2018 Roanoke Middle School Athletic Conference Championship

Franklinton, NC
Hosted by Franklinton

Complete Results

RaceTab by MileSplit/FloSports Clennie Wilkins, Franklinton High 

Roanoke Middle School Athletic Conference Championship - 5/1/2018
             Roanoke Rapids, NC, Roanoke Rapids, NC              

                         MS Girls 100 Meter Dash                          
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Marissa Palmer         6 Kipp Halifax College    13.49    NWI  4    10
  2 Madison Elias          8 Chaloner Middle Scho    13.70    NWI  3     8
  3 Briana Powell          8 Conway Middle School    13.87    NWI  1     6
  4 Tiquasha Rose          8 Gaston Middle School    13.89    NWI  4     5
  5 Chance Wright          6 Weldon                  14.06    NWI  2     4
  6 Susannah Davis         8 Chaloner Middle Scho    14.09    NWI  3     3
  7 Shaniaya Williams-Dav  6 W.R. Davie Middle Sc    14.38    NWI  2     2
  8 Keasia Garner          7 Weldon                  14.39    NWI  1     1
  8 Tekeyah Freeman        6 Rocky Mount Prep        14.39    NWI  4      
 10 Jada Gary-Scott        8 Weldon                  14.47    NWI  1      
 10 Brianna Webb           7 Enfield Middle Schoo    14.47    NWI  3      
 12 Nahija Gantt           8 Rocky Mount Prep        14.51    NWI  4      
 13 Jabria Boone           8 Conway Middle School    14.70    NWI  2      
 14 Keyshia Whitaker       7 Enfield Middle Schoo    15.10    NWI  2      
 15 Ashlee Deloatch        8 Gaston College Prepa    15.17    NWI  1      
 16 Kmiya Smith            6 Kipp Halifax College    15.24    NWI  3      
 17 Janiyah Britt          6 Gaston College Prepa    15.38    NWI  2      
 18 Kionna Holt            8 W.R. Davie Middle Sc    15.47    NWI  1      
 19 Camren Ifeacho         6 Gaston College Prepa    15.50    NWI  2      
 19 Keyasia Lambert        6 Chaloner Middle Scho    15.50    NWI  3      
 21 Destiny Mann           7 Rocky Mount Prep        15.95    NWI  3      
 22 Jamariya Velasquez     7 Enfield Middle Schoo    17.98    NWI  1      
 23 Volanda Gilliam        8 Gaston Middle School    18.07    NWI  4      

                          MS Boys 100 Meter Dash                          

==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Wayne Wilkins          7 Chaloner Middle Scho    12.13    NWI  4    10
  2 Jamari Edwards         8 Chaloner Middle Scho    12.31    NWI  3     8
  3 Jonathan Richardson    7 Rocky Mount Prep        12.36    NWI  4     6
  4 Amauri McWilliams      7 W.R. Davie Middle Sc    12.49    NWI  1     5
  5 Victor Ransom          8 Gaston Middle School    12.51    NWI  4     4
  6 Kevonte Holley         8 Weldon                  12.54    NWI  2     3
  7 Ke'von Burgess         7 W.R. Davie Middle Sc    12.56    NWI  2     2
  8 Lazarus Bell           7 Chaloner Middle Scho    12.69    NWI  3     1
  9 Clarence Atkins        8 Enfield Middle Schoo    12.71    NWI  1      
  9 Marquavious Davis      8 Enfield Middle Schoo    12.71    NWI  3      
 11 T'montae Bell          8 Conway Middle School    12.80    NWI  2      
 12 Navario Alston         7 Weldon                  12.98    NWI  2      
 12 Olyjahwan Gay          8 Gaston Middle School    12.98    NWI  4      
 14 Jamari Rooks           7 Kipp Halifax College    13.11    NWI  3      
 15 Nazir Cherry           8 Rocky Mount Prep        13.53    NWI  4      
 16 mercus jerrell         7 Rocky Mount Prep        13.65    NWI  4      
 17 Jaquan Mallory         7 Weldon                  13.76    NWI  3      
 18 Semaj Pierce           6 Kipp Halifax College    14.40    NWI  3      
 19 Jameik Reid            8 Conway Middle School    15.54    NWI  2      

                     MS Boys 1600 Meter Run                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Joshua Diehl           8 Rocky Mount Prep      5:39.94     10
  2 Larry Diehl            8 Rocky Mount Prep      5:50.47      8
  3 Douglas Merritt        7 Chaloner Middle Scho  6:05.63      6
  4 Allen Godsey           7 Chaloner Middle Scho  6:11.65      5
  5 Maquie Lee             7 Kipp Halifax College  6:24.98      4
  6 Carlos Daniels         8 Weldon                6:46.26      3
  7 Javaris Jones          7 Rocky Mount Prep      6:47.94      2
  8 Jeffrey White          7 Chaloner Middle Scho  6:48.31      1
  9 Carlos Pitchford       8 Weldon                6:52.64       
 10 K'Saan Beevier         6 Weldon                7:26.55       

                     MS Girls 1600 Meter Run                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Ke'Naya Squire         8 Gaston College Prepa  6:37.92     10
  2 Mary Brown             8 Chaloner Middle Scho  6:50.63      8
  3 Hannah Skinner         6 Chaloner Middle Scho  7:13.79      6
  4 Emma Odom              8 Chaloner Middle Scho  7:16.15      5
  5 Nyshica Whitaker       7 Enfield Middle Schoo  7:27.76      4
  6 Ontaria Bryant         6 Kipp Halifax College  7:32.00      3
  7 Shakayla Campbell      8 Weldon                7:39.42      2
  8 LaDajah Fenner         6 Weldon                9:14.87      1
  9 KeNarriya Foreman      6 Enfield Middle Schoo  9:49.52       

                  MS Girls 4x200 Meter Relay                   
===============================================================
    Team                                          Time H#   Pts
---------------------------------------------------------------
  1 Gaston College Preparatory School A       2:02.03   1    10
  2 Weldon A                                  2:06.28   2     8
  3 Rocky Mount Prep A                        2:08.46   2     6
  4 W.R. Davie Middle School A                2:11.57   1     5
  5 Kipp Halifax College Prep A               2:16.25   2     4
  6 Conway Middle School A                    2:18.44   1     3
  7 Chaloner Middle School A                  2:23.80   2     2
  8 Enfield Middle School A                   2:24.81   1     1

                   MS Boys 4x200 Meter Relay                   
===============================================================
    Team                                          Time H#   Pts
---------------------------------------------------------------
  1 Rocky Mount Prep A                        1:49.44   2    10
  2 Gaston College Preparatory School A       1:51.90   1     8
  3 W.R. Davie Middle School A                1:52.84   1     6
  4 Weldon A                                  1:54.11   2     5
  5 Gaston Middle School A                    1:56.12   2     4
  6 Chaloner Middle School A                  1:56.85   1     3
  7 Conway Middle School A                    2:00.85   2     2

                      MS Girls 400 Meter Dash                       
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Marissa Palmer         6 Kipp Halifax College  1:10.21   4    10
  2 Kenniyah Ryland        6 Kipp Halifax College  1:11.38   4     8
  3 Cameron Neal           8 Chaloner Middle Scho  1:12.64   1     6
  4 Janine Williams        7 Enfield Middle Schoo  1:15.04   1     5
  5 Vontaisha Threat       8 Gaston Middle School  1:18.45   4     4
  6 Jasmine Holmes         8 Gaston Middle School  1:19.11   4     3
  7 Semaya Batchelor       8 Gaston College Prepa  1:22.05   1     2
  8 Zakizha Brown          8 Enfield Middle Schoo  1:22.08   1     1
  9 Zakeyia Johnson        8 Weldon                1:24.19   3      
 10 DaiAhjah Howard        8 Rocky Mount Prep      1:24.36   3      
 11 Abby Ivey              7 Chaloner Middle Scho  1:24.41   2      
 12 Kmiya Smith            6 Kipp Halifax College  1:24.83   4      
 13 Keyshia Whitaker       7 Enfield Middle Schoo  1:25.18   2      
 14 Sy'mya Sykes           8 Gaston College Prepa  1:29.21   2      
 15 Kayla Whitfield        6 Gaston College Prepa  1:29.63   3      
 16 Nyima Jackson-Lewis    7 Rocky Mount Prep      1:29.75   3      
 17 Jayden Lynch           7 W.R. Davie Middle Sc  1:35.37   3      
 18 My'Riah Shaw           7 Rocky Mount Prep      1:36.96   4      
 19 Stephanie Baker        6 Chaloner Middle Scho  1:38.10   2      
 20 Jazmin Shearin         7 Weldon                1:47.73   2      

                       MS Boys 400 Meter Dash                       
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Coleman Neal           8 Chaloner Middle Scho  1:02.25   2    10
  2 Tray Alston            8 Weldon                1:04.20   2     8
  3 Jayden Lassiter        8 Conway Middle School  1:04.87   2     6
  4 Marquavious Davis      8 Enfield Middle Schoo  1:05.15   2     5
  5 Ronnie Slade           8 Rocky Mount Prep      1:05.86   3     4
  6 Joshua Diehl           8 Rocky Mount Prep      1:06.00   3     3
  7 Dorian Wilson          8 Rocky Mount Prep      1:08.75   3     2
  8 Robert Keyes           7 Chaloner Middle Scho  1:11.44   1     1
  9 Artez Johnson          8 W.R. Davie Middle Sc  1:15.68   2      
 10 Nathan Zornes          8 Gaston Middle School  1:15.95   3      
 11 Jayden Lassiter        8 Conway Middle School  1:18.05   3      
 12 Douglas Merritt        7 Chaloner Middle Scho  1:18.25   2      
 13 Erron Flynn Jr           Kipp Halifax College  1:19.97   1      

                  MS Girls 4x100 Meter Relay                   
===============================================================
    Team                                          Time H#   Pts
---------------------------------------------------------------
  1 Gaston College Preparatory School A         56.62   1    10
  2 Chaloner Middle School A                    57.10   1     8
  3 Weldon A                                    59.12   2     6
  4 Enfield Middle School A                   1:00.26   2     5
  5 W.R. Davie Middle School A                1:00.87   1     4
  6 Rocky Mount Prep A                        1:01.81   2     3
  7 Kipp Halifax College Prep A               1:02.10   2     2
  8 Conway Middle School A                    1:03.50   1     1

                   MS Boys 4x100 Meter Relay                   
===============================================================
    Team                                          Time H#   Pts
---------------------------------------------------------------
  1 Chaloner Middle School A                    49.62   1    10
  2 Gaston Middle School A                      52.14   2     8
  3 Rocky Mount Prep A                          52.28   2     6
  4 Weldon A                                    53.14   2     5
  5 W.R. Davie Middle School A                  55.59   1     4
  6 Conway Middle School A                      57.78   2     3

                     MS Girls 800 Meter Run                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Ke'Naya Squire         8 Gaston College Prepa  2:53.46     10
  2 Mary Brown             8 Chaloner Middle Scho  3:03.31      8
  3 Kenniyah Ryland        6 Kipp Halifax College  3:03.63      6
  4 Alanna Bullock         6 Gaston College Prepa  3:05.86      5
  5 Hannah Skinner         6 Chaloner Middle Scho  3:18.86      4
  6 Emma Odom              8 Chaloner Middle Scho  3:20.06      3
  7 Ontaria Bryant         6 Kipp Halifax College  3:27.18      2
  8 DaiAhjah Howard        8 Rocky Mount Prep      3:53.00      1
  9 Rosa Underdue          8 Weldon                4:00.17       
 10 Angel Moore            6 Enfield Middle Schoo  4:06.33       
 11 Tamesha Newell         6 W.R. Davie Middle Sc  4:10.53       
 12 Samyea Cherry          8 Weldon                4:11.92       
 13 Alaysia Rudd           8 Enfield Middle Schoo  4:14.41       
 14 Jasmine Bass           7 Rocky Mount Prep      4:30.06       
 15 Madison Summers        7 Enfield Middle Schoo  4:32.69       
 16 Aniya Dennis           7 Gaston College Prepa 35:53.00       

                      MS Boys 800 Meter Run                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Maquie Lee             7 Kipp Halifax College  2:46.03     10
  2 Allen Godsey           7 Chaloner Middle Scho  2:48.08      8
  3 Carlos Pitchford       8 Weldon                2:49.43      6
  4 Jynez Davis            8 Enfield Middle Schoo  2:49.69      5
  5 Jayden Harvey          8 Conway Middle School  2:53.82      4
  6 Carlos Daniels         8 Weldon                3:00.81      3
  7 Logan Williams         6 Chaloner Middle Scho  3:07.17      2
  8 Marcus Harvey          6 W.R. Davie Middle Sc  3:07.45      1
  9 Camden Gray            7 Chaloner Middle Scho  3:09.48       
 10 Julian Gibson          8 Rocky Mount Prep      3:10.25       
 11 Dorian Wilson          8 Rocky Mount Prep      3:11.54       
 12 Nathan Zornes          8 Gaston Middle School  3:11.83       
 13 Lucas Sharpe           7 Gaston College Prepa  3:12.01       

                         MS Girls 200 Meter Dash                          
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Marissa Palmer         6 Kipp Halifax College    27.54    NWI  4    10
  2 Kiarya Smith           8 Gaston College Prepa    28.31    NWI  2     8
  3 Tiquasha Rose          8 Gaston Middle School    29.92    NWI  4     6
  4 Mii'llaw Robinson      8 Gaston College Prepa    30.35    NWI  2     5
  5 Tomya Kearney          6 W.R. Davie Middle Sc    30.59    NWI  1     4
  6 Jaden Haywood          8 Kipp Halifax College    30.89    NWI  4     3
  7 Kmiya Smith            6 Kipp Halifax College    31.58    NWI  4     2
  8 Ayanna Freeman         7 Enfield Middle Schoo    32.13    NWI  2     1
  9 Diamond Perry          7 W.R. Davie Middle Sc    32.22    NWI  2      
 10 Brianna Webb           7 Enfield Middle Schoo    32.50    NWI  2      
 11 Keyasia Lambert        6 Chaloner Middle Scho    32.79    NWI  3      
 12 Anahria Bunn           8 Weldon                  32.96    NWI  1      
 13 Deeshiara Boone        8 Weldon                  33.22    NWI  2      
 14 Mary Foster            6 Chaloner Middle Scho    33.80    NWI  3      
 15 Nyima Jackson-Lewis    7 Rocky Mount Prep        34.34    NWI  3      
 16 Amaya Gatling          8 Conway Middle School    35.19    NWI  1      
 17 Kierra Miller          7 Enfield Middle Schoo    35.47    NWI  1      
 18 Addison Smith          7 Chaloner Middle Scho    35.71    NWI  3      
 19 Kayla Smith            7 Rocky Mount Prep        35.98    NWI  3      
 20 My'Riah Shaw           7 Rocky Mount Prep        36.43    NWI  3      

                          MS Boys 200 Meter Dash                          
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Tray Alston            8 Weldon                  25.92    NWI  2    10
  2 Marquavious Davis      8 Enfield Middle Schoo    26.53    NWI  2     7
  2 Jameion Garner         8 Gaston College Prepa    26.53    NWI  2     7
  4 Clarence Atkins        8 Enfield Middle Schoo    27.36    NWI  1     5
  5 Hudson Medlin          8 Chaloner Middle Scho    27.69    NWI  3     4
  6 Aveyion Evans          8 Gaston Middle School    27.83    NWI  4     3
  7 Kenziah Scott          6 Chaloner Middle Scho    27.93    NWI  3     2
  8 Jahtaevious Pierce     8 W.R. Davie Middle Sc    28.11    NWI  1     1
  9 Jamari Rooks           7 Kipp Halifax College    28.84    NWI  3      
 10 Tamahjai High          8 Gaston Middle School    29.88    NWI  4      
 11 Katavio Williams       8 Weldon                  30.17    NWI  1      
 12 Semaj Pierce           6 Kipp Halifax College    31.52    NWI  3      
 13 Marquevion Higgs       6 Weldon                  31.65    NWI  1      

                      MS Girls Discus Throw                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Logan Abram            8 Chaloner Middle Scho    58-02     10
  2 Kenya Goode            8 Conway Middle School    57-05      8
  3 Naomi Bishop           8 Gaston Middle School    56-00      6
  4 Toshionna Bell         7 Conway Middle School    53-06      5
  5 Eva Austin             8 Gaston College Prepa    53-01      4
  6 Tiquajah Pierce        7 Weldon                  50-06      3
  7 Gabriel Williams       6 Kipp Halifax College    49-06      2
  8 Kiannah Moore          8 Rocky Mount Prep        48-00      1
  9 Daej'nique Terry       8 Chaloner Middle Scho    47-04       
 10 Dowanna Vaughn         8 Conway Middle School    46-05       
 11 Tiquesha Rose          8 Gaston Middle School    43-07       
 12 Kierra Miller          7 Enfield Middle Schoo    42-11       
 13 Ajayla Peterson        8 Weldon                  40-06       
 14 Mikayla Watson         7 Chaloner Middle Scho    38-00       
 15 Neleha Davis           7 Kipp Halifax College    34-11       
 16 Lanya Williams         8 Gaston Middle School    32-11       
 17 Shaniya Bowser         6 Weldon                  28-07       

                      MS Boys Discus Throw                       
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 KeAndre Stephens       8 Gaston Middle School    84-09     10
  2 Will Landon Smith      7 Chaloner Middle Scho    77-11      8
  3 Julian Gibson          8 Rocky Mount Prep        62-11      6
  4 Prince Jackson         6 Rocky Mount Prep        60-10      5
  5 David Brown            7 Chaloner Middle Scho    58-11      4
  6 Jaden Vinson           8 W.R. Davie Middle Sc    57-06      3
  7 Jayden Lassiter        8 Conway Middle School    57-04      2
  8 Michael Hantz          8 Chaloner Middle Scho    55-00      1
  8 Michael Harris         8 Gaston Middle School    55-00       
 10 Marcus Harvey          6 W.R. Davie Middle Sc    49-10       
 11 Niree Tyner            8 Conway Middle School    42-07       
 12 Michael Taylor         8 Gaston Middle School    41-08       
 13 Donte Fields           6 W.R. Davie Middle Sc    40-08       
 14 Cavalera Redlinger     6 Rocky Mount Prep        33-10       
 15 Semaj Pierce           6 Kipp Halifax College    31-01       

                        MS Girls Shot Put                        
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Tiquasha Rose          8 Gaston Middle School 28-09.50     10
  2 Logan Abram            8 Chaloner Middle Scho 27-10.50      8
  3 Kenya Goode            8 Conway Middle School 26-03.50      6
  4 Shaune Bass            8 Rocky Mount Prep     25-03.50      5
  5 Naomi Bishop           8 Gaston Middle School 25-03.00    3.5
  5 Kiannah Moore          8 Rocky Mount Prep     25-03.00    3.5
  7 Madison Summers        7 Enfield Middle Schoo 25-02.50      2
  8 Ajayla Peterson        8 Weldon               24-06.00      1
  9 Daej'nique Terry       8 Chaloner Middle Scho 23-06.50       
 10 Tiquesha Rose          8 Gaston Middle School 23-06.00       
 11 Dowanna Vaughn         8 Conway Middle School 22-07.00       
 12 KeNarriya Foreman      6 Enfield Middle Schoo 22-02.50       
 13 Gabriel Williams       6 Kipp Halifax College 20-10.00       
 14 Tiquajah Pierce        7 Weldon               20-03.00       
 15 Gabrielle Long         8 Chaloner Middle Scho 20-00.00       
 16 Tinijah Alston         6 Kipp Halifax College 19-02.50       
 17 Eva Austin             8 Gaston College Prepa 17-01.50       
 18 Shaniya Bowser         6 Weldon               13-07.50       

                        MS Boys Shot Put                         
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 KeAndre Stephens       8 Gaston Middle School 37-08.00     10
  2 Noah Austin            8 Gaston College Prepa 35-08.00      8
  3 Julian Gibson          8 Rocky Mount Prep     30-11.00      6
  4 Will Landon Smith      7 Chaloner Middle Scho 28-10.00      5
  5 Michael Hantz          8 Chaloner Middle Scho 28-03.00      4
  6 David Brown            7 Chaloner Middle Scho 27-11.50      3
  7 Michael Harris         8 Gaston Middle School 27-09.00      2
  8 Jayden Lassiter        8 Conway Middle School 27-05.00      1
  9 Prince Jackson         6 Rocky Mount Prep     26-07.00       
 10 Jaden Vinson           8 W.R. Davie Middle Sc 25-10.00       
 11 Donte Fields           6 W.R. Davie Middle Sc 24-07.50       
 12 Dorian Wilson          8 Rocky Mount Prep     23-07.00       
 13 Marcus Harvey          6 W.R. Davie Middle Sc 23-03.50       
 14 Jamari Rooks           7 Kipp Halifax College 22-09.50       
 15 Niree Tyner            8 Conway Middle School 20-07.50       
 16 Michael Taylor         8 Gaston Middle School 20-02.00       

                          MS Girls Long Jump                           
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Madison Elias          8 Chaloner Middle Scho 13-07.00    NWI    10
  2 Noel Jenkins           8 Enfield Middle Schoo 12-09.00    NWI     8
  3 Sha'Naiyah Drew        8 Gaston College Prepa 12-04.00    NWI     6
  4 DaiAhjah Howard        8 Rocky Mount Prep     11-08.50    NWI     5
  5 Kenniyah Ryland        6 Kipp Halifax College 11-02.00    NWI     4
  6 Cameron Neal           8 Chaloner Middle Scho 11-01.20    NWI     3
  7 Takayla Harrell        8 Gaston College Prepa 10-11.00    NWI     2
  8 Briana Powell          8 Conway Middle School 10-10.50    NWI     1
  9 Alaysia Rudd           8 Enfield Middle Schoo 10-09.00    NWI      
 10 Semaya Batchelor       8 Gaston College Prepa 10-04.50    NWI      
 11 Nyima Jackson-Lewis    7 Rocky Mount Prep      9-04.00    NWI      
 12 Sha'Kayla Deloatch     8 Conway Middle School  7-11.00    NWI      

                           MS Boys Long Jump                           
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Lazarus Bell           7 Chaloner Middle Scho 17-02.00    NWI    10
  2 Wayne Wilkins          7 Chaloner Middle Scho 16-04.00    NWI     8
  3 Jamari Edwards         8 Chaloner Middle Scho 15-10.00    NWI     6
  4 Nathan Rives           8 Rocky Mount Prep     15-10.00    NWI     5
  5 Maquie Lee             7 Kipp Halifax College 15-04.00    NWI     4
  6 Da'Vareeye Wilkes      7 Rocky Mount Prep     13-10.00    NWI     3
  7 Arjariq McWilliams     8 W.R. Davie Middle Sc 13-06.50    NWI     2
  8 Jynez Davis            8 Enfield Middle Schoo 13-00.00    NWI     1
  9 Joshua Wiggins         8 Rocky Mount Prep     11-11.00    NWI      
 10 Jameik Reid            8 Conway Middle School 11-07.50    NWI      
 11 Erron Flynn Jr         6 Kipp Halifax College 10-11.00    NWI      
 12 Ahmaad Harrison        8 Gaston College Prepa 10-09.50    NWI      
 13 Lucas Sharpe           7 Gaston College Prepa 10-05.00    NWI      



    Middle School/Junior High Girls Team Scores (10 Events Scored)     
==========================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Thr  Jmp  Oth 
--------------------------------------------------------------------------
  1 Chaloner Middle School      92     17   34    0   10   18   13    0  
  2 Gaston College Preparator   72     15   25    0   20    4    8    0  
  3 Kipp Halifax College Prep   66     43   11    0    6    2    4    0  
  4 Gaston Middle School       37.5    18    0    0    0  19.5   0    0  
  5 Conway Middle School        30      6    0    0    4   19    1    0  
  6 Enfield Middle School       27      7    4    0    6    2    8    0  
  7 Weldon                      26      5    3    0   14    4    0    0  
  8 Rocky Mount Prep           24.5     0    1    0    9   9.5   5    0  
  9 W.R. Davie Middle School    15      6    0    0    9    0    0    0  


     Middle School/Junior High Boys Team Scores (10 Events Scored)     
==========================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Thr  Jmp  Oth 
--------------------------------------------------------------------------
  1 Chaloner Middle School      120    36   22    0   13   25   24    0  
  2 Rocky Mount Prep            76     15   20    0   16   17    8    0  
  3 Weldon                      43     21   12    0   10    0    0    0  
  4 Gaston Middle School        41      7    0    0   12   22    0    0  
  5 W.R. Davie Middle School    24      8    1    0   10    3    2    0  
  6 Enfield Middle School       23     17    5    0    0    0    1    0  
  6 Gaston College Preparator   23      7    0    0    8    8    0    0  
  8 Conway Middle School        18      6    4    0    5    3    0    0  
  8 Kipp Halifax College Prep   18      0   14    0    0    0    4    0