Eastern Guilford High School Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
13.09 | Zynaja Stokley | 4th | Finals H1 | complete results | |
13.33 | Zynaja Stokley | 5th | Prelims H2 | complete results | |
13.65 | Sydney Mark | 10th | Prelims H3 | complete results | |
13.75 | Kendall Williams | 12th | Prelims H2 | complete results | |
200 Meter Dash | |||||
26.30 | Cemere Petty | 3rd | Finals H4 | complete results | |
28.39 | Caira Burton | 13th | Finals H4 | complete results | |
400 Meter Dash | |||||
57.95 | Cemere Petty | 1st | Finals H4 | complete results | |
1:08.22 | SB | Manassa Patel | 9th | Finals H3 | complete results |
800 Meter Run | |||||
3:10.84 | Kena Lemu | 13th | Finals H1 | complete results | |
3:12.90 | Amy Thalangsy | 15th | Finals H1 | complete results | |
3:26.00 | Abbey Hayes | 16th | Finals H1 | complete results | |
1600 Meter Run | |||||
7:00.84 | SB | Amy Thalangsy | 13th | Finals H1 | complete results |
7:25.46 | SB | Kena Lemu | 16th | Finals H1 | complete results |
7:27.56 | Abbey Hayes | 18th | Finals H1 | complete results | |
3200 Meter Run | |||||
17:11.35 | Eris Lowdermilk | 9th | Finals H1 | complete results | |
18:33.66 | Kena Lemu | 10th | Finals H1 | complete results | |
100 Meter Hurdles | |||||
19.44 | Destiny Shoffner | 4th | Finals H1 | complete results | |
19.80 | Destiny Shoffner | 5th | Prelims H1 | complete results | |
21.02 | Cameron Burton | 6th | Finals H1 | complete results | |
21.66 | Cameron Burton | 6th | Prelims H1 | complete results | |
22.41 | Layla Petty | 8th | Prelims H1 | complete results | |
300 Meter Hurdles | |||||
52.14 | K'Lynn Ware | 3rd | Finals H2 | complete results | |
59.95 | Mignon Smith | 10th | Finals H1 | complete results | |
4x100 Meter Relay | |||||
52.23 | Relay Team | 3rd | Finals H1 | complete results | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:49.77 | Relay Team | 4th | Finals H2 | complete results | |
4x400 Meter Relay | |||||
4:13.90 | Relay Team | 1st | Finals H2 | complete results | |
4x800 Meter Relay | |||||
13:24.90 | SB | Relay Team | 4th | Finals H1 | complete results |
High Jump | |||||
5-0 | Cemere Petty | 1st | Finals H1 | complete results | |
4-8 | Asanti Neal-platt | 3rd | Finals H1 | complete results | |
4-6 | K'Lynn Ware | 8th | Finals H1 | complete results | |
Long Jump | |||||
14-0.25 | Destiny Bowlsby | 8th | Finals H1 | complete results | |
13-6.75 | K'Lynn Ware | 9th | Finals H1 | complete results | |
13-3 | Destiny Shoffner | 10th | Finals H1 | complete results | |
Triple Jump | |||||
29-7 | Destiny Shoffner | 7th | Finals H1 | complete results | |
Discus | |||||
55-9 | Gionna Hines | 10th | Finals H1 | complete results | |
54-6 | Cotrayia Hardison | 11th | Finals H1 | complete results | |
49-4 | Kashayia Coltrane | 18th | Finals H1 | complete results | |
Shot Put | |||||
30-11 | Kashayia Coltrane | 3rd | Finals H1 | complete results | |
29-4 | Sydney Stroman | 4th | Finals H1 | complete results | |
24-3 | Cotrayia Hardison | 11th | Finals H1 | complete results | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
11.82 | Cameron Myers | 11th | Prelims H3 | complete results | |
11.87 | Derayshawn Ray | 13th | Prelims H5 | complete results | |
12.20 | Nic Cheeley | 21st | Prelims H2 | complete results | |
200 Meter Dash | |||||
24.21 | Nic Cheeley | 12th | Finals H3 | complete results | |
25.21 | Darrell Roberts | 17th | Finals H2 | complete results | |
400 Meter Dash | |||||
52.06 | Jaylen Alston | 2nd | Finals H4 | complete results | |
55.68 | Ramal Patterson | 12th | Finals H3 | complete results | |
800 Meter Run | |||||
2:17.46 | SB | Reggie Hardy | 9th | Finals H1 | complete results |
2:21.02 | SB | Zarius Davis | 15th | Finals H1 | complete results |
2:36.25 | Josh Dungee | 24th | Finals H1 | complete results | |
1600 Meter Run | |||||
5:25.31 | SB | Collin Urquhart | 12th | Finals H1 | complete results |
5:32.40 | Josh Dungee | 16th | Finals H1 | complete results | |
5:33.01 | SB | Cheyenne Johns | 17th | Finals H1 | complete results |
3200 Meter Run | |||||
12:37.66 | Cheyenne Johns | 10th | Finals H1 | complete results | |
13:08.47 | SB | Zavie' Davis | 14th | Finals H1 | complete results |
13:13.88 | Collin Urquhart | 15th | Finals H1 | complete results | |
110 Meter Hurdles | |||||
25.34 | Anthony Royster | 14th | Prelims H3 | complete results | |
300 Meter Hurdles | |||||
48.58 | Justin Spruill | 11th | Finals H2 | complete results | |
54.09 | Anthony Royster | 15th | Finals H1 | complete results | |
4x100 Meter Relay | |||||
46.52 | Relay Team | 6th | Finals H1 | complete results | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:35.22 | Relay Team | 5th | Finals H2 | complete results | |
4x400 Meter Relay | |||||
3:37.03 | Relay Team | 2nd | Finals H2 | complete results | |
4x800 Meter Relay | |||||
9:36.64 | Relay Team | 4th | Finals H1 | complete results | |
High Jump | |||||
6-0 | Ramal Patterson | 1st | Finals H1 | complete results | |
5-10 | Jaylen Alston | 3rd | Finals H1 | complete results | |
5-6 | Dominique Graves | 7th | Finals H1 | complete results | |
Long Jump | |||||
19-3.25 | Dominique Graves | 7th | Finals H1 | complete results | |
19-0.5 | SB | Ramal Patterson | 8th | Finals H1 | complete results |
14-10.5 | Justin Spruill | 22nd | Finals H1 | complete results | |
Triple Jump | |||||
35-7.75 | SB | Jamel Miller | 9th | Finals H1 | complete results |
Discus | |||||
85-5 | Braxton Henderson | 9th | Finals H1 | complete results | |
84-11 | Kendyl Graves | 10th | Finals H1 | complete results | |
83-5 | Terrell Owens | 12th | Finals H1 | complete results | |
Shot Put | |||||
39-4 | Kendyl Graves | 4th | Finals H1 | complete results | |
35-6.5 | Terrell Owens | 6th | Finals H1 | complete results | |
33-3 | Erik Walker | 10th | Finals H1 | complete results |