Reagan Results

Girls Athlete Place Section Results
100 Meter Dash
12.80 Khalilah Razzak 6th Prelims H2 Complete Results
12.87 Lauren Murphy 8th Prelims H1 Complete Results
12.87 Khalilah Razzak 6th Finals H1 Complete Results
13.13 Lauren Murphy 8th Finals H1 Complete Results
13.28 Sierra Samuels 15th Prelims H1 Complete Results
200 Meter Dash
27.49 Khalilah Razzak 11th Finals H2 Complete Results
27.59 Lauren Murphy 12th Finals H1 Complete Results
27.87 Shawna Belle 13th Finals H1 Complete Results
400 Meter Dash
1:01.96 Nytrinitey Jenkins 5th Finals H2 Complete Results
1:03.51 SB Kristina Hanna 6th Finals H1 Complete Results
1:05.74 Graylyn Wolffis 11th Finals H1 Complete Results
800 Meter Run
2:19.67 Gwen Parks 2nd Finals H1 Complete Results
2:29.30 Samantha Troup 7th Finals H1 Complete Results
1600 Meter Run
5:04.92 SB Ainsley Cooper 3rd Finals H1 Complete Results
5:13.97 Spencer Faircloth 4th Finals H1 Complete Results
3200 Meter Run
11:28.85 Ainsley Cooper 2nd Finals H1 Complete Results
11:42.35 Spencer Faircloth 4th Finals H1 Complete Results
100 Meter Hurdles
18.16 Layla Hibma 13th Prelims H1 Complete Results
300 Meter Hurdles
50.56 Layla Hibma 10th Finals H1 Complete Results
4x100 Meter Relay
50.39 Relay Team 6th Finals H2 Complete Results
4x200 Meter Relay
1:44.35 Relay Team 3rd Finals H2 Complete Results
4x400 Meter Relay
4:16.51 Relay Team 6th Finals H2 Complete Results
4x800 Meter Relay
9:46.47 Relay Team 1st Finals H1 Complete Results
High Jump
4-2 Janelle Swann 10th Finals H1 Complete Results
Pole Vault
8-6 SB Meredith Chambers 6th Finals H1 Complete Results
7-6 SB Hannah Scrattish 9th Finals H1 Complete Results
Discus
81-10 Olivia Rogers 9th Finals H1 Complete Results
Shot Put
35-2 Olivia Rogers 4th Finals H1 Complete Results
35-1.25 Tyler Gaither 5th Finals H1 Complete Results
Boys Athlete Place Section Results
100 Meter Dash
10.91 Daniel Moyer Jr 4th Finals H1 Complete Results
11.02 Daniel Moyer Jr 6th Prelims H2 Complete Results
11.18 Mashion Powell 9th Prelims H1 Complete Results
11.57 Tazhae Woods 13th Prelims H2 Complete Results
200 Meter Dash
22.79 Keasean Dirks 7th Finals H2 Complete Results
23.35 Daniel Moyer Jr 11th Finals H1 Complete Results
23.72 Mashion Powell 13th Finals H2 Complete Results
800 Meter Run
2:05.16 Brandon Hanna 11th Finals H1 Complete Results
1600 Meter Run
4:42.01 Aaron Dorer 11th Finals H1 Complete Results
3200 Meter Run
10:53.02 Aaron Dorer 8th Finals H1 Complete Results
11:20.28 Sam Graham 12th Finals H1 Complete Results
110 Meter Hurdles
15.55 Anthony Sawyers 7th Finals H1 Complete Results
15.67 Anthony Sawyers 6th Prelims H1 Complete Results
15.91 Za'hier Pierson-Mace 8th Finals H1 Complete Results
15.96 Za'hier Pierson-Mace 8th Prelims H1 Complete Results
300 Meter Hurdles
44.13 Za'hier Pierson-Mace 11th Finals H2 Complete Results
4x200 Meter Relay
1:26.80 Relay Team 1st Finals H2 Complete Results
4x400 Meter Relay
3:28.16 SB Relay Team 4th Finals H2 Complete Results
4x800 Meter Relay
8:27.81 SB Relay Team 4th Finals H1 Complete Results
High Jump
5-8 SB Za'hier Pierson-Mace 6th Finals H1 Complete Results
Triple Jump
43-1.5 SB Josh Green 6th Finals H1 Complete Results
Pole Vault
11-6 SB Tristan Malatlian 5th Finals H1 Complete Results
9-6 Jacob Scrattish 9th Finals H1 Complete Results
9-0 Landon Hartis 12th Finals H1 Complete Results
Discus
112-9 Charles Thomas 9th Finals H1 Complete Results
109-2 Camaury Jones 10th Finals H1 Complete Results
Shot Put
40-3.25 Charles Thomas 12th Finals H1 Complete Results