South Granville Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
12.84 | h SB | Tanner | 1st | Finals | Complete Results |
13.84 | h SB | S Williams | 3rd | Finals | Complete Results |
200 Meter Dash | |||||
28.44 | h SB | Tanner | 1st | Finals | Complete Results |
28.64 | h SB | S Williams | 2nd | Finals | Complete Results |
100 Meter Hurdles | |||||
17.14 | h SB | Jasmine Harbison | 1st | Finals | Complete Results |
17.84 | h SB | Plagler | 2nd | Finals | Complete Results |
18.94 | h SB | Fateya Black | 3rd | Finals | Complete Results |
300 Meter Hurdles | |||||
53.24 | h SB | Jasmine Harbison | 1st | Finals | Complete Results |
59.14 | h SB | Fateya Black | 3rd | Finals | Complete Results |
4x100 Meter Relay | |||||
57.34 | h SB | Relay Team | 1st | Finals | |
4x200 Meter Relay | |||||
2:04.00 | SB | Relay Team | 1st | Finals | |
4x400 Meter Relay | |||||
5:24.00 | SB | Relay Team | 1st | Finals | |
4x800 Meter Relay | |||||
12:26.00 | SB | Relay Team | 2nd | Finals | |
High Jump | |||||
4-10 | SB | Jazmen Flagler | 1st | Finals | Complete Results |
4-6 | SB | Fateya Black | 2nd | Finals | Complete Results |
Long Jump | |||||
14-0 | SB | Jazmen Flagler | 3rd | Finals | Complete Results |
12-7 | SB | Jasmine Harbison | 1st | Finals | Complete Results |
11-9 | SB | Shelby Price | 2nd | Finals | Complete Results |
Triple Jump | |||||
31-4 | SB | Jazmen Flagler | 1st | Finals | Complete Results |
26-2 | SB | Fateya Black | 2nd | Finals | Complete Results |
Discus | |||||
55-2 | SB | T Allen | 1st | Finals | Complete Results |
41-3 | SB | S Mcclendon | 2nd | Finals | Complete Results |
Shot Put | |||||
31-4 | SB | S Mcclendon | 1st | Finals | Complete Results |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
11.34 | h SB | Ian Bosley | 2nd | Finals | Complete Results |
11.84 | h SB | Tevin Vass | 3rd | Finals | Complete Results |
200 Meter Dash | |||||
23.84 | h SB | Celvin Green | 2nd | Finals | Complete Results |
25.84 | h SB | Tevin Vass | 3rd | Finals | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
1:02.13 | h SB | D Sweet | 1st | Finals | Complete Results |
110 Meter Hurdles | |||||
21.04 | h SB | D Sweet | 3rd | Finals | Complete Results |
4x100 Meter Relay | |||||
48.84 | h SB | Relay Team | 2nd | Finals | |
4x400 Meter Relay | |||||
4:05.00 | SB | Relay Team | 2nd | Finals | |
4x800 Meter Relay | |||||
10:27.00 | SB | Relay Team | 2nd | Finals | |
High Jump | |||||
5-8 | SB | T Byrd | 1st | Finals | Complete Results |
Long Jump | |||||
17-10 | SB | Chris Richardson | 2nd | Finals | Complete Results |
16-5 | SB | Ian Bosley | 3rd | Finals | Complete Results |
Triple Jump | |||||
34-4 | SB | Cedric Cash | 2nd | Finals | Complete Results |
Discus | |||||
115-7 | SB | A Perry | 1st | Finals | Complete Results |
95-1 | SB | Ethan Davis | 4th | Finals | Complete Results |
Shot Put | |||||
39-3 | SB | A Perry | 1st | Finals | Complete Results |
37-11 | SB | Ethan Davis | 2nd | Finals | Complete Results |