Glenn Home Meet

Kernersville, NC

Complete Results

RaceTab by MileSplit/FloSports     Jordan Morris, South Davidson 

                   Glenn Home Meet - 3/11/2020                   
                  Glenn Track, Kernersville, NC                  

                 HS Girls 4x100 Meter Relay                 
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Glenn A                                      53.9      6
      1) Nhyla Ferguson        2) Gabrielle Clay        
      3) Aliza Taylor          4) Cami Neal             
  2 Glenn B                                      58.5       
      1) Quincie McKnight      2) Sierra Maynard        
      3) Aashia Wynn           4) Akira Lane            
  3 Wheatmore High School A                    1:01.8      4
      1) Madeline Work         2) Ellie Greene          
      3) Emma Atwell           4) Kelly Williams        

                 HS Girls 4x400 Meter Relay                 
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Glenn A                                    4:40.3      6
      1) Gabrielle Clay        2) Aliza Taylor          
      3) Akira Lane            4) Quincie McKnight      
      5) Aashia Wynn           6) Jada Todd             
  2 Wheatmore High School A                    5:32.7      4
      1) Madelyn McQuaigue     2) Allison Hill          
      3) Kaitlyn Miller        4) Lindsay Hazelwood     

                 HS Girls 4x800 Meter Relay                 
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Wheatmore High School A                   14:11.8      6
      1) Allison Hill          2) Kaitlyn Miller        
      3) Haley Quate           4) Lindsay Hazelwood     

                         HS Girls 100 Meter Dash                          
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Skye Wong              9 Bishop McGuinness        14.0    NWI  3     6
  2 Emma Atwell           10 Wheatmore High Schoo     14.7    NWI  1     4
  3 Madeline Work         10 Wheatmore High Schoo     14.7    NWI  2     3
  4 Akira Lane             9 Glenn                    14.8    NWI  3     2
  5 Kennedy Strickland     9 Wheatmore High Schoo     14.9    NWI  3     1
  6 Kelly Williams        11 Wheatmore High Schoo     15.4    NWI  3      
  7 Sierra Maynard         9 Glenn                    15.5    NWI  1      
  8 Loanny Gotay           9 Glenn                    16.1    NWI  3      
  9 Meredith Peterson      9 Wheatmore High Schoo     16.2    NWI  2      
 10 Quianna Davis         11 Glenn                    16.4    NWI  2      
 11 Eryn Hoover            9 Wheatmore High Schoo     17.0    NWI  1      
 12 Alecksy Nonan         11 Wheatmore High Schoo     17.0    NWI  2      
 13 Ellie Greene          11 Wheatmore High Schoo     17.3    NWI  1      
 14 Kashanua Lee          10 Glenn                    27.6    NWI  2      

                         HS Girls 200 Meter Dash                          
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Gabrielle Clay        10 Glenn                    27.5    NWI  2     6
  2 McKenzie King         12 Bishop McGuinness        28.0    NWI  4     4
  3 Skye Wong              9 Bishop McGuinness        29.1    NWI  3     3
  4 Madeline Work         10 Wheatmore High Schoo     29.5    NWI  2     2
  5 Madelyn McQuaigue     11 Wheatmore High Schoo     30.1    NWI  3     1
  6 Kennedy Strickland     9 Wheatmore High Schoo     31.1    NWI  3      
  7 Aashia Wynn            9 Glenn                    31.3    NWI  2      
  8 Emma Atwell           10 Wheatmore High Schoo     32.0    NWI  1      
  9 Sierra Maynard         9 Glenn                    34.1    NWI  4      
 10 Loanny Gotay           9 Glenn                    34.4    NWI  1      
 11 Meredith Peterson      9 Wheatmore High Schoo     35.1    NWI  4      
 12 Eryn Hoover            9 Wheatmore High Schoo     35.2    NWI  1      
 13 Quianna Davis         11 Glenn                    35.8    NWI  3      
 14 Alecksy Nonan         11 Wheatmore High Schoo     36.5    NWI  2      
 15 Ellie Greene          11 Wheatmore High Schoo     36.8    NWI  4      

                      HS Girls 400 Meter Dash                       
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Jada Todd              9 Glenn                  1:03.5   3     6
  2 McKenzie King         12 Bishop McGuinness      1:04.5   3     4
  3 Monserat Garcia       10 Bishop McGuinness      1:11.5   1     3
  4 Madelyn McQuaigue     11 Wheatmore High Schoo   1:11.6   2     2
  5 Aliza Taylor          10 Glenn                  1:13.2   2     1
  6 Aashia Wynn            9 Glenn                  1:19.1   1      
  7 Kaitlyn Miller         9 Wheatmore High Schoo   1:22.4   1      
  8 Allison Hill           9 Wheatmore High Schoo   1:23.6   2      
  9 Meredith Peterson      9 Wheatmore High Schoo   1:25.4   2      
 10 Alecksy Nonan         11 Wheatmore High Schoo   1:27.9   1      
 11 Victoria Joyce         9 Wheatmore High Schoo   1:39.4   3      

                     HS Girls 800 Meter Run                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Allison Hill           9 Wheatmore High Schoo   3:22.8      6
  2 Lindsay Hazelwood     11 Wheatmore High Schoo   3:24.2      4
  3 Kaitlyn Miller         9 Wheatmore High Schoo   3:39.0      3
  4 Victoria Joyce         9 Wheatmore High Schoo   4:12.5      2

                     HS Girls 1600 Meter Run                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Lindsay Hazelwood     11 Wheatmore High Schoo   7:21.4      6
  2 Angel Skeen           11 South Davidson         8:11.0      4

                     HS Girls 3200 Meter Run                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Angel Skeen           11 South Davidson        18:13.2      6

                      HS Girls 100 Meter Hurdles                       
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Gabrielle Clay        10 Glenn                    19.0    NWI     6
  2 Nhyla Ferguson         9 Glenn                    22.8    NWI     4

                   HS Girls 300 Meter Hurdles                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------

                      HS Girls Discus Throw                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------

                         HS Girls Shot Put                          
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Rylee Reidling         9 Wheatmore High Schoo 27-10.50   2     6
  2 Quianna Davis         11 Glenn                22-03.00   1     4
  3 Sydney Carden         12 Wheatmore High Schoo 16-07.00   1     3
  4 Loanny Gotay           9 Glenn                14-09.00   2     2
  5 Sierra Maynard         9 Glenn                13-10.00   1     1

                          HS Girls Long Jump                           
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Monserat Garcia       10 Bishop McGuinness    13-01.00    NWI     6
  2 Kelly Williams        11 Wheatmore High Schoo 12-07.00    NWI     4
  3 Kennedy Strickland     9 Wheatmore High Schoo 11-05.00    NWI     3
  4 Loanny Gotay           9 Glenn                 8-06.00    NWI     2
  5 Eryn Hoover            9 Wheatmore High Schoo  8-03.00    NWI     1

                       HS Girls High Jump                        
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Kelly Williams        11 Wheatmore High Schoo  4-09.00      6
  2 Meredith Peterson      9 Wheatmore High Schoo  3-08.00      4

                 HS Girls 4x200 Meter Relay                 
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Glenn A                                    2:00.3      6
      1) Gabrielle Clay        2) Aliza Taylor          
      3) Cami Neal             4) Jada Todd             
  2 Glenn B                                    2:08.3       
      1) Nhyla Ferguson        2) Akira Lane            
      3) Quincie McKnight      4) Aashia Wynn           
  3 Wheatmore High School A                    2:13.4      4
      1) Madeline Work         2) Kennedy Strickland    
      3) Emma Atwell           4) Madelyn McQuaigue     

                 HS Boys 4x100 Meter Relay                  
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Glenn A                                      46.6      6
      1) Levine Smith          2) Devonte Lyerly        
      3) Mekhi Fenner          4) Kedrick Green         
  2 Glenn B                                      46.8       
      1) Chaney Fitzgerald     2) Tyson Worthy          
      3) Xavier Fenner         4) Albert Redd           
  3 Bishop McGuinness A                          49.4      4
      1) Jorge Vidal           2) Kenneth McDonald      
      3) Sean Avery            4) Pit Piwon             
  4 Wheatmore High School A                      49.8      2
      1) George Douglas        2) Daniel Batista        
      3) Damien Hill           4) Matt Craddock         

                 HS Boys 4x400 Meter Relay                  
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Bishop McGuinness A                        3:47.3      6
      1) Sean Avery            2) Jorge Vidal           
      3) Jose Hernandez        4) Jarrett Klein         
  2 Glenn A                                    3:55.1      4
      1) Jahvaree Ritzie       2) Dustin Comeaux        
      3) Xavier Fenner         4) Sterling Fair         
  3 South Davidson A                           4:13.1      2
      1) Tyler Emmons          2) Justin O'Quinn        
      3) Jeremiah Ivory        4) Elijah Miller         
      5) Joseph Smith          
  4 Wheatmore High School A                    4:23.1       
      1) Caleb Gundaker        2) Noah Swaney           
      3) Chase Westmoreland    4) Cole Huggins          
  5 South Davidson B                           4:24.6       
      1) Evan Rhymer           2) Evan Whitt            
      3) William Lyons         4) Jordan Cabrera        

                 HS Boys 4x800 Meter Relay                  
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Bishop McGuinness A                        8:55.1      6
      1) Dominic Zecca         2) Xavier Preudhomme     
      3) C J Pacholke          4) Jose Hernandez        
  2 Glenn A                                    9:39.4      4
      1) Randy Avila           2) Dustin Comeaux        
      3) Malachi Jennings      4) John Marsh            
  3 Wheatmore High School A                    9:52.0      2
      1) Hayden Yates          2) Tyler Brooks          
      3) Finn Owen             4) Cole Huggins          
  4 South Davidson A                          10:00.2       
      1) William Lyons         2) Elijah Miller         
      3) Jeremiah Ivory        4) Justin O'Quinn        
  5 Wheatmore High School A                   11:00.1       
      1) Noah Craddock         2) Jimmy Smith           
      3) Chase Westmoreland    4) Chase St. Clair       

                          HS Boys 100 Meter Dash                          
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Levine Smith           9 Glenn                    11.3    NWI  2     6
  2 Xavier Fenner          9 Glenn                    11.4    NWI  2     4
  3 Albert Redd           10 Glenn                    11.5    NWI  3     3
  4 Mekhi Fenner          12 Glenn                    11.6    NWI  3     2
  5 Kedrick Green         10 Glenn                    11.7    NWI  5     1
  6 Ethan Connor           9 Bishop McGuinness        11.8    NWI  4      
  7 Curtis Barnett         9 Glenn                    11.8    NWI  3      
  8 Malik Worrell         11 Glenn                    11.9    NWI  5      
  9 Aaron Bacho           10 Glenn                    12.1    NWI  3      
 10 Larenz Smith          10 Glenn                    12.1    NWI  6      
 11 Tyson Worthy           9 Glenn                    12.1    NWI  1      
 12 Jude Leonard           9 Wheatmore High Schoo     12.1    NWI  3      
 13 George Douglas        11 Wheatmore High Schoo     12.3    NWI  2      
 14 Pit Piwon             11 Bishop McGuinness        12.3    NWI  6      
 15 Tyler Emmons           9 South Davidson           12.3    NWI  5      
 16 Jorge Vidal           10 Bishop McGuinness        12.5    NWI  4      
 17 Cade Hamilton         10 Wheatmore High Schoo     12.6    NWI  5      
 18 Seth Strickland       12 Wheatmore High Schoo     12.8    NWI  4      
 19 Carson Albertson      10 Wheatmore High Schoo     12.9    NWI  1      
 20 Logan Routh           12 Wheatmore High Schoo     12.9    NWI  5      
 21 Anthony Gerena        11 South Davidson           13.0    NWI  2      
 22 Chaney Fitzgerald     10 Glenn                    13.0    NWI  4      
 23 Damien Hill           11 Wheatmore High Schoo     13.5    NWI  6      
 24 William Craig-Blakely 12 Glenn                    13.6    NWI  2      
 25 Jemel Craig-Blakely   11 Glenn                    13.9    NWI  4      
 26 Reginald Graham       10 Glenn                    14.7    NWI  4      
 27 Seth Johnston          9 South Davidson           15.0    NWI  6      

                          HS Boys 200 Meter Dash                          
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Ethan Connor           9 Bishop McGuinness        23.8    NWI  3     6
  2 Xavier Fenner          9 Glenn                    23.8    NWI  2     4
  3 Levine Smith           9 Glenn                    23.9    NWI  5     3
  4 Simon Wisseh          11 Glenn                    24.3    NWI  6     2
  5 Tyler Emmons           9 South Davidson           24.6    NWI  5     1
  6 Tyson Worthy           9 Glenn                    25.0    NWI  3      
  7 Malik Worrell         11 Glenn                    25.2    NWI  6      
  8 George Douglas        11 Wheatmore High Schoo     25.4    NWI  2      
  9 John Marsh             9 Glenn                    26.0    NWI  2      
 10 Michael Golamco        9 Bishop McGuinness        26.0    NWI  4      
 11 Jordan Cabrera         9 South Davidson           26.3    NWI  1      
 12 Seth Strickland       12 Wheatmore High Schoo     26.3    NWI  5      
 13 Carson Albertson      10 Wheatmore High Schoo     26.4    NWI  1      
 14 Logan Routh           12 Wheatmore High Schoo     26.4    NWI  2      
 15 Anthony Gerena        11 South Davidson           26.5    NWI  4      
 16 Cade Hamilton         10 Wheatmore High Schoo     26.7    NWI  6      
 17 Justin O'Quinn        11 South Davidson           26.9    NWI  6      
 18 Aaron Bacho           10 Glenn                    27.0    NWI  6      
 19 Evan Rhymer            9 South Davidson           28.0    NWI  3      
 20 Chaney Fitzgerald     10 Glenn                    28.5    NWI  2      
 21 Jude Leonard           9 Wheatmore High Schoo     28.6    NWI  5      
 22 Cahlil Wilkins         9 Glenn                    29.2    NWI  4      
 23 Matthew Pinder        10 Bishop McGuinness        30.8    NWI  3      
 24 Seth Johnston          9 South Davidson           30.8    NWI  4      
 25 Jamie Tinsley         11 Wheatmore High Schoo     31.0    NWI  6      

                       HS Boys 400 Meter Dash                       
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Jose Hernandez        12 Bishop McGuinness        52.5   4     6
  2 Tyler Emmons           9 South Davidson           58.0   2     4
  3 Caleb Gundaker        11 Wheatmore High Schoo     58.4   3     3
  4 Curtis Barnett         9 Glenn                    59.4   2     2
  5 Tyson Worthy           9 Glenn                  1:00.1   3     1
  6 Adam Tillotson        10 Glenn                  1:01.8   4      
  7 Justin O'Quinn        11 South Davidson         1:02.2   1      
  8 Cole Huggins          11 Wheatmore High Schoo   1:02.2   1      
  9 Jarrett Klein         12 Bishop McGuinness      1:02.4   4      
 10 Logan Routh           12 Wheatmore High Schoo   1:02.4   2      
 11 Hayden Yates          10 Wheatmore High Schoo   1:03.7   4      
 12 Chase Westmoreland     9 Wheatmore High Schoo   1:04.3   2      
 13 Evan Rhymer            9 South Davidson         1:04.6   2      
 14 Noah Craddock         10 Wheatmore High Schoo   1:05.0   1      
 15 Logan Pate            10 South Davidson         1:06.5   3      
 16 Noah Swaney           11 Wheatmore High Schoo   1:07.4   3      

                       HS Boys 800 Meter Run                        
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 C J Pacholke          10 Bishop McGuinness      2:13.5   3     6
  2 Dustin Comeaux        12 Glenn                  2:21.2   3     4
  3 Dominic Zecca         12 Bishop McGuinness      2:26.7   3     3
  4 Elijah Miller         12 South Davidson         2:30.1   1     2
  5 Finn Owen             11 Wheatmore High Schoo   2:32.6   2     1
  6 Tyler Brooks          11 Wheatmore High Schoo   2:39.3   3      
  7 Hayden Yates          10 Wheatmore High Schoo   2:45.7   3      
  8 Jimmy Smith           10 Wheatmore High Schoo   2:49.5   2      
  9 Noah Craddock         10 Wheatmore High Schoo   2:51.3   1      
 10 Michael Kidd          10 Wheatmore High Schoo   2:51.6   1      
 11 Noah Swaney           11 Wheatmore High Schoo   2:55.2   2      
 12 Chase Westmoreland     9 Wheatmore High Schoo   3:02.6   1      

                       HS Boys 1600 Meter Run                       
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Dustin Comeaux        12 Glenn                  5:02.5   3     6
  2 William Lyons         10 South Davidson         5:08.7   2     4
  3 Cole Huggins          11 Wheatmore High Schoo   5:27.4   2     3
  4 Finn Owen             11 Wheatmore High Schoo   5:40.1   3     2
  5 Tyler Brooks          11 Wheatmore High Schoo   5:53.5   1     1
  6 Chase St. Clair       10 Wheatmore High Schoo   5:58.1   3      
  7 Jacob Drew            11 Bishop McGuinness      6:06.6   1      
  8 Jimmy Smith           10 Wheatmore High Schoo   6:21.5   1      
  9 Noah Craddock         10 Wheatmore High Schoo   6:24.9   2      
 10 Matthew Sprenkle      10 Bishop McGuinness      6:27.8   2      
 11 Michael Kidd          10 Wheatmore High Schoo   6:34.6   2      
 12 Griffin Redinger      10 Bishop McGuinness      6:52.3   3      
 13 Joseph Smith          10 South Davidson         7:19.2   1      

                       HS Boys 3200 Meter Run                       
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 William Lyons         10 South Davidson        11:31.1   2     6
  2 Finn Owen             11 Wheatmore High Schoo  11:38.6   1     4
  3 Chase St. Clair       10 Wheatmore High Schoo  13:38.2   2     3
  4 Hayden Yates          10 Wheatmore High Schoo  13:54.8   2     2
  5 Michael Kidd          10 Wheatmore High Schoo  13:59.6   1     1
  6 Jimmy Smith           10 Wheatmore High Schoo  14:43.8   1      
  7 Joseph Smith          10 South Davidson        17:40.7   1      

                    HS Boys 300 Meter Hurdles                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Sterling Fair         10 Glenn                    43.8      6
  2 Simon Wisseh          11 Glenn                    44.9      4
  3 Kedrick Green         10 Glenn                    48.0      3

                        HS Boys Discus Throw                        
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------

                          HS Boys Shot Put                          
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Jahvaree Ritzie       11 Glenn                55-01.50   3     6
  2 Jemel Craig-Blakely   11 Glenn                38-04.00   2     4
  3 William Craig-Blakely 12 Glenn                37-09.00   1     3
  4 Jahnaul Ritzie         9 Glenn                35-10.50   3     2
  5 Pedro Rocha           11 Bishop McGuinness    33-05.00   3     1
  6 Kenneth McDonald      12 Bishop McGuinness    32-10.00   1      
  7 Michael Anglin        10 Wheatmore High Schoo 32-06.75   3      
  8 Mekhi Fenner          12 Glenn                31-03.50   2      
  9 Ethan Nobles          10 Wheatmore High Schoo 28-11.00   1      
 10 Jamie Tinsley         11 Wheatmore High Schoo 28-08.00   3      
 11 Reginald Graham       10 Glenn                27-11.50   2      
 12 Noah Sowden           10 Wheatmore High Schoo 27-02.50   1      
 13 Ryland Chandler        9 Wheatmore High Schoo 24-11.00   3      
 14 Evan Calhoun          12 Wheatmore High Schoo 21-07.00   2      

                            HS Boys Long Jump                             
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Kedrick Green         10 Glenn                18-07.00    NWI  1     6
  2 Caleb Gundaker        11 Wheatmore High Schoo 17-09.00    NWI  2     4
  3 Ethan Connor           9 Bishop McGuinness    17-08.00    NWI  2     3
  4 William Craig-Blakely 12 Glenn                17-03.50    NWI  3     2
  5 Corbin Payne           9 South Davidson       16-03.50    NWI  1     1
  6 Seth Strickland       12 Wheatmore High Schoo 15-11.50    NWI  1      
  7 Jordan Cabrera         9 South Davidson       15-06.00    NWI  3      
  8 Jude Leonard           9 Wheatmore High Schoo 14-06.00    NWI  2      

                          HS Boys Triple Jump                          
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Simon Wisseh          11 Glenn                35-00.00    NWI     6
  2 Jordan Cabrera         9 South Davidson       32-10.00    NWI     4
  3 Corbin Payne           9 South Davidson       31-07.50    NWI     3

                         HS Boys High Jump                          
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Sterling Fair         10 Glenn                 6-00.00   2     6
  2 Xavier Preudhomme     12 Bishop McGuinness     5-10.00   2     4
  3 Jude Leonard           9 Wheatmore High Schoo  5-04.00   2     3
  4 Kenneth McDonald      12 Bishop McGuinness     5-02.50   2     2
  5 Damien Hill           11 Wheatmore High Schoo  5-02.00   1     1
  6 Matthew Pinder        10 Bishop McGuinness     4-10.00   1      

                 HS Boys 4x200 Meter Relay                  
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Glenn A                                    1:37.6      6
      1) Jahvaree Ritzie       2) Mekhi Fenner          
      3) Devonte Lyerly        4) Sterling Fair         
  2 Bishop McGuinness A                        1:40.9      4
      1) Kenneth McDonald      2) Ethan Connor          
      3) Sean Avery            4) Pit Piwon             
  3 Glenn B                                    1:41.5       
      1) Chaney Fitzgerald     2) Messiah Barrett       
      3) Malachi Jennings      4) Larenz Smith          
  4 Wheatmore High School A                    1:45.8      2
      1) Daniel Batista        2) George Douglas        
      3) Seth Strickland       4) Matt Craddock         



      High School Girls Team Scores (14 Events Scored)      
==========================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Thr  Jmp  Oth 
--------------------------------------------------------------------------
  1 Wheatmore High School       79     13   21    0   18    9   18    0  
  2 Glenn                       52     15    0   10   18    7    2    0  
  3 Bishop McGuinness           26     20    0    0    0    0    6    0  
  4 South Davidson              10      0   10    0    0    0    0    0  


      High School Boys Team Scores (15 Events Scored)       
==========================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Thr  Jmp  Oth 
--------------------------------------------------------------------------
  1 Glenn                       106    28   10   13   20   15   20    0  
  2 Bishop McGuinness           51     12    9    0   20    1    9    0  
  3 Wheatmore High School       34      3   17    0    6    0    8    0  
  4 South Davidson              27      5   12    0    2    0    8    0