowan             2:13.64   2  (7)   2 
   8 LINGERFELT, DREW     West Davidson           2:14.56   2  (8)   1 
   9 TIPPETT, NICHOLAS    East Davidson           2:15.73   1  (1)     
  10 ALKADIR, HAMZA       Ledford                 2:15.79   2  (9)     
  11 MOYA, ARI            South Rowan             2:17.91   2 (10)     
  12 THOMAS, KEITH        West Davidson           2:19.55   1  (2)     
  13 LITTLE, GRANT        North Davidson          2:20.70   2 (11)     
  14 REYNA, ISAAC         Ledford                 2:28.44   1  (3)     
  15 SAMS, BRYCE          Oak Grove High Schoo    2:32.70   1  (4)     
  16 BARNES, TYREE        Thomasville             2:33.45   1  (5)     
  17 LONG, COOPER         Oak Grove High Schoo    2:34.62   1  (6)     
  18 WHITE, JAVON         Salisbury               2:38.43   1  (7)     
  19 BARBEE, AUSTIN       West Davidson           2:45.41   1  (8)     
  20 WICKUM, HADEN        Thomasville             2:58.67   1  (9)     
     DILLON, BRODY        Salisbury                   DNS   1          
     SMITH, GARRETT       East Davidson               DNS   1          
     COMER, GAVIN         East Davidson               DNS   1          

Girls 200 Meters
Finals
============================================================================
  Pl Name                 Team                       Time Wind Ht. (Pl) Pts 
============================================================================
   1 PAYNE, SAMANTHA      Ledford                   25.21 –1.0   4  (1)  10 
   2 THOMPSON ROWE, ALYSS Lexington                 25.29 –1.0   4  (2)   8 
   3 CALVIN, ZIAVIA       Lexington                 26.76 –1.0   4  (3)   6 
   4 DOWNS, JANIYA        South Rowan               27.02 –1.0   4  (4)   5 
   5 THORNE, LYRIK        Ledford                   27.44 –0.9   3  (1)   4 
   6 ELAM, TIARA          North Davidson            27.47 –0.9   3  (2)   3 
   7 BROWN, NY'LASIA      Lexington                 27.68 –1.0   4  (5)   2 
   8 WALLS, BREANNA       Ledford                   27.88 –1.0   4  (6)   1 
   9 HARRIS, TAYLOR       Thomasville               28.60 –0.9   3  (3)     
  10 MOORE, CARLIE        South Rowan               29.50 –0.9   3  (4)     
  11 LITTLE, SHAKIRA      Thomasville               29.63 –0.9   3  (5)     
  12 HARISTON, NEVAEH     West Davidson             30.16 –1.9   2  (1)     
  13 HARVEY, CAMDYN       Central Davidson          30.20 –1.9   2  (2)     
  14 PATRICK, RAYMIE      North Davidson            30.37 –0.9   3  (6)     
  15 JONES, GABBY         Salisbury                 30.70 –1.9   2  (3)     
  16 GOLDEN-POOLE, JANASI Thomasville               31.21 –1.9   2  (4)     
  17 DAVIS, TAYLOR        North Davidson            31.77 –1.9   2  (5)     
  18 WYATT, CHRISTINA     Central Davidson          32.00 –2.2   1  (1)     
     BRICENO, HANNAH      East Davidson               DNF        1          
     MCDOWELL, TELLYSIA   Central Davidson             FS        1          
     BENTON, HANNAH       West Davidson               DNS        1          
     ARGUETA, MICHELLE    East Davidson               DNS        2          

Boys 200 Meters
Finals
============================================================================
  Pl Name                 Team                       Time Wind Ht. (Pl) Pts 
============================================================================
   1 MAYORQUIN, NIJUAN    Lexington                 23.01 –1.1   5  (1)  10 
   2 WALLACE, JAHAMANI    Lexington                 23.44 –1.1   5  (2)   8 
   3 STEPHENS, SCOTT      South Rowan               23.45 –1.1   5  (3)   6 
   4 ALFORD, JEREMY       Thomasville               23.59 –1.1   5  (4)   5 
   5 MARTINDALE, ANDREW   West Davidson             23.60 –1.1   5  (5)   4 
   6 YOKELEY, RJ          North Davidson            23.64 –0.3   4  (1)   3 
   7 PAYNE, YU'NEEKE      Lexington                 23.74 –0.3   4  (2)   2 
   8 JOHNSON, LANDON      Thomasville               23.77 –0.3   4  (3)   1 
   9 BROWN, CARLOS        North Davidson            24.04 –0.6   3  (1)     
  10 POZYCK, GABRIEL      South Rowan               24.06 –0.3   4  (4)     
  11 VANMETER, EVAN       North Davidson            24.06 –0.3   4  (5)     
  12 BOYETTE, BLAKE       Ledford                   24.11 –0.6   3  (2)     
  13 GIBSON, JAYDEN       Salisbury                 25.37 –0.6   3  (3)     
  14 HARRINGTON, JUAN     South Rowan               25.41 –0.7   2  (1)     
  15 BURCHETTE, CONNOR    East Davidson             25.51 –1.2   1  (1)     
  16 SHEWCOW, AIDEN       Oak Grove High Schoo      25.87 –0.6   3  (4)     
  17 GIBBLE, JARED        Oak Grove High Schoo      26.02 –0.7   2  (2)     
  18 BURCHETTE, JOSHUA    East Davidson             26.22 –0.7   2  (3)     
  19 HAILEY, CHANCE       Central Davidson          26.25 –0.7   2  (4)     
  20 LANHAM, DERRICK      Central Davidson          26.67 –1.2   1  (2)     
     JOHNSON, TYRONE      Salisbury                   DNF        5          
     COMPTON, CJ          Ledford                     DNS        3          
     KNIGHT, TAHJ         Thomasville                 DNS        1          
     REED, JONATHAN       Ledford                     DNS        4          
     HAMILTON, LUKE       East Davidson               DNS        3          

Girls 3200 Meters
Finals
==============================================================
  Pl Name                 Team                       Time Pts 
==============================================================
   1 ONTIVEROS, SHECCID   Ledford                12:28.84  10 
   2 LOWERY, MADISON      South Rowan            12:44.64   8 
   3 MERCER, MIA          North Davidson         13:26.05   6 
   4 BOGER, ELLIE         Oak Grove High Schoo   13:30.64   5 
   5 REDDEN, RACHEL       North Davidson         13:40.04   4 
   6 RYMER, BETHANY       South Rowan            13:48.65   3 
   7 POSADAS, VIVIAN      North Davidson         13:53.02   2 
   8 CUTLIP, SAVANNAH     Central Davidson       14:12.89   1 
   9 DAVIS, ALLIE         Ledford                14:41.69     
  10 SCHRINER, LILLIAN    Oak Grove High Schoo   14:50.97     
  11 DANIELS, HALEY       Central Davidson       15:18.22     
  12 SCHRINER, VIVIAN     Oak Grove High Schoo   16:12.69     
  13 LIPPERT, SAMANTHA    East Davidson          18:10.28     
     OLDAKER, TARA        East Davidson               DNS     

Boys 3200 Meters
Finals
==============================================================
  Pl Name                 Team                       Time Pts 
==============================================================
   1 JULIAN, NOAH         South Rowan            10:26.79  10 
   2 MERCER, CAMERON      North Davidson         10:37.40   8 
   3 SEMONCO, BLAKE       Central Davidson       10:59.19   6 
   4 CROMER, LANDON       South Rowan            11:02.08   5 
   5 REYNA, ISAAC         Ledford                11:03.27   4 
   6 TODD, WILL           Oak Grove High Schoo   11:13.69   3 
   7 SOLANO, ADRIAN       North Davidson         11:17.79   2 
   8 BROADWAY, MASON      Central Davidson       11:19.99   1 
   9 HINKLE, JOHN         Central Davidson       11:24.63     
  10 MILLER, NOLAN        South Rowan            11:28.62     
  11 REYNA, AIDAN         Ledford                11:41.76     
  12 JOHNSON, EVAN        North Davidson         11:47.37     
  13 ROWE, BRANDON        East Davidson          11:57.19     
     VELAZQUEZ-OROZCO, DA Ledford                     DNF     
     BENSON, TREY         Oak Grove High Schoo        DNF     
     BALMIR, RENE         East Davidson               DNS     
     SAMS, BRYCE          Oak Grove High Schoo        DNS     

Girls 4 x 400m Relay
Finals
=====================================================
  Pl Team                 Sq       Time Ht. (Pl) Pts 
=====================================================
   1 Ledford               A    4:17.51   2  (1)  10 
   2 Lexington             A    4:23.92   2  (2)   8 
   3 West Davidson         A    4:39.20   2  (3)   6 
   4 South Rowan           A    4:42.49   2  (4)   5 
   5 Oak Grove High Schoo  A    4:45.24   2  (5)   4 
   6 East Davidson         A    4:46.40   2  (6)   3 
   7 Thomasville           A    4:47.83   1  (1)   2 
   8 North Davidson        A    4:56.86   1  (2)   1 
   9 Central Davidson      A    5:13.72   1  (3)     

Boys 4 x 400m Relay
Finals
=====================================================
  Pl Team                 Sq       Time Ht. (Pl) Pts 
=====================================================
   1 Ledford               A    3:33.74   2  (1)  10 
   2 North Davidson        A    3:36.73   2  (2)   8 
   3 Thomasville           A    3:41.18   1  (1)   6 
   4 Oak Grove High Schoo  A    3:45.23   1  (2)   5 
   5 East Davidson         A    3:46.65   2  (3)   4 
   6 West Davidson         A    3:48.46   2  (4)   3 
   7 Central Davidson      A    3:49.04   1  (3)   2 
   8 South Rowan           A    3:52.14   2  (5)   1 

Boys Scores                                                                     
=====================================
  Pl Team                      Score 
=====================================
   1 North Davidson              134 
   2 West Davidson               100 
   3 Oak Grove High Schoo         92 
   4 Central Davidson             87 
   5 Ledford                    84.5 
   6 South Rowan                  68 
   7 Thomasville                  43 
   8 Lexington                  41.5 
   9 Salisbury                    32 
  10 East Davidson                18 
Girls Scores                                                                    
=====================================
  Pl Team                      Score 
=====================================
   1 Ledford                     158 
   2 South Rowan               114.5 
   3 North Davidson             90.5 
   4 Central Davidson             90 
   5 Lexington                    83 
   6 Thomasville                51.5 
   7 Oak Grove High Schoo       36.5 
   8 West Davidson              31.5 
   9 Salisbury                    21 
  10 East Davidson              18.5