Tri-County Conference Championships

Cameron, NC
Hosted by Union Pines
Timing/Results Pinecrest Timing

Complete Results

Tri-County Conference Championships - 5/2/2018               
                Union Pines High School Track, Cameron, NC                 

             HS Girls 4x800 Meter Relay Finals              
============================================================
    Team                                          Time   Pts
============================================================
  1 Union Pines A                             11:17.97    10
  2 Harnett Central A                         11:33.44     8
  3 Lee Senior A                              11:46.77     6
  4 Triton A                                  12:01.76     4

              HS Boys 4x800 Meter Relay Finals              
============================================================
    Team                                          Time   Pts
============================================================
  1 Union Pines A                              8:24.77    10
  2 Harnett Central A                          8:33.23     8
  3 Triton A                                   9:10.62     6
  4 Lee Senior A                               9:18.53     4
  5 Southern Lee A                             9:53.27     2

                  HS Girls 100 Meter Hurdles Prelims                   
=======================================================================
    Name                      Yr Team                           Time H#
=======================================================================
  1 Kayla Hines               10 Union Pines                   17.77  1
  2 Rachel Sprouse            10 Union Pines                   17.79  1
  3 Sarah Phillips            11 Triton                        19.12  1
  4 Kaitlyn Adams              9 Union Pines                   19.68  1
  5 Morgan Hauser             10 Triton                        20.53  1
  6 Kayla Snead               12 Triton                        20.63  1
  7 Jada Farrar                9 Western Harnett               21.70  1
                    HS Girls 100 Meter Hurdles Finals                     
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Rachel Sprouse            10 Union Pines                   17.21    10
  2 Kayla Hines               10 Union Pines                   17.47     8
  3 Sarah Phillips            11 Triton                        18.96     6
  4 Kaitlyn Adams              9 Union Pines                   19.65     4
  5 Morgan Hauser             10 Triton                        20.43     2
  6 Kayla Snead               12 Triton                        20.46     1

                   HS Boys 110 Meter Hurdles Prelims                   
=======================================================================
    Name                      Yr Team                           Time H#
=======================================================================
  1 Jonathan Stone            11 Southern Lee                  15.73  2
  2 Dawson Haywood            10 Union Pines                   16.36  3
  3 Benjamin Buie             11 Southern Lee                  16.83  1
  4 Tyquan Chestnut           12 Triton                        17.27  1
  5 Devin Lyles               11 Southern Lee                  17.84  2
  6 Keaton Tranel             11 Union Pines                   17.87  1
  7 Derion Washington         12 Lee Senior                    19.28  3
  8 Kahlil McLean             10 Western Harnett               19.37  3
  9 Justin Leggett            11 Triton                        20.16  2
 10 Kenneth Leaks             11 Lee Senior                    20.38  1
 11 Daltyn Hoadek             11 Western Harnett               29.74  2
                     HS Boys 110 Meter Hurdles Finals                     
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Jonathan Stone            11 Southern Lee                  14.93    10
  2 Benjamin Buie             11 Southern Lee                  15.74     8
  3 Dawson Haywood            10 Union Pines                   16.23     6
  4 Tyquan Chestnut           12 Triton                        17.33     4
  5 Devin Lyles               11 Southern Lee                  18.45     2
  6 Keaton Tranel             11 Union Pines                   19.00     1

                    HS Girls 100 Meter Dash Prelims                    
=======================================================================
    Name                      Yr Team                           Time H#
=======================================================================
  1 Tayana Washington         10 Southern Lee                   1.34  2
  2 Maliah Banks              12 Harnett Central               12.62  1
  3 Romari Perkins            10 Western Harnett               12.69  2
  4 Gionni Thomas              9 Western Harnett               13.40  3
  5 Jilise Barrett            12 Union Pines                   13.74  1
  6 Aaryanna Moore            11 Southern Lee                  13.80  3
  7 Eboni Jones               11 Lee Senior                    13.82  3
  8 Tenejah Mcdougald         11 Western Harnett               13.85  1
  9 Tahkiyuh Allen            10 Lee Senior                    14.00  2
 10 Jhanavia Taylor            9 Triton                        15.14  2
 11 India Leach                9 Harnett Central               15.49  3
                      HS Girls 100 Meter Dash Finals                      
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Maliah Banks              12 Harnett Central               12.57    10
  2 Romari Perkins            10 Western Harnett               12.74     8
  3 Gionni Thomas              9 Western Harnett               13.40     6
  4 Eboni Jones               11 Lee Senior                    13.86     4
  5 Jilise Barrett            12 Union Pines                   13.87     2
  6 Aaryanna Moore            11 Southern Lee                  13.90     1

                    HS Boys 100 Meter Dash Prelims                     
=======================================================================
    Name                      Yr Team                           Time H#
=======================================================================
  1 Jami Griffin              10 Lee Senior                    11.09  1
  2 Isaiah Hampton            12 Union Pines                   11.16  1
  3 Kenneth Cotton            12 Southern Lee                  11.20  1
  4 Michael Fox               12 Southern Lee                  11.28  1
  5 Samuel Algeo              12 Union Pines                   11.41  1
  6 James Mccurry             12 Southern Lee                  11.44  1
  7 John Rhody                11 Harnett Central               11.51  1
  8 Justin Eberhart           12 Union Pines                   11.58  1
  9 Emmanual Carter           12 Lee Senior                    11.76  1
 10 Earl Rankin               12 Harnett Central               11.77  1
 11 Montrey McAllister        12 Harnett Central               11.82  1
 11 Joshua Morell             11 Western Harnett               11.82  1
 13 James Bowens               9 Western Harnett               12.54  1
 14 Travion Sanders           10 Triton                        12.57  1
 15 Myjalik Giles             10 Triton                        14.24  1
                      HS Boys 100 Meter Dash Finals                       
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Jami Griffin              10 Lee Senior                    10.91    10
  2 Michael Fox               12 Southern Lee                  11.17     8
  3 Kenneth Cotton            12 Southern Lee                  11.22     6
  4 Isaiah Hampton            12 Union Pines                   11.23     4
  5 Samuel Algeo              12 Union Pines                   11.31     2
  6 James Mccurry             12 Southern Lee                  14.45     1

         High School Girls 4x200 Meter Relay Finals         
============================================================
    Team                                          Time   Pts
============================================================
  1 Union Pines A                              1:48.58    10
  2 Harnett Central A                          1:53.25     8
  3 Western Harnett A                          1:58.41     6
  4 Lee Senior A                               1:58.67     4

         High School Boys 4x200 Meter Relay Finals          
============================================================
    Team                                          Time   Pts
============================================================
  1 Southern Lee A                             1:31.34    10
  2 Union Pines A                              1:34.67     8
  3 Harnett Central A                          1:36.06     6
  4 Triton A                                   1:38.50     4

                      HS Girls 1600 Meter Run Finals                      
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Kelsey Begley             12 Union Pines                 5:36.79    10
  2 Maggie McCormick          10 Harnett Central             5:39.74     8
  3 Wilson Schaper            11 Union Pines                 5:52.45     6
  4 Sarah Barnes              11 Union Pines                 5:57.90     4
  5 Lindsay Cabe               9 Lee Senior                  7:06.70     2
  6 Morgan Jones               9 Harnett Central             7:22.03     1
  7 Tinsley Lett               9 Lee Senior                  7:49.94      

                      HS Boys 1600 Meter Run Finals                       
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Laderique McNeill         12 Harnett Central             4:51.07    10
  2 Ben Verchick              11 Union Pines                 4:57.96     8
  3 Trace Fraley              12 Union Pines                 4:58.20     6
  4 Jesus Gonzalez            11 Harnett Central             4:58.88     4
  5 Kyle Hadding              11 Harnett Central             5:04.20     2
  6 Josh Patterson            10 Union Pines                 5:04.49     1
  7 Taft Cummings             10 Western Harnett             5:05.37      
  8 Ervin Almanzar             9 Lee Senior                  5:17.81      
  9 Logan Pope                 9 Triton                      5:42.56      
 10 Christopher Martinez      10 Southern Lee                5:53.83      
 11 Kenneth Barfield          12 Western Harnett             6:09.37      
 12 Damien Serrano-Diaz       10 Western Harnett             6:24.83      
 13 Makkai Womack              9 Southern Lee                6:31.65      

             HS Girls 4x100 Meter Relay Finals              
============================================================
    Team                                          Time   Pts
============================================================
  1 Western Harnett A                            51.22    10
  2 Union Pines A                                52.33     8
  3 Lee Senior A                                 54.29     6
  4 Triton A                                     54.69     4
  5 Harnett Central A                            57.52     2

              HS Boys 4x100 Meter Relay Finals              
============================================================
    Team                                          Time   Pts
============================================================
  1 Southern Lee A                               42.89    10
  2 Lee Senior A                                 43.06     8
  3 Union Pines A                                44.74     6
  4 Western Harnett A                            45.75     4
  5 Triton A                                     46.66     2

                       HS Girls 400 Meter Dash Finals                        
=============================================================================
    Name                      Yr Team                           Time H#   Pts
=============================================================================
  1 Emily Bowbliss             9 Union Pines                   59.22  2    10
  2 Isabel Pardal             12 Union Pines                 1:03.59  2     8
  3 Madison Petersen          12 Union Pines                 1:04.31  2     6
  4 Tinasia Davis              9 Harnett Central             1:04.59  2     4
  5 Aaryanna Moore            11 Southern Lee                1:09.85  2     2
  6 Madeline Scott             9 Triton                      1:15.70  2     1

                        HS Boys 400 Meter Dash Finals                        
=============================================================================
    Name                      Yr Team                           Time H#   Pts
=============================================================================
  1 Tyler Wilkes              11 Union Pines                   51.92  3    10
  2 Joshua Antoine            10 Western Harnett               52.47  3     8
  3 Devin Lyles               11 Southern Lee                  53.03  3     6
  4 Joshua Morell             11 Western Harnett               53.19  2     4
  5 Kasey Perkins             11 Harnett Central               53.74  3     2
  6 Denny Joya                11 Southern Lee                  54.27  2     1
  7 Trevon Pegues             10 Southern Lee                  54.53  2      
  8 Casimir Vanburen          10 Union Pines                   55.13  2      
  9 Maurice Williams          12 Triton                        55.67  3      
 10 Gregory Forsythe          11 Union Pines                   57.00  3      
 11 Brandon Martin            12 Lee Senior                  1:01.04  2      

                      HS Girls 300 Meter Hurdles Finals                      
=============================================================================
    Name                      Yr Team                           Time H#   Pts
=============================================================================
  1 Kayla Hines               10 Union Pines                   50.27  2    10
  2 Rachel Sprouse            10 Union Pines                   51.73  2     8
  3 Emily Garcia              11 Lee Senior                    52.39  2     6
  4 Safari Gilbert             9 Triton                        54.51  2     4
  5 Jada Farrar                9 Western Harnett               55.33  1     2
  6 Jaida Holder               9 Union Pines                   55.55  1     1
  7 Morgan Hauser             10 Triton                        56.04  1      
  8 Kayla Snead               12 Triton                        58.25  2      
  9 Jazmine Bullard           10 Lee Senior                  1:00.29  1      

                      HS Boys 300 Meter Hurdles Finals                       
=============================================================================
    Name                      Yr Team                           Time H#   Pts
=============================================================================
  1 Benjamin Buie             11 Southern Lee                  39.68  3    10
  2 Jonathan Stone            11 Southern Lee                  41.10  3     8
  3 Dawson Haywood            10 Union Pines                   42.88  3     6
  4 Tyquan Chestnut           12 Triton                        45.93  3     4
  5 Keaton Tranel             11 Union Pines                   46.36  2     2
  6 Logan Martin               9 Harnett Central               47.26  2     1
  7 Elijah Foxx               10 Southern Lee                  48.23  2      
  8 Kenneth Leaks             11 Lee Senior                    48.68  2      
  9 Derion Washington         12 Lee Senior                    48.96  2      

                      HS Girls 800 Meter Run Finals                       
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Kelsey Begley             12 Union Pines                 2:35.96    10
  2 Christen Fleming          10 Union Pines                 2:38.35     8
  3 Samantha Davis            11 Union Pines                 2:44.52     6
  4 Ashley Vargas              9 Harnett Central             2:51.57     4
  5 Sierra Collins             9 Harnett Central             2:59.27     2
  6 Sarah Pope                11 Triton                      3:01.96     1
  7 Karla Lopez               10 Lee Senior                  3:16.86      
  8 Araceli Sosa-Soriano      10 Lee Senior                  3:19.86      
  9 Allison Tart               9 Triton                      3:33.00      

                       HS Boys 800 Meter Run Finals                       
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Laderique McNeill         12 Harnett Central             2:05.53    10
  2 Ben Verchick              11 Union Pines                 2:07.77     8
  3 Trace Fraley              12 Union Pines                 2:08.50     6
  4 Everette Blake            10 Harnett Central             2:08.98     4
  5 Dalton Tomeski            12 Union Pines                 2:13.37     2
  6 Gabriel Fortie            12 Southern Lee                2:17.95     1
  7 Se'Vion Clay              10 Southern Lee                2:20.20      
  8 Robert Bowman              9 Harnett Central             2:21.20      
  9 Taft Cummings             10 Western Harnett             2:23.13      
 10 David Reyes               11 Southern Lee                2:25.96      
 11 Hunter Wilkinson          12 Lee Senior                  3:16.12      

                       HS Girls 200 Meter Dash Finals                        
=============================================================================
    Name                      Yr Team                           Time H#   Pts
=============================================================================
  1 Maliah Banks              12 Harnett Central               26.05  3    10
  2 Tori Cook                 11 Union Pines                   27.59  3     8
  3 Namilla Lee-Leach         10 Western Harnett               28.25  2     6
  4 India Wall                10 Union Pines                   28.62  3     4
  5 Aaryanna Moore            11 Southern Lee                  28.96  3     2
  6 Jilise Barrett            12 Union Pines                   29.26  2     1
  7 Tenejah Mcdougald         11 Western Harnett               29.46  2      
  8 Tahkiyuh Allen            10 Lee Senior                    30.25  2      
  9 Eboni Jones               11 Lee Senior                    30.75  3      
 10 Lamadia Brewington         9 Triton                        32.78  2      
 11 Santana McLamb            10 Triton                        33.49  3      

                        HS Boys 200 Meter Dash Finals                        
=============================================================================
    Name                      Yr Team                           Time H#   Pts
=============================================================================
  1 Jami Griffin              10 Lee Senior                    22.05  3    10
  2 John Rhody                11 Harnett Central               23.09  3     8
  3 Khamani Holmes            11 Western Harnett               23.12  3     6
  4 Chandler Cotton           11 Southern Lee                  23.31  3     4
  5 Michael Fox               12 Southern Lee                  23.46  2     2
  6 Montrey McAllister        12 Harnett Central               24.09  2     1
  7 Isaiah Hampton            12 Union Pines                   24.27  1      
  8 Kenneth Cotton            12 Southern Lee                  24.61  3      
  9 Emmanual Carter           12 Lee Senior                    24.78  2      
 10 Jaysten McLean            11 Western Harnett               24.90  1      
 11 Kishon Davis              11 Union Pines                   25.47  2      

                      HS Girls 3200 Meter Run Finals                      
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Kelsey Begley             12 Union Pines                12:16.58    10
  2 Maggie McCormick          10 Harnett Central            12:25.93     8
  3 Wilson Schaper            11 Union Pines                12:40.12     6
  4 Kimberly Castro            9 Harnett Central            14:27.97     4
  5 Emmelie Obregon            9 Triton                     14:37.36     2
  6 Rebecca Strong            11 Union Pines                14:50.15     1

                      HS Boys 3200 Meter Run Finals                       
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Laderique McNeill         12 Harnett Central             9:40.46    10
  2 Ben Verchick              11 Union Pines                 9:58.53     8
  3 Sam Patterson             10 Union Pines                10:44.26     6
  4 Jesus Gonzalez            11 Harnett Central            10:50.21     4
  5 Curt Verchick              9 Union Pines                10:50.25     2
  6 Colton O'Briant           11 Harnett Central            10:58.92     1
  7 Nick Benefield            10 Lee Senior                 11:45.13      
  8 David Mencia               9 Triton                     12:26.54      

             HS Girls 4x400 Meter Relay Finals              
============================================================
    Team                                          Time   Pts
============================================================
  1 Union Pines A                              4:14.38    10
  2 Harnett Central A                          4:38.60     8
  3 Triton A                                   4:40.07     6
  4 Lee Senior A                               5:07.18     4

              HS Boys 4x400 Meter Relay Finals              
============================================================
    Team                                          Time   Pts
============================================================
  1 Southern Lee A                             3:33.10    10
  2 Triton A                                   3:39.71     8
  3 Union Pines A                              3:40.86     6
  4 Western Harnett A                          3:41.27     4
  5 Harnett Central A                          3:46.31     2
  6 Lee Senior A                               3:46.51      

                       HS Girls Discus Throw Finals                       
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Shekinah Cooke            11 Southern Lee                   98-6    10
  2 Kyra Taylor               11 Southern Lee                   87-7     8
  3 Maddie Cameron            12 Western Harnett                78-9     6
  4 Emonni Barber             10 Western Harnett                76-9     4
  5 Aniya Ross                11 Union Pines                    67-6     2
  6 Mikeriah McLean           10 Triton                        64-11     1
  7 Zenobia Dowdy             12 Union Pines                   63-11      
  8 Rikki Lee                 12 Union Pines                    61-9      
  9 Emily Albertson           11 Lee Senior                     52-9      
 10 Jahdea Beard               9 Harnett Central                48-7      
 11 Araceli Sosa-Soriano      10 Lee Senior                     31-0      

                       HS Boys Discus Throw Finals                        
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Asher Prince              12 Western Harnett              156-11    10
  2 James Cammilleri III      12 Southern Lee                  140-6     8
  3 Scott Graham              12 Union Pines                   133-2     6
  4 Jonathan Terrelll         12 Lee Senior                    123-2     4
  5 Jack Beard                12 Lee Senior                    123-0     2
  6 Gordon Thomas             12 Western Harnett               114-8     1
  7 Kaleb Carroll-Smith       12 Southern Lee                  111-9      
  8 Demarius Staton           12 Triton                        110-3      
  9 Jolonte McNeill           10 Triton                         96-8      
 10 Jaylen Sumpter            10 Lee Senior                     92-8      
 11 Nyseem Chestnut            9 Union Pines                   91-11      
 12 Cedric Douglas            10 Southern Lee                   84-9      
 13 Ivan Sirias               12 Harnett Central                59-4      

                         HS Girls Shot Put Finals                         
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Shekinah Cooke            11 Southern Lee                   34-1    10
  2 Aniya Ross                11 Union Pines                    32-5     8
  3 Emonni Barber             10 Western Harnett                31-9     6
  4 Zenobia Dowdy             12 Union Pines                    26-7     4
  5 Rikki Lee                 12 Union Pines                    26-0     2
  6 Mikeriah McLean           10 Triton                         25-8     1
  7 Maddie Cameron            12 Western Harnett               24-10      
  8 Breasia Buckner            9 Triton                        22-11      
  9 Jahdea Beard               9 Harnett Central                20-2      

                         HS Boys Shot Put Finals                          
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Asher Prince              12 Western Harnett                51-6    10
  2 Kaleb Carroll-Smith       12 Southern Lee                   45-3     8
  3 Gordon Thomas             12 Western Harnett                42-9     6
  4 Cedric Douglas            10 Southern Lee                   42-4     4
  5 Conner Graham             12 Western Harnett              41-2.5     2
  6 Scott Graham              12 Union Pines                   40-10     1
  7 Demarius Staton           12 Triton                         36-9      
  8 Matt Green                12 Union Pines                    36-6      
  9 Nyseem Chestnut            9 Union Pines                    36-0      
 10 Jack Beard                12 Lee Senior                     35-2      
 11 Jonathan Terrelll         12 Lee Senior                    34-10      
 12 Michael Carvin            10 Triton                         34-8      
 13 Jolonte McNeill           10 Triton                        30-10      
 14 Ivan Sirias               12 Harnett Central                27-0      

                        HS Girls Long Jump Finals                         
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Maliah Banks              12 Harnett Central             17-5.75    10
  2 Zykia Matthews            10 Harnett Central               16-11     8
  3 Khaliyah Cheek            11 Lee Senior                   15-1.5     6
  4 Niya Wiggins              11 Union Pines                    14-8     4
  5 Kelly Hoover              11 Union Pines                 14-7.75     2
  6 Safari Gilbert             9 Triton                       13-8.5     1
  7 Taija Pruitt              11 Western Harnett                13-8      
  8 Aaryanna Moore            11 Southern Lee                13-5.75      
  9 River Britt                9 Union Pines                 13-2.75      
 10 Emily Albertson           11 Lee Senior                  13-0.25      
 11 Alaina Short               9 Harnett Central                12-1      

                         HS Boys Long Jump Finals                         
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Devin Lyles               11 Southern Lee                 21-8.5    10
  2 Christian Green           12 Triton                        20-10     8
  3 Kenneth Cotton            12 Southern Lee                   20-7     6
  4 Jaleal Baker              10 Union Pines                  19-6.5     4
  5 Malachi Batts              9 Triton                         19-6     2
  6 John Rhody                11 Harnett Central                19-3     1
  7 Isaiah Hampton            12 Union Pines                   18-11      
  8 James Cammilleri III      12 Southern Lee                  18-10      
  9 Jayden Meadows            11 Harnett Central             18-5.75      
 10 Derion Washington         12 Lee Senior                     18-5      
 11 Kasey Perkins             11 Harnett Central                18-4      
 12 Micah Hooker              12 Western Harnett                18-0      
 13 Kishon Davis              11 Union Pines                    17-7      
 14 Noah Bradley               9 Western Harnett                14-7      

                       HS Girls Triple Jump Finals                        
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Taija Pruitt              11 Western Harnett             33-9.75    10
  2 Zykia Matthews            10 Harnett Central             31-1.25     8
  3 Gimelly Bryant            11 Harnett Central                30-8     6
  4 Kelly Hoover              11 Union Pines                 29-1.75     4
  5 Niya Wiggins              11 Union Pines                 28-10.5     2
  6 Myke'da McKinnon          12 Union Pines                  27-1.5     1
  7 Emily Albertson           11 Lee Senior                     27-1      

                        HS Boys Triple Jump Finals                        
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Jonathan Stone            11 Southern Lee                 43-2.5    10
  2 Isaiah Hampton            12 Union Pines                  41-8.5     8
  3 Jayden Meadows            11 Harnett Central                41-0     6
  4 Scottavion McNeill        11 Triton                         40-3     4
  5 Christian Green           12 Triton                        39-10     2
  6 Darius Johnson            10 Southern Lee                   38-2     1
  7 Kaleb Carroll-Smith       12 Southern Lee                 37-8.5      
  8 Kishon Davis              11 Union Pines                    35-5      
  9 Hayden Smith              11 Harnett Central              33-8.5      

                         HS Boys High Jump Finals                         
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Jalen Eberhart            12 Union Pines                     6-6    10
  2 Tanoah Lockley            10 Southern Lee                    6-2     8
  3 Jayden Meadows            11 Harnett Central                 6-0     6
  4 Christian Green           12 Triton                          6-0     4
  5 Jaden Geddie               9 Triton                          5-6   1.5
  5 Hayden Smith              11 Harnett Central                 5-6   1.5
  7 Kahlil McLean             10 Western Harnett                 5-4      
  8 James Cammilleri III      12 Southern Lee                    5-4      
  9 Jayden Chalmers           10 Lee Senior                      5-2      
 10 Brandon Martin            12 Lee Senior                      5-2      
 11 Darius Johnson            10 Southern Lee                    5-2      
 12 Larry Baldwin             10 Lee Senior                      5-0      

                        HS Girls High Jump Finals                         
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Gimelly Bryant            11 Harnett Central                 5-0    10
  2 Alexis Johnson            11 Union Pines                    4-10     8
  3 Joelie DeVries            10 Union Pines                    4-10     6
  4 Sierra Collins             9 Harnett Central                 4-4     4
  5 Sydney Morrison            9 Triton                          4-4     2
  6 Emily Garcia              11 Lee Senior                      4-4     1
  7 Khaliyah Cheek            11 Lee Senior                      4-4      
  8 Nakia Adams               10 Union Pines                     4-4      

                        HS Girls Pole Vault Finals                        
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 Jaida Holder               9 Union Pines                     7-0    10
  2 Tayana Washington         10 Southern Lee                    7-0     8
  3 Yasmin Royer              10 Southern Lee                    6-6     5
  3 Niya Wiggins              11 Union Pines                     6-6     5
  5 Rebecca Cook              10 Union Pines                     6-6     2

                        HS Boys Pole Vault Finals                         
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Mark   Pts
==========================================================================
  1 James Cammilleri III      12 Southern Lee                   12-0    10
  2 Ethan Sherrard            12 Union Pines                    11-6     8
  3 Kenneth Ciechowski        10 Southern Lee                   11-0     6
  4 Darius Johnson            10 Southern Lee                   10-6     4
  5 Hayden Smith              11 Harnett Central                10-0     2
  6 Trey Matthews             11 Union Pines                    10-0     1
  7 Micheal Collins            9 Union Pines                     8-6      



             High School Girls Team Scores (18 Events Scored)             
=====================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Fld  Oth 
=====================================================================
  1 Union Pines                 239    39   61   41   38   60    0  
  2 Harnett Central             123    24   27    0   26   46    0  
  3 Western Harnett             64     20    0    2   16   26    0  
  4 Southern Lee                46      5    0    0    0   41    0  
  5 Lee Senior                  39      4    2    6   20    7    0  
  6 Triton                      36      1    3   13   14    5    0  


             High School Boys Team Scores (18 Events Scored)              
=====================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Fld  Oth 
=====================================================================
  1 Southern Lee                174    28    1   38   32   75    0  
  2 Union Pines                 146    16   47   15   30   38    0  
  3 Harnett Central            89.5    11   45    1   16  16.5   0  
  4 Western Harnett             55     18    0    0    8   29    0  
  5 Triton                     49.5     0    0    8   20  21.5   0  
  6 Lee Senior                  38     20    0    0   12    6    0