RaceTab 3 by MileSplit Registered to: Coach Custer, East Lincoln High Schoo
2013 Lincoln County Championships - 3/27/2013 6:55:31 AM
ELHS, Denver, NC
Varsity Girls Shot Put Finals
=============================================================================
Name Yr Team Mark H# Pts
=============================================================================
1 Ashlee Frazier East Lincoln 28-10 1 6
2 Rebecca Owens West Lincoln 26-10 1 4
3 Jasmine Cox West Lincoln 26-9 1 3
4 Hannah Jeune West Lincoln 25-9 1 2
5 Hannah Moolenaar East Lincoln 25-5 2 1
6 Taylor Parks East Lincoln 24-11 1
7 Kristina Solera Lincolnton 24-9 1
8 Skylar Greer West Lincoln 23-8 2
9 Taylor Myers North Lincoln 23-3 1
10 Madison Warren North Lincoln 21-8 2
11 Lilly Daughtery East Lincoln 21-1 2
12 Kayla Reep North Lincoln 20-5 2
Varsity Girls Discus Throw Finals
=============================================================================
Name Yr Team Mark H# Pts
=============================================================================
1 Ashlee Frazier East Lincoln 86-6 1 6
2 Taylor Parks East Lincoln 70-0 1 4
3 Ashlyn Boyles Lincolnton 68-0 1 3
4 Skylar Greer West Lincoln 61-6 2 2
5 Jasmine Cox West Lincoln 61-1 1 1
6 Lilly Daughtery East Lincoln 59-8 1
7 Hannah Jeune West Lincoln 57-7 2
8 Hannah Moolenaar East Lincoln 56-2 1
9 Kayla Reep North Lincoln 56-1 2
10 Taylor Myers North Lincoln 53-0 2
11 Kristina Solera Lincolnton 50-7 1
12 Taylor Schronce West Lincoln 45-1 2
13 Madison Warren North Lincoln 37-4 2
Varsity Girls High Jump Finals
==========================================================================
Name Yr Team Mark Pts
==========================================================================
1 Lyndsi Pound North Lincoln 4-6 6
2 Rebecca Owens West Lincoln 4-4 4
3 Lindsey Chapman Lincolnton 4-2 3
4 Lindsey Sadler East Lincoln 4-2 2
5 Kurstin Hudgens East Lincoln 4-2 1
6 Taylor Schronce West Lincoln 4-2
Varsity Girls Long Jump Finals
=============================================================================
Name Yr Team Mark H# Pts
=============================================================================
1 Malayah Tucker East Lincoln 14-5 1 6
2 Callie Smith West Lincoln 13-5 1 4
3 Taylor Parks East Lincoln 13-3 1 3
4 Rebecca Owens West Lincoln 13-1 2 2
5 Cailee Franklin North Lincoln 12-9 1 1
6 Aunshaunti Mclean Lincolnton 12-8 2
7 Taylor Schronce West Lincoln 12-6 2
8 Grace Goins West Lincoln 11-8 2
9 Scout Barker North Lincoln 10-10 2
10 Jasmine Caldwell Lincolnton 8-9 2
Varsity Girls Triple Jump Finals
=============================================================================
Name Yr Team Mark H# Pts
=============================================================================
1 Rebecca Owens West Lincoln 31-6 1 6
2 Malayah Tucker East Lincoln 31-3 1 4
3 Madison Rowles East Lincoln 29-8 1 3
4 Olivia Velden North Lincoln 28-8 2 2
5 Taylor Schronce West Lincoln 27-10 1 1
6 Aunshaunti Mclean Lincolnton 26-9 2
7 Jasmine Caldwell Lincolnton 26-0 2
8 Brittany Solera Lincolnton 21-5 2
Varsity Girls 4x800 Meter Relay Finals
============================================================
Team Time Pts
============================================================
1 North Lincoln A 10:41.5 6
2 East Lincoln A 11:06.2 4
3 Lake Norman Charter A 11:34.3
4 West Lincoln A 13:24.2 2
Varsity Girls 100 Meter Hurdles Finals
=============================================================================
Name Yr Team Time H# Pts
=============================================================================
1 Alie Rumfelt East Lincoln 18.4 3 6
2 Aunshaunti Mclean Lincolnton 18.7 3 4
3 Neely Hallman North Lincoln 19.4 3 3
4 Keeley Norman West Lincoln 19.5 3 2
5 Kentasja Williamson Lincolnton 19.9 1 1
6 Melanie Hansen West Lincoln 20.3 2
7 Erin Johnson North Lincoln 20.4 2
8 Noell Self West Lincoln 21.0 2
9 Isebella Mincebo East Lincoln 22.3 2
10 Ashely Cogans East Lincoln 22.7 1
Varsity Girls 100 Meter Dash Finals
=============================================================================
Name Yr Team Time H# Pts
=============================================================================
1 Ashley Luckey East Lincoln 13.9 3 6
2 Bridget Derr Lincolnton 14.3 3 4
3 Keiana Derr Lincolnton 14.7 3 3
4 Cailee Franklin North Lincoln 14.9 2 2
5 Olivia Velden North Lincoln 15.1 3 1
6 Kourtney Oliver Mays Lake Norman Charter 15.3 1
6 Destinee Charles Lincolnton 15.3 2
8 Hailey Byers North Lincoln 15.4 2
9 Amy Burton Lake Norman Charter 15.5 1
10 Natasha Thomas Lincolnton 16.0 1
11 Malia Tallent West Lincoln 21.2 1
Varsity Girls 4x200 Meter Relay Finals
============================================================
Team Time Pts
============================================================
1 Lincolnton A 1:57.90 6
2 East Lincoln A 2:00.20 4
3 North Lincoln A 2:02.21 2
4 West Lincoln 2:02.80
Varsity Girls 1600 Meter Run Finals
==========================================================================
Name Yr Team Time Pts
==========================================================================
1 Elizabeth Sisk East Lincoln 5:53.6 6
2 Madeline Sides North Lincoln 6:06.8 4
3 Tori Scott North Lincoln 6:09.7 3
4 Danielle Clark Lake Norman Charter 6:12.1
5 Madison Lynch North Lincoln 6:12.6 2
6 Kelsey Mosteller West Lincoln 6:19.3 1
7 Jade Loendorf East Lincoln 6:24.4
8 Stephanie Zaino Lake Norman Charter 6:26.5
9 Julia Cockerham Lake Norman Charter 6:34.5
10 Danielle DeLawter Lake Norman Charter 6:45.4
11 Erika Crowder Lincolnton 7:09.9
12 Samatha Vanderwerken East Lincoln 7:15.7
13 Maggier Fowley East Lincoln 11:32.9
Varsity Girls 4x100 Meter Relay Finals
============================================================
Team Time Pts
============================================================
1 East Lincoln A 54.3 6
2 Lincolnton A 56.6 4
3 West Lincoln A 57.3 2
4 North Lincoln A 59.8
5 Lake Norman Charter A 1:00.9
Varsity Girls 400 Meter Dash Finals
=============================================================================
Name Yr Team Time H# Pts
=============================================================================
1 Caitlin Potter North Lincoln 1:05.4 3 6
2 Madison Rowles East Lincoln 1:06.9 3 4
3 Semone Friday Lincolnton 1:07.3 3 3
4 Megan Rowles East Lincoln 1:08.5 3 2
5 Sarah Guynes West Lincoln 1:08.6 3 1
6 Holly Miller Lake Norman Charter 1:10.4 2
7 Kelsey Mosteller West Lincoln 1:10.6 3
8 Tarrah Rothwell Lake Norman Charter 1:11.2 2
9 Ashey Luckey East Lincoln 1:12.1 3
10 Kayla Reep North Lincoln 1:12.5 2
11 Shaquita Whittenburg Lincolnton 1:15.0 2
12 Abbie Miller Lake Norman Charter 1:15.4 2
13 Grace Goins West Lincoln 1:16.5 1
14 Breanna Loendorf East Lincoln 1:18.2 1
15 Laura Ward Lake Norman Charter 1:18.4 2
16 Emily Alexander West Lincoln 1:21.7 1
17 Taylor Grahm North Lincoln 1:22.0 2
18 Karla Clara Lincolnton 1:31.3 1
Varsity Girls 300 Meter Hurdles Finals
=============================================================================
Name Yr Team Time H# Pts
=============================================================================
1 Lyndsi Pound North Lincoln 52.9 2 6
2 Neely Hallman North Lincoln 55.1 2 4
3 Ali Rumfelt East Lincoln 55.2 2 3
4 Kentasja Williamson Lincolnton 56.6 1 2
5 Nadauya Hooks Lincolnton 58.3 2 1
6 Melanie Hansen West Lincoln 59.6 1
7 Erin Johnson North Lincoln 1:00.0 2
8 Noell Self West Lincoln 1:00.4 1
9 Ashley Cogans East Lincoln 1:03.6 1
10 Isebella Mancebo East Lincoln 1:03.9 1
Varsity Girls 800 Meter Run Finals
==========================================================================
Name Yr Team Time Pts
==========================================================================
1 Allie Castro North Lincoln 2:37.3 6
2 Elizabeth Sisk East Lincoln 2:40.3 4
3 Vicki Kohlwey Lake Norman Charter 2:44.6
4 Morgan Ellis North Lincoln 2:48.5 3
5 Maggie Fowley East Lincoln 2:51.7 2
6 Reagan Williams Lake Norman Charter 2:52.7
7 Mary Stuart Sloan Lake Norman Charter 2:57.3
8 Jade Loendoerf East Lincoln 2:58.5 1
9 Kennedy Phillips Lake Norman Charter 2:59.9
10 Scout Barker North Lincoln 3:09.4
11 Samatha Vanderwerken East Lincoln 3:17.0
12 Kirsten Beaver West Lincoln 3:19.7
13 Kaitlyn Smith West Lincoln 3:20.4
14 Shaquita Whittenburg Lincolnton 3:25.0
15 Cailey Robinson West Lincoln 3:26.4
16 Dawn Gibson West Lincoln 3:36.1
Varsity Girls 200 Meter Dash Finals
=============================================================================
Name Yr Team Time H# Pts
=============================================================================
1 Bridget Derr Lincolnton 29.9 3 6
2 Caitlin Potter North Lincoln 30.0 3 4
3 Lyndsi Pound North Lincoln 31.3 3 3
4 Aunshaunti Mclean Lincolnton 31.4 2 2
5 Semone Friday Lincolnton 33.0 1 1
6 Kourtney Oliver Mays Lake Norman Charter 33.3 2
7 Amy Burton Lake Norman Charter 33.5 2
7 Grace Goins West Lincoln 33.5 2
9 Mia Baverso West Lincoln 35.1 1
10 Stephanie Salas West Lincoln 36.6 1
11 Malia Tallent West Lincoln 49.2 1
Varsity Girls 3200 Meter Run Finals
==========================================================================
Name Yr Team Time Pts
==========================================================================
1 Madeline Sides North Lincoln 12:56.7 6
2 Maggie Fowley East Lincoln 13:12.7 4
3 Elizabeth Sisk East Lincoln 13:15.7 3
4 Danielle Clark Lake Norman Charter 13:22.2
5 Madison Lynch North Lincoln 13:35.1 2
6 Tori Scott North Lincoln 13:44.3 1
7 Stephanie Zaino Lake Norman Charter 13:44.5
8 Bridgette Siemon Lake Norman Charter 13:53.3
9 Samatha Vanderwerken East Lincoln 17:51.6
10 Rebekah Dellinger East Lincoln 18:03.4
Varsity Girls 4x400 Meter Relay Finals
============================================================
Team Time Pts
============================================================
1 North Lincoln A 4:43.9 6
2 Lake Norman Charter A 4:55.2
3 West Lincoln A 5:01.3 4
4 East Lincoln A 5:02.0 2
5 Lincolnton A 5:05.0
Varsity Boys Shot Put Finals
=============================================================================
Name Yr Team Mark H# Pts
=============================================================================
1 Chase Stehling North Lincoln 44-4 1 6
2 Darian Roseboro Lincolnton 44-3 1 4
3 Tyron Roberts Lincolnton 43-9 1 3
4 Cody Mocilan East Lincoln 41-0 1 2
5 Dalton Rhoney West Lincoln 40-7 1 1
6 Justin Rhodes East Lincoln 37-1 1
7 Dallas Smith East Lincoln 36-0 1
8 Jacob Beaver East Lincoln 33-9 1
9 Tyrome Smith Lincolnton 33-6 2
10 Daniel Keener Lincolnton 32-9 2
11 Steve Myers West Lincoln 30-8 2
12 Patrick Holden North Lincoln 29-11 2
13 Austin Arenella North Lincoln 23-9 2
Varsity Boys Discus Throw Finals
=============================================================================
Name Yr Team Mark H# Pts
=============================================================================
1 Billy Brown Lincolnton 112-4 1 6
2 Jacob Beaver East Lincoln 106-10 1 4
3 Chase Stehling North Lincoln 101-7 1 3
4 Dallas Smith East Lincoln 99-10 1 2
5 Cody Mocilan East Lincoln 98-9 1 1
6 Patrick Holden North Lincoln 95-7 1
7 Tyron Roberts Lincolnton 89-9 1
8 Nick Hatchett Lincolnton 83-1 2
9 Juan Vargas East Lincoln 78-2 2
10 Tanner Cantrell Lincolnton 77-2 1
11 Austin Arenella North Lincoln 74-4 2
12 Matt Poteat West Lincoln 67-3 2
13 Steve Myers West Lincoln 63-10 2
14 Jordan Link West Lincoln 48-6 2
Varsity Boys High Jump Finals
==========================================================================
Name Yr Team Mark Pts
==========================================================================
1 Damarius Valentine East Lincoln 5-8 6
2 Elisha Combs East Lincoln 5-6 4
3 Charlie Hills East Lincoln 5-4 3
4 Quinlyn Harris Lincolnton 5-4 2
5 Chris Rios West Lincoln 5-2 1
6 Steven Tucker North Lincoln 5-0
7 Terrell McClain North Lincoln 5-0
Varsity Boys Long Jump Finals
=============================================================================
Name Yr Team Mark H# Pts
=============================================================================
1 Jesse Earnhardt East Lincoln 22-0 1 6
2 Coleton Banks East Lincoln 20-10 1 4
3 Charlie Hills East Lincoln 18-8 1 3
4 Logan Leonhardt West Lincoln 17-5 2 2
5 Dalton Rhoney West Lincoln 17-4 2 1
6 Quinlyn Harris Lincolnton 17-1 1
7 Jontavius Duncan Lincolnton 16-7 2
8 Tyler Hall North Lincoln 16-1 2
9 Adam Wershing North Lincoln 14-5 1
10 Robert Jarrett West Lincoln 12-9 2
11 Lucas Paradez West Lincoln 12-7 2
Varsity Boys Triple Jump Finals
=============================================================================
Name Yr Team Mark H# Pts
=============================================================================
1 Terrell McClain North Lincoln 41-7 1 6
2 Jesse Earnhardt East Lincoln 40-10 1 4
3 Charlie Hills East Lincoln 39-9 1 3
4 Jontavius Duncan Lincolnton 36-1 2 2
5 Billy Misenheimer East Lincoln 36-0 1 1
6 Sam Krehnbrink East Lincoln 35-0 1
7 Nick Hatchett Lincolnton 32-11 2
8 Daniel Keener Lincolnton 30-8 2
9 Lucas Paradez West Lincoln 28-7 2
10 Jordan Davis West Lincoln 27-2 2
Varsity Boys Pole Vault Finals
==========================================================================
Name Yr Team Mark Pts
==========================================================================
1 Austin Skerlak East Lincoln 9-0 6
2 Tylor Upton North Lincoln 8-6 4
3 Ryan Upton North Lincoln 8-0 3
4 Ethan Grahm North Lincoln 7-6 2
5 Rocky weyersberg North Lincoln 7-6
6 Parker Whitley East Lincoln 7-0 1
7 Bruce Rhor East Lincoln 7-0
Varsity Boys 4x800 Meter Relay Finals
============================================================
Team Time Pts
============================================================
1 Lake Norman Charter A 9:11.7
2 East Lincoln A 9:34.3 6
3 West Lincoln A 9:38.4 4
4 North Lincoln A 9:46.8 2
Varsity Boys 110 Meter Hurdles Finals
=============================================================================
Name Yr Team Time H# Pts
=============================================================================
1 Damarius Valentine East Lincoln 16.5 4 6
2 Will Krehnbrink East Lincoln 17.2 4 4
3 Billy Misenheimer East Lincoln 19.2 4 3
4 Miguel Corella West Lincoln 19.4 1 2
5 Tylor Upton North Lincoln 19.8 3 1
6 Ketwan Ingram Lincolnton 20.2 4
7 Michael Robinson Lincolnton 20.3 3
8 Taylor Long West Lincoln 20.7 1
8 Zane Peterson West Lincoln 20.7 1
10 Eddie Maiale West Lincoln 21.1 1
11 Ryan Upton North Lincoln 21.5 3
12 Tyler Hall North Lincoln 21.6 2
13 Matt Estes East Lincoln 21.7 2
13 Nathan Baker Lincolnton 21.7 2
15 Adam Wershing North Lincoln 21.9 1
Varsity Boys 100 Meter Dash Finals
=============================================================================
Name Yr Team Time H# Pts
=============================================================================
1 Jesse Earnhardt East Lincoln 11.6 3 6
2 Damarius Valentine East Lincoln 12.0 3 4
3 Coleton Banks East Lincoln 12.3 2 3
4 Daniel Schesny West Lincoln 12.4 3 2
5 Landon Wiese Lake Norman Charter 12.5 2
6 Dalton Rhoney West Lincoln 12.6 1 1
6 Joey Crapster Lake Norman Charter 12.6 1
6 Cameron Krueger Lake Norman Charter 12.6 3
9 Clay Alguire West Lincoln 12.7 1
9 Terrell McClain North Lincoln 12.7 2
11 Mike Lazorick North Lincoln 12.8 3
12 Ricky Calud-Ellis Lake Norman Charter 13.0 1
13 Julius Augustus Lincolnton 13.1 1
14 Chavis Russell Lincolnton 14.1 2
15 Tyshique Prescod Lincolnton 14.5 2
Varsity Boys 4x200 Meter Relay Finals
============================================================
Team Time Pts
============================================================
1 North Lincoln 1:39.40 6
2 Lake Norman Charter A 1:40.71
3 West Lincoln A 1:41.30 4
Varsity Boys 1600 Meter Run Finals
==========================================================================
Name Yr Team Time Pts
==========================================================================
1 Chris Boyle North Lincoln 4:45.5 6
2 Ryan Shannon North Lincoln 4:45.8 4
3 Gill Martin North Lincoln 4:54.1 3
4 Nathan Kemper Lake Norman Charter 4:58.0
5 Zach Wesson North Lincoln 4:59.4
6 Jonathan Weber West Lincoln 5:06.4 2
7 Stephen Hack Lake Norman Charter 5:08.9
8 Houston Rust East Lincoln 5:14.3 1
9 Jarett Rhodes Lake Norman Charter 5:14.7
10 Robert Sevin Lake Norman Charter 5:15.1
11 Ridge Fenske East Lincoln 5:24.6
12 Aaron Page East Lincoln 5:40.1
13 Travis Guynes West Lincoln 5:50.6
14 Brian Emory Lincolnton 6:13.6
Varsity Boys 4x100 Meter Relay Finals
============================================================
Team Time Pts
============================================================
1 North Lincoln A 47.6 6
2 West Lincoln A 47.7 4
Varsity Boys 400 Meter Dash Finals
=============================================================================
Name Yr Team Time H# Pts
=============================================================================
1 Will Krehnbrink East Lincoln 53.2 3 6
2 Andrew Fea North Lincoln 53.7 3 4
3 Tyler Mispley East Lincoln 54.7 3 3
4 Sam Krehnbrink East Lincoln 55.4 3 2
5 La-Marcus Smith-Kelley Lake Norman Charter 55.6 3
6 Josh Mosteller North Lincoln 56.2 3 1
7 Max Fairbairn Lake Norman Charter 57.2 3
8 Hunter Church West Lincoln 1:00.5 2
9 Ricky Calud-Ellis Lake Norman Charter 1:00.6 2
10 Ivan McCormick West Lincoln 1:01.0 2
11 Ryan Cummins Lake Norman Charter 1:02.4 2
12 Eddie Maiale West Lincoln 1:02.9 1
13 Norman Fuller Lincolnton 1:04.5 1
14 Jordan Blake Lincolnton 1:06.5 1
Varsity Boys 300 Meter Hurdles Finals
=============================================================================
Name Yr Team Time H# Pts
=============================================================================
1 Will Krehnbrink East Lincoln 45.4 3 6
2 Damarius Valentine East Lincoln 46.9 3 4
3 Billy Misenheimer East Lincoln 47.4 2 3
4 Ketwan Ingram Lincolnton 48.9 3 2
5 Tyler Upton North Lincoln 50.6 3 1
6 Adam Wershing North Lincoln 51.0 2
7 Ryan Upton North Lincoln 51.7 3
8 Michael Robinson Lincolnton 54.2 2
9 Tanner Cantrell Lincolnton 54.4 2
10 Bret Pittman West Lincoln 54.9 1
10 Eddie Maiale West Lincoln 54.9 1
12 Matt Estes East Lincoln 55.6 2
13 Tabor Sykes North Lincoln 57.6 1
14 Ivan McCormick West Lincoln 57.8 2
Varsity Boys 800 Meter Run Finals
==========================================================================
Name Yr Team Time Pts
==========================================================================
1 Andrew Fea North Lincoln 2:04.7 6
2 Sean Powers Lake Norman Charter 2:05.0
3 Ryan Shannon North Lincoln 2:10.3 4
4 Josh Mosteller North Lincoln 2:14.3 3
5 Keaton Cooper Lake Norman Charter 2:18.4
6 Brett Shanklin East Lincoln 2:18.8 2
7 Austin Skerlak East Lincoln 2:19.2 1
8 Jonathan Weber West Lincoln 2:22.8
9 Alex Manwill Lake Norman Charter 2:23.7
10 Chase Fenske East Lincoln 2:24.4
11 Aaron Page East Lincoln 2:25.0
12 Jared Moore North Lincoln 2:28.7
13 Justice Forney Lincolnton 2:53.6
14 Ivan McCormick West Lincoln 2:56.3
15 Tommy Harkey West Lincoln 2:58.1
Varsity Boys 200 Meter Dash Finals
=============================================================================
Name Yr Team Time H# Pts
=============================================================================
1 Jesse Earnhardt East Lincoln 24.3 3 6
2 Coleton Banks East Lincoln 24.9 3 4
3 Elisha Combs East Lincoln 25.7 2 3
4 Phillip Dishman North Lincoln 25.8 1 1.5
4 Mike Lazorick North Lincoln 25.8 3 1.5
6 Alex Haffner North Lincoln 25.9 3
7 Mikel Graham East Lincoln 26.0 2
8 Taylor Long West Lincoln 26.1 1
9 Joey Crapster Lake Norman Charter 26.2 1
10 Hunter Church West Lincoln 26.3 1
11 Cameron Krueger Lake Norman Charter 26.4 3
12 Ryan Cummins Lake Norman Charter 26.6 2
13 Landon Wiese Lake Norman Charter 27.0 2
14 Ethan Grahm North Lincoln 27.4 1
15 Tyshique Prescod Lincolnton 39.8 2
Varsity Boys 3200 Meter Run Finals
==========================================================================
Name Yr Team Time Pts
==========================================================================
1 Ryan Shannon North Lincoln 9:58.0 6
2 Chris Boyle North Lincoln 10:35.3 4
3 Zach Wesson North Lincoln 10:37.9 3
4 Nathan Kemper Lake Norman Charter 10:41.1
5 Matt Osborn Lake Norman Charter 11:25.2
6 Alex Akers North Lincoln 11:32.6
7 Christian Morgan West Lincoln 11:45.5 2
8 Ridge Fenske East Lincoln 11:47.2 1
9 Justin Beam West Lincoln 12:01.8
10 Eli Johnson Lake Norman Charter 12:03.3
11 Parker Whitley East Lincoln 12:06.9
12 Nicholas Quigley East Lincoln 12:47.3
13 Andrew Taylor East Lincoln 13:05.6
14 Hunter Bumgarner West Lincoln 13:34.1
15 Matthew Mault West Lincoln 14:27.6
Varsity Boys 4x400 Meter Relay Finals
============================================================
Team Time Pts
============================================================
1 North Lincoln 3:49.0 6
2 Lake Norman Charter A 3:51.4
3 East Lincoln A 3:56.8 4
4 West Lincoln A 4:18.3 2
Varsity Girls Team Scores (17 Events Scored)
=====================================================================
Team Pts Spr Dst Hrd Rel Fld Oth
=====================================================================
1 East Lincoln 93 12 20 9 16 36 0
2 North Lincoln 79 16 27 13 14 9 0
3 Lincolnton 43 19 0 8 10 6 0
4 West Lincoln 41 1 1 2 8 29 0
Varsity Boys Team Scores (18 Events Scored)
=====================================================================
Team Pts Spr Dst Hrd Rel Fld Oth
=====================================================================
1 East Lincoln 128 37 5 26 10 50 0
2 North Lincoln 93 8 45 2 14 24 0
3 West Lincoln 28 3 8 2 10 5 0
4 Lincolnton 19 0 0 2 0 17 0