Northwest Guilford opener

Greensboro, NC

Complete Results

RaceTab 3 by MileSplit              Registered to: Ragsdale High School , Ragsdale XC

                       Northwest opener - 2/27/2019 9:25:23 PM                       
                   Northwest Guilford High School, Summerfield, NC                   

                  Varsity Boys Discus Throw                   
==============================================================
    Name                  Yr Team                      Mark
--------------------------------------------------------------
  1 Gordy Luke               NWG                     101-04   
  2 Hines Zach               NWG                      93-07   
  3 Mills Brandon            NWG                      91-05   
  4 Vega Stephen             NWG                      81-00   
  5 Cagno Vincent            NWG                      74-05   
  6 Katowitz Nolan           NWG                      66-09   
  7 Eichlin Kevin            NWG                      62-02   
  8 Wei Franklin             NWG                      60-03   
  9 Morgan Jared             NWG                      55-05   

                  Varsity Girls Discus Throw                  
==============================================================
    Name                  Yr Team                      Mark
--------------------------------------------------------------
  1 Morris Katie             NWG                      62-09   
  2 McCray Asia              NWG                      43-03   
  3 Bell Mara                NWG                      38-01   
  4 Vega Alex                NWG                      34-08   

                 Varsity Boys 1600 Meter Run                  
==============================================================
    Name                  Yr Team                      Time
--------------------------------------------------------------
  1 McWharter Liam           NWG                    5:04.0h   
  2 Decker Chris             NWG                    5:09.0h   
  3 Leib Brandon             NWG                    5:18.0h   
  4 Annunziato Christophe    NWG                    5:19.0h   
  5 Brown JimmyLee           NWG                    5:25.0h   
  6 Heras Mathew             NWG                    5:25.1h   
  7 Doyle Joey               NWG                    5:31.0h   
  8 DaCosta Rodrigo          NWG                    5:36.0h   
  9 Garner Noah              NWG                    5:37.0h   
 10 Jarrett Jacob            NWG                    5:37.1h   
 11 Ellis Cooper             NWG                    5:38.0h   
 12 Lichenstein Evan         NWG                    5:45.0h   
 13 Villano Philip           NWG                    5:45.1h   
 14 Hammond Jonathon         NWG                    5:55.0h   
 15 Goodwin Josh             NWG                    5:55.1h   

                 Varsity Girls 1600 Meter Run                 
==============================================================
    Name                  Yr Team                      Time
--------------------------------------------------------------
  1 Stankewich Paris         NWG                    5:50.0h   
  2 Long Eleanor             NWG                    6:13.0h   
  3 Tsui Sidney              NWG                    6:20.0h   
  4 Turcola Grace            NWG                    6:25.0h   
  5 Cox Ashley               NWG                    6:36.0h   
  6 Stedman Olivia           NWG                    6:50.0h   
  7 Heras Zujey              NWG                    7:24.0h   

                      Varsity Boys 100 Meter Dash                      
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#
-----------------------------------------------------------------------
  1 Rey Noah                 NWG                       12.5        1   
  1 Abaka-mesah Samuel       NWG                       12.5        2   
  3 Lawrence Jaiden          NWG                       12.6        2   
  4 Jones Ty                 NWG                       13.0        2   
  5 Davidson Johnie          NWG                       13.1        3   
  6 Nefe Trevor              NWG                       13.2        2   
  7 Logan Dylan              NWG                       13.5        2   
  8 Phienprasop Thitiplur    NWG                       13.7        1   
  9 Siqueira Yan             NWG                       13.8        1   
 10 Miller Brandon           NWG                       13.9        2   
 11 White Devin              NWG                       13.9        1   
 12 Pan Richard              NWG                       14.1        1   
 13 Rocha-Gomes Murillo      NWG                       14.5        1   
 14 Street Zach              NWG                       15.4        3   

                     Varsity Girls 100 Meter Dash                      
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#
-----------------------------------------------------------------------
  1 Thompson Naudia          NWG                       13.4        3   
  2 Lee Erynne               NWG                       13.6        2   
  3 Norris Zoey              NWG                       14.0        2   
  4 Gillis Madeline          NWG                       14.5        3   
  5 Alecse Andrea            NWG                       14.9        1   
  6 Green Anjali             NWG                       15.0        1   
  7 Simimongkhon Alexis      NWG                       15.5        1   
  8 Drake Rebekah            NWG                       15.7        3   
  9 Toporoski Ana            NWG                       15.7        1   
 10 Herbin Bobbie            NWG                       16.4        3   
 11 Ulak Hishi               NWG                       16.6        1   
 12 Purcell Panisara         NWG                       16.7        3   
 13 Calderon Elizabeth       NWG                       16.9        1   
 14 Niharika Chandekar       NWG                       19.2        1   

                   Varsity Boys 110 Meter Hurdles                   
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
--------------------------------------------------------------------
  1 Fuchs Justin             NWG                       17.2         

                 Varsity Boys 3200 Meter Run                  
==============================================================
    Name                  Yr Team                      Time
--------------------------------------------------------------

                      Varsity Boys 200 Meter Dash                      
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#
-----------------------------------------------------------------------
  1 Fuchs Justin             NWG                       24.5        1   
  2 Sullivan Blake           NWG                       24.5        1   
  3 Davis Tyler              NWG                       25.1        1   
  4 Abaka-mesah Samuel       NWG                       25.7        1   
  5 Davidson Johnie          NWG                       26.0        2   
  6 Logan Dylan              NWG                       27.1        2   
  7 Lawrence Jaiden          NWG                       27.4        3   
  8 Siqueira Yan             NWG                       28.1        3   
  9 Coon Rycor               NWG                       28.3        1   
 10 Pan Richard              NWG                       29.4        2   
 11 Wei Franklin             NWG                       30.1        1   
 12 Rocha Gomes Murrilo      NWG                       31.5        3   

                     Varsity Girls 200 Meter Dash                      
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#
-----------------------------------------------------------------------
  1 Thompson Naudia          NWG                       29.1        3   
  2 Leib Diana               NWG                       29.2        2   
  3 Green Anjali             NWG                       31.4        1   
  4 Pan Teresa               NWG                       32.1        3   
  5 Shyenne Grady            NWG                       32.2        2   
  6 Townsend Peyton          NWG                       33.5        2   
  7 Jaelen Clarke            NWG                       33.5        3   
  8 Godette Mileah           NWG                       35.1        2   
  9 Purcell Panisara         NWG                       35.3        1   
 10 Fox Trinity              NWG                       35.6        1   
 11 Calderon Elizabeth       NWG                       36.7        2   
 12 Niharika Chandekar       NWG                       41.1        1   

                      Varsity Boys Shot Put                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#
-----------------------------------------------------------------
  1 Gordy Luke               NWG                   37-10.50  1   
  2 Vega Stephen             NWG                   36-10.00  1   
  3 Hines Zach               NWG                   36-02.00  1   
  4 Mills Brandon            NWG                   34-00.00  2   
  5 Cost Ryan                NWG                   33-00.00  1   
  6 Katowitz Nolan           NWG                   31-00.00  1   
  7 Cagno Vincent            NWG                   29-00.00  2   
  8 Brown Aidan              NWG                   28-09.00  2   
  9 Eichlin Kevin            NWG                   27-02.00  2   
 10 DiStefano Alex           NWG                   24-05.00  2   
 11 Morgan Jared             NWG                   22-08.00  2   

                    Varsity Girls Shot Put                    
==============================================================
    Name                  Yr Team                      Mark
--------------------------------------------------------------
  1 McCray Asia              NWG                   33-07.00   
  2 Morris Katie             NWG                   25-11.00   
  3 Bell Mara                NWG                   18-04.00   
  4 Vega Alex                NWG                   15-03.00   

                      Varsity Boys Triple Jump                      
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind
--------------------------------------------------------------------
  1 Nefe Trevor              NWG                   34-08.00   NWI   

                     Varsity Girls Triple Jump                      
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind
--------------------------------------------------------------------
  1 Lee Erynne               NWG                   30-08.00   NWI   
  2 Plott Ashyln             NWG                   27-03.00   NWI   

                  Varsity Girls 100 Meter Hurdles                   
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind
--------------------------------------------------------------------
  1 Plott Ashyln             NWG                       20.6         
  2 Shyenne Grady            NWG                       21.3         
  3 Rand Emma                NWG                       22.4         
  4 Godette Mileah           NWG                       23.7         
  5 Holmon DNaiya            NWG                       24.1         

                        Varsity Boys Long Jump                         
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind H#
-----------------------------------------------------------------------
  1 Fuchs Justin             NWG                   20-00.00   NWI  1   
  2 Bradshaw Devin           NWG                   17-05.00   NWI  1   
  3 Davis Tyler              NWG                   17-02.00   NWI  1   
  4 Nefe Trevor              NWG                   16-11.00   NWI  1   
  5 Lawrence Jaiden          NWG                   16-02.00   NWI  2   
  6 Clarke Jaelen            NWG                   15-11.00   NWI  1   
  7 Jones Ty                 NWG                   14-06.00   NWI  2   
  8 Siqueira Yan             NWG                   14-00.00   NWI  2   
  9 Phienprasop Thitiplur    NWG                   13-08.00   NWI  2   

                      Varsity Girls Long Jump                       
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind
--------------------------------------------------------------------
  1 Lee Erynne               NWG                   15-05.00   NWI   
  2 Alecse Andrea            NWG                   12-00.00   NWI   
  3 Drake Rebekah            NWG                   11-09.50   NWI   
  4 Godette Mileah           NWG                   11-05.00   NWI   
  5 Toporoski Ana            NWG                   10-11.00   NWI   

                    Varsity Boys High Jump                    
==============================================================
    Name                  Yr Team                      Mark
--------------------------------------------------------------
  1 Maldonado Dylan          NWG                    5-06.00   
  2 Davis Tyler              NWG                    5-04.00   
  3 Nefe Trevor              NWG                    5-04.00   
  4 Bradshaw Devin           NWG                    5-00.00   

                   Varsity Girls High Jump                    
==============================================================
    Name                  Yr Team                      Mark
--------------------------------------------------------------
  1 Drake Rebekah            NWG                    4-06.00   
  2 Norris Zoey              NWG                    4-04.00   
  3 Holmon DNaiya            NWG                    4-02.00   
  4 Simimongkhon Alexis      NWG                    4-02.00   
  5 Toporoski Ana            NWG                    4-00.00   
  6 Shyenne Grady            NWG                    4-00.00   
  7 Lee Erynne               NWG                    4-00.00   
  8 Rand Emma                NWG                    4-00.00   

                Varsity Boys 300 Meter Hurdles                
==============================================================
    Name                  Yr Team                      Time
--------------------------------------------------------------
  1 Bradshaw Devin           NWG                      45.5h   
  2 Davis Tyler              NWG                      46.7h   
  3 Joncas Riley             NWG                      50.5h   
  4 Davidson Johnie          NWG                      51.0h   
  5 Miller Brandon           NWG                      55.0h   
  6 Phienprasop Thitiplur    NWG                      56.5h   
  7 Maldonado Dylan          NWG                      56.8h   
  8 Heras Brandon            NWG                    1:07.3h   

               Varsity Girls 300 Meter Hurdles                
==============================================================
    Name                  Yr Team                      Time
--------------------------------------------------------------
  1 Shyenne Grady            NWG                    1:00.8h   
  2 Plott Ashyln             NWG                    1:06.0h   
  3 Rand Emma                NWG                    1:07.4h   

                   Varsity Boys 400 Meter Dash                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#
-----------------------------------------------------------------
  1 Hairston Joshua          NWG                      53.9h  1   
  2 Sullivan Blake           NWG                      55.1h  1   
  3 Novas Jared              RHS                      56.9h  1   
  4 Rey Noah                 NWG                      58.1h  1   
  5 Heras Brandon            NWG                      58.2h  2   
  6 Hamilton Nicholas        NWG                      59.5h  1   
  7 Grubbs Gavin             NWG                    1:00.4h  1   
  8 Kawalec Will             NWG                    1:01.2h  2   
  9 Liska Cal                NWG                    1:03.4h  2   

                 Varsity Girls 400 Meter Dash                 
==============================================================
    Name                  Yr Team                      Time
--------------------------------------------------------------
  1 Leib Diana               NWG                    1:05.0h   
  2 Irwin Haily              NWG                    1:06.3h   
  3 Thompson Naudia          NWG                    1:08.6h   
  4 Mckenzie Ysantis         NWG                    1:09.0h   
  5 Pan Teresa               NWG                    1:11.3h   

                  Varsity Boys 800 Meter Run                  
==============================================================
    Name                  Yr Team                      Time
--------------------------------------------------------------
  1 Hairston Joshua          NWG                    2:11.0h   
  2 McWharter Liam           NWG                    2:19.0h   
  3 Decker Chris             NWG                    2:21.0h   
  4 Hamilton Nicholas        NWG                    2:25.0h   
  5 Brown JimmyLee           NWG                    2:34.0h   
  6 DaCosta Rodrigo          NWG                    2:35.0h   
  7 Garner Noah              NWG                    2:36.0h   
  8 Lichenstein Evan         NWG                    2:37.0h   
  9 Jarrett Jacob            NWG                    2:38.0h   
 10 Ellis Cooper             NWG                    2:47.0h   
 11 Villano Philip           NWG                    2:47.0h   
 12 Goodwin Josh             NWG                    2:49.0h   
 13 Hammond Jonathon         NWG                    2:49.0h   

                 Varsity Girls 800 Meter Run                  
==============================================================
    Name                  Yr Team                      Time
--------------------------------------------------------------
  1 Stankewich Paris         NWG                    2:39.0h   
  2 Irwin Haily              NWG                    2:40.0h   
  3 Long Eleanor             NWG                    2:47.0h   
  4 Mckenzie Ysantis         NWG                    2:47.0h   
  5 Tsui Sidney              NWG                    2:48.0h   
  6 Turcola Grace            NWG                    2:55.0h   
  7 Cox Ashley               NWG                    2:58.0h   
  8 Stedman Olivia           NWG                    3:11.0h   
  9 Heras Zujey              NWG                    3:26.0h   

             Varsity Boys 4x100 Meter Relay              
=========================================================
    Team                                          Time
---------------------------------------------------------

             Varsity Girls 4x100 Meter Relay             
=========================================================
    Team                                          Time
---------------------------------------------------------

                   Varsity Boys Pole Vault                    
==============================================================
    Name                  Yr Team                      Mark
--------------------------------------------------------------
  1 Bradshaw Devin           NWG                    8-06.00   
  2 Maldonado Dylan          NWG                    7-06.00   
  3 Coon Rycor               NWG                    7-00.00   
  4 Brown Aidan              NWG                    6-06.00   
  5 Nefe Trevor              NWG                    6-00.00   
  6 Logan Dylan              NWG                    6-00.00   
  7 Heras Brandon            NWG                    5-06.00   
  8 Miller Brandon           NWG                    5-06.00   

                   Varsity Girls Pole Vault                   
==============================================================
    Name                  Yr Team                      Mark
--------------------------------------------------------------
  1 Thompson Naudia          NWG                    8-06.00   
  2 Gillis Madeline          NWG                    8-00.00   
  3 Norris Zoey              NWG                    6-00.00