South Mecklenburg Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
55 Meter Dash | |||||
8.34 | h SB | Rebecca Leathers | 17th | Finals H4 | Complete Results |
8.74 | h | Germareya Durant | 24th | Finals H4 | Complete Results |
8.84 | h | Kimberly Roldan | 28th | Finals H4 | Complete Results |
8.94 | h | Deja Goodman | 30th | Finals H1 | Complete Results |
8.94 | h SB | Mayra Martinez | 30th | Finals H2 | Complete Results |
9.04 | h SB | Nandi Dail | 32nd | Finals H1 | Complete Results |
9.14 | h | Diem-mi Tra | 38th | Finals H3 | Complete Results |
500 Meter Dash | |||||
1:29.20 | SB | Alice Magnani | 2nd | Finals H4 | Complete Results |
1:36.90 | SB | Mayra Martinez | 12th | Finals H2 | Complete Results |
1000 Meter Run | |||||
3:20.90 | SB | Isabella Hastings | 1st | Finals H1 | Complete Results |
3:32.30 | SB | Lucy Gorman | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
4:03.80 | SB | Gabriella Saxon | 10th | Finals H1 | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
5:44.20 | Isabella Hastings | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
6:07.20 | SB | Sarah Sandell | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
6:09.10 | Lucy Gorman | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
6:30.30 | Sydney Greeson | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
7:11.70 | SB | Gabriella Saxon | 12th | Finals H1 | Complete Results |
3200 Meter Run | |||||
13:01.60 | SB | Sarah Sandell | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
14:12.80 | SB | Sydney Greeson | 5th | Finals H1 | Complete Results |
55 Meter Hurdles | |||||
9.14 | h | Sydney Scott | 1st | Finals H2 | Complete Results |
11.84 | h SB | Nandi Dail | 10th | Finals H1 | Complete Results |
4x200 Meter Relay | |||||
2:01.90 | SB | Relay Team | 8th | Finals H1 | Complete Results |
4x800 Meter Relay | |||||
11:01.40 | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
55 Meter Dash | |||||
6.64 | h | Junpai Dowdy | 1st | Finals H4 | Complete Results |
7.94 | h SB | Callahan Papciak | 27th | Finals H2 | Complete Results |
500 Meter Dash | |||||
1:13.10 | SB | Tim Ruppenthal | 10th | Finals H3 | Complete Results |
1:24.80 | Callahan Papciak | 26th | Finals H2 | Complete Results | |
1000 Meter Run | |||||
2:43.20 | SB | Pablo Reynoso | 3rd | Finals H2 | Complete Results |
3:06.00 | Harold Santillion | 14th | Finals H2 | Complete Results | |
3:08.50 | Matthew White | 18th | Finals H2 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
5:00.10 | Pablo Reynoso | 3rd | Finals H2 | Complete Results | |
5:18.60 | Leonardo Cox | 5th | Finals H2 | Complete Results | |
5:40.90 | SB | Harold Santillion | 18th | Finals H2 | Complete Results |
5:55.60 | SB | Jackson Green | 22nd | Finals H2 | Complete Results |
3200 Meter Run | |||||
11:23.20 | SB | Leonardo Cox | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
12:44.50 | Jackson Green | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
55 Meter Hurdles | |||||
9.14 | h SB | Joseph Cameron | 6th | Finals H2 | Complete Results |
4x200 Meter Relay | |||||
1:34.90 | SB | Relay Team | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
4x800 Meter Relay | |||||
9:21.00 | Relay Team | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
5-8 | SB | Bruce Chambers | 1st | Finals H1 | Complete Results |
Shot Put | |||||
27-0 | Shawn Smith | 10th | Finals H1 | Complete Results |