Trinity High Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
14.41 | SB | Teyanna Legrande | 6th | Prelims H2 | Complete Results |
15.17 | Heaven Horne | 10th | Prelims H1 | Complete Results | |
15.68 | Teyanna Legrande | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
16.08 | Kornasha Preston | 12th | Prelims H2 | Complete Results | |
200 Meter Dash | |||||
29.77 | SB | Teyanna Legrande | 5th | Finals H2 | Complete Results |
33.51 | Brianne Lanphar | 11th | Finals H1 | Complete Results | |
400 Meter Dash | |||||
1:09.75 | Sydney Whittington | 3rd | Finals H2 | Complete Results | |
1:24.11 | Brianne Lanphar | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
1:24.67 | Kornasha Preston | 9th | Finals H2 | Complete Results | |
800 Meter Run | |||||
2:48.11 | Sydney Whittington | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
3:01.54 | SB | Hannah Southern | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
3:31.51 | Savannah Scheu | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
6:06.00 | Sydney Whittington | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
6:55.44 | Hannah Southern | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
7:58.11 | Savannah Scheu | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
3200 Meter Run | |||||
16:17.00 | Hannah Southern | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
17:47.89 | SB | Savannah Scheu | 6th | Finals H1 | Complete Results |
17:48.07 | SB | Victoria Leonard | 7th | Finals H1 | Complete Results |
300 Meter Hurdles | |||||
55.60 | Teyanna Legrande | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
5:46.84 | Relay Team | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
12:32.50 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
12-1.5 | Heaven Horne | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
10-3.5 | Kornasha Preston | 9th | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
64-1 | Alissa Minish | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
59-1 | Nikki Smith | 12th | Finals H1 | Complete Results | |
44-10 | Saba Ahmad | 15th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
21-0.5 | Nikki Smith | 10th | Finals H1 | Complete Results | |
20-10 | Alissa Minish | 11th | Finals H1 | Complete Results | |
20-3.5 | Saba Ahmad | 12th | Finals H1 | Complete Results | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
11.46 | SB | Tay Little | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
11.54 | Tay Little | 1st | Prelims H2 | Complete Results | |
11.68 | Jaylone Battles | 4th | Prelims H2 | Complete Results | |
12.00 | SB | Jalin Virgo | 7th | Prelims H2 | Complete Results |
12.04 | Jalin Virgo | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
12.14 | Jaylone Battles | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
200 Meter Dash | |||||
24.15 | Tay Little | 3rd | Finals H3 | Complete Results | |
24.61 | SB | Jaylone Battles | 5th | Finals H3 | Complete Results |
25.49 | Jalin Virgo | 7th | Finals H3 | Complete Results | |
400 Meter Dash | |||||
1:03.56 | Charles Mckeown | 12th | Finals H1 | Complete Results | |
1:04.08 | Tristan Cannoy | 13th | Finals H1 | Complete Results | |
800 Meter Run | |||||
2:26.62 | Gunnar Harris | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
2:30.65 | Austin Shelar | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
2:39.14 | Colby Short | 11th | Finals H1 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
5:28.67 | Colby Short | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
5:35.66 | SB | Austin Shelar | 9th | Finals H1 | Complete Results |
3200 Meter Run | |||||
16:25.28 | SB | Conner Anuszkiewicz | 7th | Finals H1 | Complete Results |
300 Meter Hurdles | |||||
48.95 | SB | Nathaniel Lanphar | 6th | Finals H1 | Complete Results |
4x100 Meter Relay | |||||
47.65 | Relay Team | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:38.24 | SB | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results |
4x400 Meter Relay | |||||
4:28.05 | Relay Team | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
9:30.29 | SB | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
High Jump | |||||
5-4 | Austin Shelar | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
15-10 | SB | Charles Mckeown | 13th | Finals H1 | Complete Results |
13-6.5 | Chris Rutayisire | 17th | Finals H1 | Complete Results | |
Triple Jump | |||||
30-7 | SB | Charles Mckeown | 12th | Finals H1 | Complete Results |
28-0 | Tristan Cannoy | 13th | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
121-6 | SB | Cody Hyatt | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
116-1 | Alex Constant | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
114-8 | Kenyota Fuller | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
38-7.5 | SB | Kenyota Fuller | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
37-7.5 | Cody Hyatt | 7th | Finals H1 | Complete Results |