Boys

Licensed to NCHSAA-4-A-East Champ Meet Hy-Tek's Meet Manager 3/14/2010 04:02 PM
                         2010 Tiger Relays - 3/13/2010                         
                 Reid Ross Classical School, Fayetteville, NC                  
                                    Results                                    
 
Event 2  Boys Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   119 Upchurch, Eric      11 Harnett Central     44-01.00   45-11.00    10  
  2   539 Chatman, Andrew        Jacksonville                   45-06.00     8  
  3     8 Jones, Denzel       11 Dudley              50-00.00   45-00.00     6  
  4   369 Wilson, Kyle        11 Smithfield-Selma               40-08.00     5  
  5   246 Evans, Cabe         11 Pine Forest                    40-03.00     4  
  6   538 Johnson, Chris         Douglas Byrd                   39-10.00     3  
  7   240 Warren, Elliott     11 Overhills                      38-11.00     2  
  8    67 Riley, Matt         12 E.E. Smith                     37-10.00     1  
  9   247 Gailard, Jessie     11 Pine Forest         40-00.00   37-09.00  
 10    62 Owens, Damien       11 E.E. Smith                     37-07.00  
 11   271 Overton, Robert     10 Red Springs         40-00.00   37-05.00  
 12   413 Burchett, Eric      11 South View          35-11.00   37-02.00  
 13   471 Williams, Jonathon  12 South View          35-01.00   36-01.00  
 14    69 Robinson, James     11 E.E. Smith                     35-11.00  
 15   513 Hill, NaQuadre       9 New Bern            38-05.00   35-05.00  
 16   268 Love, Troy             Red Springs         39-00.00   34-00.00  
 17   172 Cameron, Duncan     10 Middle Creek        34-00.00   33-10.00  
 18   314 Mcphatter, James    12 Scotland                       33-04.00  
 19   502 McNeil, Ian         10 Western Harnett     35-00.00   33-00.00  
 20   361 Parker, Daniel         Smithfield-Selma               32-03.00  
 21   437 Joseph, Kurt        11 South View          33-04.00   32-02.00  
 22   107 Fubaro, Abiye       10 Harnett Central     30-08.00   32-01.00  
 23   537 Broddy, Jeremy         Scotland                       31-03.00  
 24    72 Siermons, Brandon   11 E.E. Smith                     30-08.00  
 25   261 Todd, Ricky         12 Pine Forest         36-00.00   30-06.00  
 26   121 Wells, Jeremy       10 Harnett Central     31-05.00   30-05.00  
 27   216 Beverly, Mitchell    9 Overhills                      30-01.00  
 28   223 Fata, Spencer       11 Overhills                      28-11.00  
 29   461 Sanders, Darius      9 South View                     28-10.00  
 30   504 Poling, Zack        10 Western Harnett     36-00.00   28-05.00  
 31   494 Flores, William     12 Western Harnett     30-00.00   21-09.00  
 
Event 4  Boys Discus Throw
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1     8 Jones, Denzel       11 Dudley                135-00  122-03.50    10  
  2   358 Mason, Sampson      12 Smithfield-Selma      105-00     120-08     8  
  3   271 Overton, Robert     10 Red Springs           115-00  111-09.50     6  
  4   538 Johnson, Chris         Douglas Byrd                  111-00.50     5  
  5   119 Upchurch, Eric      11 Harnett Central       125-05  110-10.50     4  
  6   246 Evans, Cabe         11 Pine Forest                      108-06     3  
  7   423 Gaudet, Steven      12 South View            110-09     106-11     2  
  8   362 Probst, Jacob          Smithfield-Selma      105-00     106-09     1  
  9   539 Chatman, Andrew        Jacksonville                  104-10.25  
 10   314 Mcphatter, James    12 Scotland                         101-03  
 11   449 Nichols, Andre       9 South View            100-00   97-06.50  
 11   361 Parker, Daniel         Smithfield-Selma      100-00   97-06.50  
 13    62 Owens, Damien       11 E.E. Smith                     96-00.75  
 14   504 Poling, Zack        10 Western Harnett       110-00   92-04.50  
 15   342 Atkins, Mike           Smithfield-Selma      100-00   91-00.50  
 16    67 Riley, Matt         12 E.E. Smith                     90-08.50  
 17   216 Beverly, Mitchell    9 Overhills                         87-11  
 18   247 Gailard, Jessie     11 Pine Forest                    85-07.75  
 19   471 Williams, Jonathon  12 South View             99-10   84-05.25  
 20    69 Robinson, James     11 E.E. Smith                     83-09.50  
 21   502 McNeil, Ian         10 Western Harnett       100-00      82-04  
 22   310 Mcduffie, Mondre    10 Scotland                       80-06.50  
 23   268 Love, Troy             Red Springs           100-00   78-08.50  
 24   461 Sanders, Darius      9 South View                     77-10.50  
 25   121 Wells, Jeremy       10 Harnett Central        75-00   75-10.50  
 26   261 Todd, Ricky         12 Pine Forest                    75-09.75  
 27   240 Warren, Elliott     11 Overhills                         66-00  
 28   112 Jared, Crumpler     11 Harnett Central        75-00   60-09.50  
 29    72 Siermons, Brandon   11 E.E. Smith                        60-09  
 30   223 Fata, Spencer       11 Overhills                         59-09  
 31   494 Flores, William     12 Western Harnett        85-00      46-11  
 
Event 6  Boys Long Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   103 Chatman, Aerial     12 Harnett Central     21-02.00   21-07.50    10  
  2   416 Cliette, Tristen    12 South View          21-04.00   20-09.50     8  
  3   412 Bulla, Brandon      10 South View          19-10.00   20-09.25     6  
  4   500 McLean, Shaun       12 Western Harnett     21-05.00   20-08.25     5  
  5   517 Jackson, A.J.       12 Southern Lee        19-11.00   20-05.50     4  
  6   242 Young, Parish       11 Overhills                      20-00.50     3  
  7   263 Williams, Telvell   12 Pine Forest         20-00.00   19-11.50     2  
  8   148 McMillian, Marquis  10 Jack Britt          20-04.00   19-08.75     1  
  9   304 Edwards, Trey       12 Scotland                       19-02.75  
 10   253 Mc Coy, Sam         10 Pine Forest                    18-09.50  
 10   298 Browne, Lamont      12 Scotland                       18-09.50  
 12   105 Forte, Darius       12 Harnett Central                18-07.00  
 13   252 Mc Coy, Darius      10 Pine Forest                    18-05.00  
 14   222 Elliott, Terez      12 Overhills                      18-03.50  
 15   176 Kitson, Rio         11 Middle Creek                   18-03.25  
 16   140 Bryant, Greg        12 Jack Britt          18-00.00   18-03.00  
 17   156 Tedder, Chris       10 Jack Britt          19-03.00   18-02.50  
 18   213 Alexander, Donnie    9 Overhills                      17-11.00  
 19   157 Thomas, Wilbert     11 Jack Britt          18-01.00   17-07.00  
 20   473 Wynn, Adriel        11 South View                     16-11.50  
 21   365 Simmons, Dwayne     11 Smithfield-Selma    19-06.00   15-09.00  
 --   519 Reives, Michael        Southern Lee        17-05.00       FOUL  
 
Event 8  Boys Triple Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   416 Cliette, Tristen    12 South View          42-08.00   42-00.50    10  
  2   412 Bulla, Brandon      10 South View          40-01.00   41-06.75     8  
  3   105 Forte, Darius       12 Harnett Central         0.25   39-01.25     6  
  4   152 Polk, Jeff          11 Jack Britt          38-00.00   38-02.50     5  
  5   540 Blount, Justice        Jack Britt                     37-09.50     4  
  6   252 Mc Coy, Darius      10 Pine Forest                    36-04.25     3  
  7   140 Bryant, Greg        12 Jack Britt          36-00.00   35-07.25     2  
  8   299 Chavis, Hakeem      10 Scotland                       34-09.50     1  
  9   249 Herron, Deven          Pine Forest                    34-02.75  
 10   322 Stewart, Lucas      11 Scotland                       31-01.00  
 11   158 Tindal, Vernon      12 Jack Britt          36-00.00   30-09.00  
 --   541 Willbut, Thomas        Jack Britt                         FOUL  
 --   298 Browne, Lamont      12 Scotland                           FOUL  
 
Event 10  Boys High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   113 McMillian, Byron    12 Harnett Central      6-04.00    6-02.00    10  
  2   517 Jackson, A.J.       12 Southern Lee         6-03.00    6-00.00     8  
  3   183 Winston, Rashawn    12 Middle Creek         6-00.00   J6-00.00     6  
  4   103 Chatman, Aerial     12 Harnett Central      5-08.00    5-10.00     5  
  5   456 Quinones, Samuel    11 South View           5-10.00    5-08.00     4  
  6   298 Browne, Lamont      12 Scotland                        5-06.00     3  
  7   154 Salahuddin Jr., Ma  10 Jack Britt           5-10.00   J5-06.00     2  
  8   149 Nosbisch, Jackson    9 Jack Britt           5-10.00   J5-06.00     1  
  9   235 Smith, Marquie      12 Overhills                       5-04.00  
  9   515 Dixon, Kevin        11 New Bern             5-10.00    5-04.00  
  9   436 Jones, Curtis        9 South View           5-08.00    5-04.00  
 --   311 Mcniel, Desmond      9 Scotland                           FAIL  
 --   228 Lee, Edward         11 Overhills                          FAIL  
 --   240 Warren, Elliott     11 Overhills                          FAIL  
 
Event 12  Boys 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jack Britt  'A'                                   8:50.00    8:40.60    10  
  2 South View  'A'                                   9:12.34    9:11.30     8  
  3 Smithfield-Selma  'A'                            10:15.00    9:15.40     6  
  4 E.E. Smith  'A'                                              9:15.60     5  
  5 Overhills  'A'                                               9:20.20     4  
  6 Pine Forest  'A'                                             9:31.80     3  
  7 Scotland  'A'                                                9:47.10     2  
  8 Western Harnett  'A'                             10:02.60    9:48.40     1  
  9 Middle Creek  'A'                                            9:59.20  
 10 Jacksonville  'A'                                 9:48.40   10:02.60  
 11 South View  'B'                                             10:05.70  
 12 E.E. Smith  'B'                                             10:18.00  
 13 Overhills  'B'                                              10:55.40  
 
Event 14  Boys 110 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   447 Moore, Michael      12 South View             15.24      14.60   3   10  
  2   317 Moody, Seyyan       10 Scotland               15.50      15.20   3    8  
  3   298 Browne, Lamont      12 Scotland               15.50      15.50   3    6  
  4   493 Elmore, Adriene     11 Western Harnett        15.70      16.00   3    5  
  5   150 Parker, Deondre     11 Jack Britt             17.40      16.60   2    4  
  6   323 Wright, Jaron       11 Scotland                          17.30   1    3  
  7   146 Lockley, Jefferson  10 Jack Britt             17.50      17.40   2    2  
  8   259 Serrano, Crist         Pine Forest            16.20      17.94   3    1  
  9   265 Conley, Taquan      11 Red Springs            17.00      18.40   2 
  9   496 Hicks, Ryan         10 Western Harnett        19.50      18.40   1 
 11   455 Proctor, Diorus     10 South View             16.44      18.80   3 
 12   422 Fields, BeeJay      10 South View             18.04      20.10   1 
 13   218 Boyland, Derrion    11 Overhills              16.90      20.30   2 
 13   235 Smith, Marquie      12 Overhills              17.10      20.30   2 
 15   414 Cherry, JiHad        9 South View             19.94      20.40   1 
 16   312 McNiel, Robert      12 Scotland               15.50      20.60   3 
 17   226 Guerrero, Eddie     11 Overhills              17.30      21.30   2 
 
Event 16  Boys 4x200 Meter Relay
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Scotland  'A'                                     1:32.00    1:31.90   3   10  
  2 Western Harnett  'A'                              1:34.00    1:33.60   3    8  
  3 Smithfield-Selma  'A'                             1:40.00    1:33.80   3    6  
  4 Pine Forest  'A'                                             1:36.80   2    5  
  5 Western Harnett  'C'                              1:50.00    1:38.20   2    4  
  6 E.E. Smith  'A'                                              1:38.80   1    3  
  7 Red Springs  'A'                                  1:35.00    1:39.00   3    2  
  8 Middle Creek  'A'                                            1:40.30   2    1  
  9 Jack Britt  'B'                                              1:40.50   2 
 10 Smithfield-Selma  'B'                             1:42.00    1:43.90   3 
 11 E.E. Smith  'C'                                              1:44.10   1 
 12 Overhills  'A'                                               1:45.00   2 
 13 Western Harnett  'B'                              1:45.00    1:45.30   2 
 14 South View  'B'                                              1:49.50   2 
 -- Overhills  'B'                                                    DQ   2 
 -- E.E. Smith  'B'                                                   DQ   1 
 -- South View  'A'                                   1:36.54         DQ   3 
 
Event 18  Boys 1600 Meter Run Fresh-Soph
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   542 Helton, Chase       10 Douglas Byrd                    4:51.40    10  
  2   460 Ruckel, Xiomar      10 South View           4:51.84    4:51.90     8  
  3    73 Slater, Kesan       10 E.E. Smith           4:53.00    4:55.40     6  
  4   411 Brown, Tim          10 South View           5:17.94    4:55.70     5  
  5   451 Owens, Nick          9 South View           5:08.34    5:03.90     4  
  6   543 Wurst, Cooper       10 Terry Sanford                   5:12.70     3  
  7   459 Ruckel, Von         10 South View           5:11.34    5:16.40     2  
  8   425 Guthrie, David       9 South View           5:20.44    5:17.80     1  
  9   179 Nelson, Michael      9 Middle Creek         5:40.00    5:21.30  
 10   407 Anderson, William   10 South View           5:21.04    5:22.70  
 11   467 Valentine, Nikki    10 South View           5:29.34    5:23.50  
 12   420 Drury, Tim          10 South View           5:19.14    5:23.90  
 13   432 James, Chris         9 South View           5:22.74    5:25.30  
 14   159 Tulud, Jesus        10 Jack Britt           5:24.00    5:29.40  
 15   151 Parsons, Alex        9 Jack Britt           5:35.00    5:30.00  
 16   258 Reid, Ravon          9 Pine Forest          5:35.00    5:31.60  
 17   469 Washington, Ronald   9 South View           5:31.24    5:32.00  
 18    40 Bourne, Robert       9 E.E. Smith                      5:40.10  
 19    45 Foy, Daryl           9 E.E. Smith                      5:41.30  
 20   544 Glenn, T.           10 Jacksonville                    5:47.80  
 21   256 Muse, Darius        10 Pine Forest          6:12.00    5:50.60  
 22   309 Lewis, Anthony       9 Scotland                        5:53.80  
 23    51 Johnson, John        9 E.E. Smith                      5:54.80  
 24   178 Melton, Lorenzo      9 Middle Creek         6:00.00    5:55.30  
 25   445 Minchey, Gage        9 South View           5:55.64    6:00.30  
 26   251 Johnson, Trevyon     9 Pine Forest          6:25.00    6:00.50  
 27   441 Mc Kim, Ryan        10 South View                      6:12.10  
 28   442 McLeod, James        9 South View           5:59.94    6:12.40  
 29   545 Vidihha, A.          9 Western Harnett                 6:25.50  
 30   250 Johnson, Marquise   10 Pine Forest          5:30.00    6:25.60  
 31   444 Meek, Nick           9 South View                      6:28.60  
 32   232 Ridley, Quentin      9 Overhills                       6:32.10  
 33   217 Boyce, Nick          9 Overhills                       6:32.40  
 34   110 Hardy, Nathan        9 Harnett Central      6:00.00    6:43.90  
 35   212 Abernathhy, Harley   9 Overhills                       6:44.10  
 36   219 Castellanos, Diego  10 Overhills                       6:55.30  
 37   234 Sabat, Ishmael       9 Overhills                       6:55.80  
 38   546 Johnson, A.          9 Western Harnett                 7:05.70  
 39   426 Guzman, David        9 South View                      7:13.90  
 40    44 Dorsey, Rayshawn    10 E.E. Smith                      7:20.60  
 41   547 Makara, D.           9 E.E. Smith                      7:21.85  
 
Event 20  Boys 300 Meter Hurdles
===================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1   355 Jones, Donald       10 Smithfield-Selma       43.00      40.40   4   10  
  2   447 Moore, Michael      12 South View             40.34      41.20   4    8  
  3   317 Moody, Seyyan       10 Scotland               42.00      41.80   4    6  
  4   493 Elmore, Adriene     11 Western Harnett        43.00      42.10   4    5  
  5   323 Wright, Jaron       11 Scotland                          42.70   1    4  
  6   368 Snead, Jarvis        9 Smithfield-Selma                  44.10   1    3  
  7   150 Parker, Deondre     11 Jack Britt             43.10      44.20   4    2  
  8   303 Diggs, Malik         9 Scotland               44.00      44.30   3    1  
  9   146 Lockley, Jefferson  10 Jack Britt             44.50      45.00   3 
  9   496 Hicks, Ryan         10 Western Harnett        51.00      45.00   2 
 11   548 Johnson, Unknown       Scotland                          45.70   1 
 12   422 Fields, BeeJay      10 South View             46.94      46.20   3 
 13   259 Serrano, Crist         Pine Forest            47.00      47.40   2 
 14   269 Mc Millon, Aaron     9 Red Springs            47.00      49.30   2 
 15   235 Smith, Marquie      12 Overhills              45.40      49.60   3 
 15   158 Tindal, Vernon      12 Jack Britt                        49.60   2 
 17   239 Walker, DeQuan       9 Overhills              48.60      49.90   2 
 18   226 Guerrero, Eddie     11 Overhills              45.10      50.40   3 
 19   414 Cherry, JiHad        9 South View             46.94      51.00   3 
 20   218 Boyland, Derrion    11 Overhills              49.30      53.30   2 
 21   505 Zarate, Daniel       9 Western Harnett        55.00      54.60   2 
 22   549 Ochoa, Unknown         Western Harnett                   56.00   2 
 
Event 22  Boys 1600 Meter Run Invitational
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   428 Hinman, Kenny       12 South View           4:39.94    4:40.40    10  
  2   452 Panduro, Jose       12 South View           4:43.84    4:50.40     8  
  3   431 James, AJ           12 South View           4:53.34    4:51.90     6  
  4   104 Crispin, David      12 Harnett Central      5:05.00    4:55.40     5  
  5   551 Little, Matt        12 Terry Sanford                   4:55.70     4  
  6     9 Lugor, Sam          12 Dudley                          5:03.90     3  
  7   424 Grim, Sean          12 South View           4:54.14    5:12.70     2  
  8   262 Valdez, Johnathan   11 Pine Forest          5:25.00    5:16.40     1  
  9   180 Smith, Garrett      12 Middle Creek         5:50.00    5:17.90  
 10   550 Wimbish, Johnny     12 Scotland                        5:21.40  
 11   173 Fenn, Martin        11 Middle Creek         5:20.00    5:22.00  
 12   226 Guerrero, Eddie     11 Overhills            5:20.00    5:23.90  
 
Event 24  Boys 4x100 Meter Relay
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 South View  'A'                                     45.54      43.30   4   10  
  2 Scotland  'A'                                       42.00      43.50   4    8  
  3 Pine Forest  'A'                                               44.50   3    6  
  4 Smithfield-Selma  'C'                               49.90      45.00   3    5  
  5 Western Harnett  'A'                                45.50      45.50   4    4  
  6 Red Springs  'A'                                    44.00      45.80   4    3  
  7 Jack Britt  'B'                                                47.20   3    2  
  8 Southern Lee  'A'                                              47.70   1    1  
  9 Pine Forest  'B'                                               47.80   3 
  9 E.E. Smith  'D'                                                47.80   2 
 11 Overhills  'A'                                                 48.50   2 
 12 Western Harnett  'B'                                47.50      51.40   4 
 13 Smithfield-Selma  'A'                               45.50      52.20   4 
 14 Overhills  'C'                                                 59.20   2 
 -- South View  'B'                                                   DQ   2 
 -- E.E. Smith  'A'                                                   DQ   3 
 -- Jack Britt  'A'                                     44.80         DQ   4 
 -- E.E. Smith  'B'                                                   DQ   3 
 
Event 26  Boys Distance Medley
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Overhills  'A'                                              12:01.80   2   10  
  2 Harnett Central  'A'                                        12:03.60   2    8  
  3 South View  'A'                                             12:15.10   2    6  
  4 Scotland  'A'                                               12:39.30   1    5  
  5 South View  'B'                                             12:40.20   2    4  
  6 Smithfield-Selma  'A'                                       13:01.50   1    3  
  7 Jacksonville  'A'                                           13:07.80   1    2  
  8 South View  'C'                                             13:20.10   1    1  
  9 Western Harnett  'A'                                        13:27.30   1 
 10 South View  'E'                                             13:37.20   1 
 11 South View  'D'                                             13:58.70   2 
 
Event 28  Boys 1600 Sprint Medley
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 South View  'A'                                   3:57.94    3:45.90   3   10  
  2 Jack Britt  'A'                                   3:44.00    3:46.50   3    8  
  3 Harnett Central  'A'                                         3:54.00   1    6  
  4 South View  'B'                                   4:01.24    3:56.20   3    5  
  5 Pine Forest  'A'                                             3:59.10   2    4  
  6 E.E. Smith  'A'                                              3:59.40   1    3  
  7 Smithfield-Selma  'A'                             3:55.00    4:00.20   3    2  
  8 Western Harnett  'A'                              3:45.00    4:08.60   3    1  
  9 Overhills  'A'                                               4:11.60   2 
 10 Jacksonville  'A'                                            4:14.80   1 
 11 Middle Creek  'A'                                            4:17.30   2 
 12 Southern Lee  'A'                                            4:19.10   2 
 13 Scotland  'A'                                                4:31.00   2 
 
Event 30  Boys 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   141 Cotto, Joe          12 Jack Britt          10:15.00    9:57.00    10  
  2   139 Beaudette, Alex     11 Jack Britt          10:20.00   10:39.50     8  
  3   439 Mang, Connor        11 South View          10:25.00   11:00.90     6  
  4   450 Nunez, Ali          11 South View          10:46.94   11:09.70     5  
  5   366 Simmons, Tyler      12 Smithfield-Selma    10:50.00   11:25.90     4  
  6   220 Caudle, Tim         12 Overhills           10:52.00   11:30.30     3  
  7   464 Spear, Cole         11 South View          11:01.24   11:33.80     2  
  8   418 Cubitt, Josh        11 South View          11:24.00   11:45.10     1  
  9   104 Crispin, David      12 Harnett Central     11:35.00   11:51.60  
 10   319 Pleasante, Trey     12 Scotland                       11:53.90  
 11    52 Jones, Jalen         9 E.E. Smith                     12:02.60  
 12   159 Tulud, Jesus        10 Jack Britt          11:50.00   12:06.60  
 13   419 Donovan, Dean       12 South View          11:14.34   12:22.80  
 14   238 Velez, Matthew      11 Overhills                      12:26.90  
 15   544 Glenn, T.           10 Jacksonville                   12:48.30  
 16    36 Barksdale, Xavier    9 E.E. Smith                     13:29.00  
 17   309 Lewis, Anthony       9 Scotland                       14:03.50  
 18   212 Abernathhy, Harley   9 Overhills                      15:10.60  
 19   231 O'Donoghue, Joshua   9 Overhills                      15:10.90  
 20   219 Castellanos, Diego  10 Overhills                      15:45.20  
 21   546 Johnson, A.          9 Western Harnett                16:44.90  
 
Event 32  Boys 4x400 Meter Relay
===================================================================================
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Jack Britt  'B'                                              3:43.60   1   10  
  2 Jack Britt  'A'                                   3:38.00    3:46.10   3    8  
  3 Scotland  'A'                                                3:49.10   1    6  
  4 Harnett Central  'A'                              3:47.00    3:51.90   3    5  
  5 Jacksonville  'A'                                            3:57.60   1    4  
  6 South View  'A'                                   3:38.24    3:59.20   3    3  
  7 Smithfield-Selma  'B'                             4:00.00    3:59.60   2    2  
  8 Overhills  'C'                                               3:59.90   1    1  
  9 Western Harnett  'A'                              3:37.00    4:14.10   3 
 10 Jack Britt  'C'                                              4:18.20   2 
 11 Overhills  'B'                                               4:33.50   2 
 
                    Men - Team Rankings - 16 Events Scored
===============================================================================
    1) South View                 163        2) Jack Britt                 79   
    3) Harnett Central             69        4) Scotland                   63   
    5) Smithfield-Selma            55        6) Western Harnett            33   
    7) Pine Forest                 32        8) Overhills                  23   
    9) Dudley                      19       10) E.E. Smith                 18   
   10) Douglas Byrd                18       12) Jacksonville               14   
   13) Southern Lee                13       14) Red Springs                11   
   15) Terry Sanford                7       15) Middle Creek                7