Glenn Home Meet

Kernersville, NC

Complete Results

RaceTab by MileSplit/FloSports Will Benner, Wheatmore High School

              20180327 Glenn Home Meet - 3/27/2018               
                  Glenn Track, Kernersville, NC                  

                 HS Girls 4x800 Meter Relay                 
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 West Davidson A                           11:40.0      8
      1) Laci Broom            2) Macy Hamilton         
      3) Taegan Loyzelle       4) Angel Martin          
      5) Aubrey Walser         
  2 Trinity High A                            13:29.0      6
      1) Lauren Roberts        2) Julie Brown           
      3) Sophia Zheng          4) Hannah Southern       
  3 Wheatmore High School A                   14:08.0      4
      1) Katie Fritz           2) Blake Gooding         
      3) Lindsay Hazelwood     4) Sydney Lyons          

                 HS Boys 4x800 Meter Relay                  
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Trinity High A                             9:30.0      8
      1) Colby Short           2) Austin Shelar         
      3) Omar Jamil            4) Travis Pendry         
  2 West Davidson A                            9:32.0      6
      1) Jorge Chavez          2) Harrison Fulbright    
      3) Drew Lingerfelt       4) Adam Willis           
  3 Glenn A                                   10:34.0      4
      1) Michael Lawson        2) Jorge Moreno          
      3) Ahmad Towens          4) Antonio Gray          
  4 Wheatmore High School A                   11:07.0      2
      1) Tyler Brooks          2) Jacob Davis           
      3) Kyle Freier           4) Jordan Lewallen       

                        HS Girls 100 Meter Hurdles                        
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Haley Brown           12 West Davidson            19.1    NWI  2     8
  2 Natalie Wilson        11 West Davidson            20.8    NWI  2     6
  3 Rosie Langendorfer    10 Wheatmore High Schoo     20.9    NWI  2     4
  4 Brandi Allen          10 West Davidson            22.6    NWI  1     2
  5 Callie Walker          9 Wheatmore High Schoo     23.4    NWI  1     1
  6 Hannah Reese           9 West Davidson            23.9    NWI  1      

                        HS Boys 110 Meter Hurdles                         
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Carlos Horcacitas-mar 11 Glenn                    16.6    NWI  2     8
  2 Nathan Christenbury   12 Wheatmore High Schoo     17.4    NWI  2     6
  3 Tyler Barnhart        12 Wheatmore High Schoo     19.5    NWI  2     4
  4 Matthew Tarlton       10 West Davidson            19.9    NWI  1     2
  5 Brandon Lewis         11 West Davidson            20.0    NWI  1     1
  6 Cameron Louya         10 West Davidson            21.4    NWI  1      

                         HS Girls 100 Meter Dash                          
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Tatiyana Cannon       10 R.J. Reynolds            13.3    NWI  3     8
  2 Leila Rice            12 Glenn                    13.4    NWI  4     6
  3 Hope Harrison          9 R.J. Reynolds            13.5    NWI  4     4
  4 River Moore           10 R.J. Reynolds            13.8    NWI  4     2
  5 Neva Hippert          10 Wheatmore High Schoo     14.0    NWI  4     1
  6 Z'Quaje Johnson       11 R.J. Reynolds            14.1    NWI  2      
  7 Kemaria McPhatter      9 R.J. Reynolds            14.2    NWI  1      
  8 Mya Murphy            11 R.J. Reynolds            14.2    NWI  1      
  9 Alana France          10 R.J. Reynolds            14.6    NWI  4      
 10 Jalia Thompson        10 R.J. Reynolds            14.7    NWI  1      
 11 Zoe Davis              9 R.J. Reynolds            15.0    NWI  2      
 12 Khanaija Commodore     9 Glenn                    15.4    NWI  3      
 13 Madelyn McQuaigue      9 Wheatmore High Schoo     15.5    NWI  1      
 14 Alex Rader            11 West Davidson            15.6    NWI  3      
 15 Cymone Hester         11 R.J. Reynolds            15.7    NWI  2      
 16 Juliana Prieto        10 Trinity High             16.7    NWI  3      
 17 Arianna Garvens       10 Glenn                    16.8    NWI  1      
 18 Callie Walker          9 Wheatmore High Schoo     17.0    NWI  3      
 19 Olivia Martinez       11 Glenn                    17.0    NWI  2      
 20 Kristen Hanes         11 West Davidson            17.1    NWI  2      
scr Skylar Wilson         11 Trinity High               NT    NWI  4      

                          HS Boys 100 Meter Dash                          
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Jaden Sutton          11 Glenn                    11.3    NWI  5     8
  2 Wyatt Garrison        12 Wheatmore High Schoo     11.6    NWI  5     6
  3 Isaac Sutton           9 Glenn                    11.9    NWI  4     4
  4 Jackson Powell        11 Wheatmore High Schoo     12.0    NWI  5     2
  5 Ian Bonner            11 Wheatmore High Schoo     12.2    NWI  3     1
  6 Nic Lafley             9 R.J. Reynolds            12.2    NWI  2      
  7 Tavis Garlington      11 Glenn                    12.3    NWI  4      
  8 Caleb Parrish         10 Trinity High             12.4    NWI  1      
  9 Shawn Randle           9 R.J. Reynolds            12.5    NWI  5      
 10 Ethan Eisner           9 R.J. Reynolds            12.5    NWI  1      
 11 Nick Blackwell        10 Wheatmore High Schoo     12.6    NWI  4      
 12 Tucker Case           10 Trinity High             12.6    NWI  1      
 12 Kyle Freier           12 Wheatmore High Schoo     12.6    NWI  4      
 14 Takodta Gibson        11 Wheatmore High Schoo     12.8    NWI  4      
 15 Xander Leonard        10 West Davidson            13.0    NWI  2      
 16 Gage Taylor           12 Trinity High             13.2    NWI  3      
 17 Jonathan Fuentes       9 Wheatmore High Schoo     13.2    NWI  2      
 18 Ben Manno              9 West Davidson            13.2    NWI  3      
 19 Nick Klingensmith      9 Wheatmore High Schoo     13.3    NWI  2      
 20 Leonel Benitez        10 West Davidson            13.7    NWI  2      
 21 Mack Teal-Mabry       10 West Davidson            14.0    NWI  3      
 22 Drew Sink             10 West Davidson            14.1    NWI  1      
 23 Noah Swaney            9 Wheatmore High Schoo     14.4    NWI  3      
scr Omori Lee              9 Glenn                      NT    NWI  1      
scr Blake Sheets          11 Wheatmore High Schoo       NT    NWI  5      

                 HS Girls 4x200 Meter Relay                 
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Glenn A                                    1:53.9      8
      1) Khanaija Commodore    2) Chelsea Martin        
      3) Leila Rice            4) Kamaya DeBose-Epps    
  2 East Forsyth A                             1:56.8      6
  3 Wheatmore High School A                    2:11.2      4
      1) Erin Lambeth          2) Rosie Langendorfer    
      3) Madelyn McQuaigue     4) Alyssa Miller         

                 HS Boys 4x200 Meter Relay                  
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Glenn A                                    1:38.9      8
      1) Ranieria Dillworth    2) Daniel Napper         
      3) Jahaad Scales         4) Christian Wilson      
  2 Wheatmore High School A                    1:41.7      6
      1) Wyatt Garrison        2) Jordan Kight          
      3) Jackson Powell        4) Blake Sheets          
  3 West Davidson A                            1:43.0      4
      1) Jerry Charleston      2) Andrew Martindale     
      3) Braxton Wally         4) Caylen Watson         
 dq Trinity High A                                 NT       
      1) Tyler Allen           2) Tristan Cannoy        
      3) Morgan Miller         4) Caleb Parrish         

                    HS Girls 1,600 Meter Run                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Hannah O'Brien        11 R.J. Reynolds          6:08.4      8
  2 Andie Meise           12 R.J. Reynolds          6:09.8      6
  3 Audrey Nelson          9 R.J. Reynolds          6:18.7      4
  4 Mallory Thomas        12 R.J. Reynolds          6:22.0       
  5 Angel Martin          12 West Davidson          6:35.8      2
  6 Hannah Southern       12 Trinity High           6:38.0      1
  7 Katie Fritz            9 Wheatmore High Schoo   6:46.0       
  8 Laci Broom             9 West Davidson          6:48.0       
  9 Katie Nicholls        10 R.J. Reynolds          6:58.5       
 10 Lindsay Hazelwood      9 Wheatmore High Schoo   7:55.7       
 11 Sophia Zheng          11 Trinity High           8:14.2       
 12 Daniela Mendoza       11 Trinity High           8:18.6       
scr Aubrey Walser         10 West Davidson              NT       

                     HS Boys 1,600 Meter Run                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Harrison Hickman      10 R.J. Reynolds          5:05.0      8
  2 Jeff Echols            9 R.J. Reynolds          5:08.0      6
  3 Adam Willis           12 West Davidson          5:22.0      4
  4 Dagan Morales         10 R.J. Reynolds          5:27.0      2
  5 Colby Short           10 Trinity High           5:28.0      1
  6 Rand Parrish           9 R.J. Reynolds          5:28.7       
  7 Travis Pendry         10 Trinity High           5:31.0       
  8 Harrison Fulbright    12 West Davidson          5:35.0       
  9 Parker Umstead         9 R.J. Reynolds          5:36.0       
 10 Samuel Woo             9 R.J. Reynolds          5:37.0       
 11 Conor Ebbitt          10 R.J. Reynolds          5:38.0       
 12 Andrew Brown          10 West Davidson          5:45.0       
 13 Ben Mueller           10 R.J. Reynolds          5:45.6       
 14 Omar Jamil            11 Trinity High           6:01.0       
 15 Cameron Hunt          10 West Davidson          6:08.0       
 16 Tyler Brooks           9 Wheatmore High Schoo   6:23.4       
 17 Ethan Fulbright       10 West Davidson          6:24.0       
 18 Finn Owen              9 Wheatmore High Schoo   6:25.8       
 19 Jordan Lewallen       12 Wheatmore High Schoo   6:35.6       
 20 Zach Wright            9 West Davidson          6:43.0       
 21 Jamie Tinsley          9 Wheatmore High Schoo   6:47.0       
 22 Jarred Slozer         11 R.J. Reynolds          6:49.1       
 23 Jonathan Fuentes       9 Wheatmore High Schoo   6:52.3       
 24 Jacob Davis           11 Wheatmore High Schoo   7:04.0       
 25 Seth Blankenship      10 West Davidson          7:05.0       
scr Ian Creech            11 R.J. Reynolds              NT       
scr Kip Pope              10 West Davidson              NT       
scr Alex Dutterer         10 Wheatmore High Schoo       NT       
scr Juan Pulido           11 Wheatmore High Schoo       NT       

                 HS Girls 4x100 Meter Relay                 
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Glenn A                                      53.0      8
      1) Kamaya DeBose-Epps    2) Leila Rice            
      3) Chelsea Martin        4) Khanaija Commodore    
  2 East Forsyth A                               54.8      6
  3 Wheatmore High School A                      59.9      4
      1) Erin Lambeth          2) Rosie Langendorfer    
      3) Madelyn McQuaigue     4) Alyssa Miller         
  4 West Davidson A                            1:00.6      2
      1) Haley Brown           2) Kristen Hanes         
      3) Brianna Howell        4) Alex Rader            
      5) Madison Snider        
  5 Trinity High A                             1:01.9       
      1) Heaven Horne          2) Skylar Wilson         
      3) Juliana Prieto        4) Teyana Legrande       

                 HS Boys 4x100 Meter Relay                  
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Glenn A                                      45.7      8
      1) Tyrell Allen          2) Kevin Hargrave        
      3) Isaac Sutton          4) Jaden Sutton          
  2 Wheatmore High School A                      46.9      6
      1) Tyler Barnhart        2) Jordan Kight          
      3) Jackson Powell        4) Blake Sheets          
  3 West Davidson A                              49.6      4
      1) Jerry Charleston      2) Ben Manno             
      3) Andrew Martindale     4) Caylen Watson         
  4 Trinity High A                               51.1      2
      1) Caleb Parrish         2) Austin Roberts        
      3) Gage Taylor           4) Tucker Case           

                      HS Girls 400 Meter Dash                       
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Neva Hippert          10 Wheatmore High Schoo   1:07.6   4     8
  2 Mya Murphy            11 R.J. Reynolds          1:09.1   4     6
  3 Hope Harrison          9 R.J. Reynolds          1:09.9   2     4
  4 River Moore           10 R.J. Reynolds          1:10.0   1     2
  5 McKenzie Mendoza      10 Glenn                  1:15.0   3     1
  6 Brianna Howell        10 West Davidson          1:15.4   4      
  7 Z'Quaje Johnson       11 R.J. Reynolds          1:16.2   2      
  7 Zoe Davis              9 R.J. Reynolds          1:16.2   4      
  9 Lauren Roberts        10 Trinity High           1:17.0   3      
 10 Jalia Thompson        10 R.J. Reynolds          1:17.2   2      
 11 Madelyn McQuaigue      9 Wheatmore High Schoo   1:17.9   1      
 12 Kemaria McPhatter      9 R.J. Reynolds          1:18.1   2      
 13 Addie Pendry           9 Trinity High           1:18.6   3      
 14 Heaven Horne          10 Trinity High           1:19.3   4      
 15 Cymone Hester         11 R.J. Reynolds          1:25.2   1      
 16 Sydney Lyons           9 Wheatmore High Schoo   1:25.3   3      
 17 Julie Brown           10 Trinity High           1:25.4   1      
 18 Victoria Leonard      12 Trinity High           1:26.2   3      
 19 Alana France          10 R.J. Reynolds          1:26.7   2      
 20 Tatiyana Cannon       10 R.J. Reynolds          1:28.9   1      
 21 Reyana Bentley        10 Glenn                  1:30.6   4      
 22 Blake Gooding         10 Wheatmore High Schoo   1:32.8   3      

                       HS Boys 400 Meter Dash                       
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Nic Lafley             9 R.J. Reynolds            55.6   7     8
  2 Drew Lingerfelt       10 West Davidson            56.4   7     6
  3 Chris Lockhart        12 Wheatmore High Schoo     56.9   7     4
  4 Tyler Allen           11 Trinity High             57.0   6     2
  5 Davieyon Allsbrook    10 Glenn                    57.1   6     1
  6 Braxton Wally          9 West Davidson            58.1   7      
  7 Alex Dutterer         10 Wheatmore High Schoo     59.2   6      
  8 Ethan Eisner           9 R.J. Reynolds            59.2   7      
  9 Dagan Morales         10 R.J. Reynolds          1:00.0   1      
 10 Albert Fuentes        10 Trinity High           1:00.1   6      
 11 Gunnar Harris         12 Trinity High           1:01.7   6      
 12 Tristan Cannoy        11 Trinity High           1:01.8   6      
 13 Drew Tedder           10 West Davidson          1:02.5   5      
 14 Austin Roberts        11 Trinity High           1:02.6   2      
 15 Abrar Ahmed           10 Trinity High           1:02.7   2      
 16 Bailey Albertson      12 Wheatmore High Schoo   1:02.8   5      
 17 Morgan Miller         10 Trinity High           1:05.6   5      
 18 Samuel Swink          12 West Davidson          1:06.1   2      
 19 Victor Toussaint      12 Glenn                  1:06.4   3      
 20 Leonel Benitez        10 West Davidson          1:07.0   5      
 21 Drew Sink             10 West Davidson          1:07.1   5      
 22 Cameron Louya         10 West Davidson          1:07.7   3      
 23 Alex Nebrich          10 West Davidson          1:09.0   4      
 24 Noah Swaney            9 Wheatmore High Schoo   1:11.1   1      
 25 Brandon Fulton        11 Glenn                  1:15.8   4      
 26 Jonathan Fuentes       9 Wheatmore High Schoo   1:19.2   5      
scr Jeff Echols            9 R.J. Reynolds              NT   1      
scr Harrison Hickman      10 R.J. Reynolds              NT   1      
dnf Xander Leonard        10 West Davidson              NT   1      
scr Parker Umstead         9 R.J. Reynolds              NT   2      
scr Samuel Woo             9 R.J. Reynolds              NT   2      
scr Conor Ebbitt          10 R.J. Reynolds              NT   3      
scr Ben Mueller           10 R.J. Reynolds              NT   3      
scr Jorge Chavez           9 West Davidson              NT   3      
scr Shawn Randle           9 R.J. Reynolds              NT   4      
scr Bryan Hernandez       10 Trinity High               NT   4      
scr Bryan Zopeda          10 Trinity High               NT   4      
scr Juan Pulido           11 Wheatmore High Schoo       NT   4      
scr Alex Mussen            9 Glenn                      NT   7      

                     HS Girls 300 Meter Hurdles                     
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Taegan Loyzelle       10 West Davidson            58.3   2     8
  2 Teyana Legrande       10 Trinity High           1:00.5   2     6
  3 Natalie Wilson        11 West Davidson          1:02.8   2     4
  4 Rosie Langendorfer    10 Wheatmore High Schoo   1:03.3   1     2
  5 Brandi Allen          10 West Davidson          1:05.4   1     1
  6 Hannah Reese           9 West Davidson          1:08.1   2      
  7 Callie Walker          9 Wheatmore High Schoo   1:10.3   1      
  8 Ashton Lester         11 West Davidson          1:11.0   1      

                     HS Boys 300 Meter Hurdles                      
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Christian Wilson      11 Glenn                    46.7   1     8
  2 Tyler Barnhart        12 Wheatmore High Schoo     48.9   2     6
  3 Brandon Lewis         11 West Davidson            49.8   2     4
  4 Keith Thomas           9 West Davidson            50.1   2     2
  5 Matthew Tarlton       10 West Davidson            51.4   2     1
  6 Eddie Rule            10 Wheatmore High Schoo     59.1   1      
scr Carlos Horcacitas-mar 11 Glenn                      NT   1      
scr Gunnar Harris         12 Trinity High               NT   1      

                     HS Girls 800 Meter Run                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Hannah Southern       12 Trinity High           2:55.3      8
  2 Angel Martin          12 West Davidson          2:57.3      6
  3 Laci Broom             9 West Davidson          3:09.6      4
  4 Maria Anthony         11 R.J. Reynolds          3:12.6      2
  5 Erin Lambeth          10 Wheatmore High Schoo   3:16.1      1
  6 Lauren Roberts        10 Trinity High           3:20.7       
  7 Jordyn Hardin          9 Glenn                  3:25.2       
  8 Daniela Mendoza       11 Trinity High           3:28.3       
  9 Kayla Schwartz        10 R.J. Reynolds          3:33.5       
 10 Julie Brown           10 Trinity High           3:40.4       
 11 Sophia Zheng          11 Trinity High           3:42.0       
 12 Victoria Leonard      12 Trinity High           3:43.1       
 13 Alissa Minish         12 Trinity High           3:52.8       
 14 Leilani Herrera       10 Glenn                  4:07.0       
scr Camille Allison        9 R.J. Reynolds              NT       
scr Katie Nicholls        10 R.J. Reynolds              NT       
scr Aubrey Walser         10 West Davidson              NT       

                       HS Boys 800 Meter Run                        
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Drew Lingerfelt       10 West Davidson          2:21.9   2     8
  2 Adam Willis           12 West Davidson          2:22.2   2     6
  3 Harrison Fulbright    12 West Davidson          2:23.8   2     4
  4 Travis Pendry         10 Trinity High           2:25.3   1     2
  5 Colby Short           10 Trinity High           2:30.0   2     1
  6 Rand Parrish           9 R.J. Reynolds          2:30.3   1      
  7 Omar Jamil            11 Trinity High           2:43.2   2      
  8 Jordan Lewallen       12 Wheatmore High Schoo   2:44.7   2      
  9 Austin Barbee         10 West Davidson          2:48.4   2      
 10 Austin Shelar         11 Trinity High           2:49.7   2      
 11 Jorge Moreno           9 Glenn                  2:51.1   1      
 12 Ricardo Albertante     9 West Davidson          2:51.7   1      
 13 Ta'Vohn Lewis          9 West Davidson          2:59.8   2      
 14 Caleb Prevette        10 West Davidson          3:10.4   2      
 15 Evin Khann             9 West Davidson          3:14.1   1      
 16 Jacob Davis           11 Wheatmore High Schoo   3:15.7   2      
 17 Landon Mesimer         9 West Davidson          3:21.9   1      
 18 Mason Safriet         10 Trinity High           3:29.4   1      
scr Ahmad Towens          11 Glenn                      NT   1      
scr Dagan Morales         10 R.J. Reynolds              NT   1      
scr Ben Mueller           10 R.J. Reynolds              NT   1      
scr Jarred Slozer         11 R.J. Reynolds              NT   1      
scr Parker Umstead         9 R.J. Reynolds              NT   1      
scr Samuel Woo             9 R.J. Reynolds              NT   1      
scr Juan Pulido           11 Wheatmore High Schoo       NT   1      
scr Michael Lawson        11 Glenn                      NT   2      
scr Conor Ebbitt          10 R.J. Reynolds              NT   2      
scr Jeff Echols            9 R.J. Reynolds              NT   2      
scr Harrison Hickman      10 R.J. Reynolds              NT   2      

                         HS Girls 200 Meter Dash                          
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Neva Hippert          10 Wheatmore High Schoo     30.5    NWI  2     8
  2 Teyana Legrande       10 Trinity High             32.4    NWI  2     6
  3 Heaven Horne          10 Trinity High             33.4    NWI  2     4
  4 Juliana Prieto        10 Trinity High             35.9    NWI  1     2
scr Arianna Garvens       10 Glenn                      NT    NWI  1      
scr McKenzie Mendoza      10 Glenn                      NT    NWI  1      
scr Alyssa Miller          9 Wheatmore High Schoo       NT    NWI  1      
scr Kamaya DEBOSE-EPPS    12 Glenn                      NT    NWI  2      
scr Skylar Wilson         11 Trinity High               NT    NWI  2      

                          HS Boys 200 Meter Dash                          
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Jaden Sutton          11 Glenn                    22.8    NWI  6     8
  2 Kevin Hargrave        12 Glenn                    23.9    NWI  6     6
  3 Wyatt Garrison        12 Wheatmore High Schoo     24.4    NWI  5     4
  4 Tyler Allen           11 Trinity High             24.7    NWI  5     2
  5 Isaac Sutton           9 Glenn                    24.8    NWI  6     1
  6 Ranieria Dillworth     9 Glenn                    25.0    NWI  1      
  7 Andrew Martindale      9 West Davidson            25.0    NWI  6      
  7 Caylen Watson         12 West Davidson            25.0    NWI  6      
  9 Daniel Napper         10 Glenn                    25.2    NWI  6      
 10 Jahaad Scales          9 Glenn                    25.3    NWI  1      
 11 Caleb Parrish         10 Trinity High             25.4    NWI  5      
 12 Nick Blackwell        10 Wheatmore High Schoo     26.1    NWI  4      
 13 Ian Bonner            11 Wheatmore High Schoo     26.4    NWI  5      
 14 Takodta Gibson        11 Wheatmore High Schoo     26.4    NWI  4      
 14 Abrar Ahmed           10 Trinity High             26.4    NWI  5      
 16 Tucker Case           10 Trinity High             26.8    NWI  3      
 17 Matthew Tarlton       10 West Davidson            26.8    NWI  3      
 18 Austin Roberts        11 Trinity High             27.2    NWI  4      
 19 Bailey Albertson      12 Wheatmore High Schoo     27.4    NWI  4      
 20 Albert Fuentes        10 Trinity High             27.5    NWI  3      
 21 Morgan Miller         10 Trinity High             27.8    NWI  5      
 22 Xander Leonard        10 West Davidson            28.2    NWI  2      
 23 Samuel Swink          12 West Davidson            28.4    NWI  1      
 24 Leonel Benitez        10 West Davidson            28.4    NWI  4      
 25 Nick Klingensmith      9 Wheatmore High Schoo     28.5    NWI  2      
 26 Drew Sink             10 West Davidson            29.4    NWI  3      
 27 Noah Swaney            9 Wheatmore High Schoo     30.9    NWI  2      
 28 Justin Woody          11 Wheatmore High Schoo     35.6    NWI  2      
scr Tyrell Allen          11 Glenn                      NT    NWI  1      
scr Omori Lee              9 Glenn                      NT    NWI  1      
scr Bryan Zopeda          10 Trinity High               NT    NWI  1      
scr Bryan Hernandez       10 Trinity High               NT    NWI  2      
scr Juan Pulido           11 Wheatmore High Schoo       NT    NWI  2      
scr Gage Taylor           12 Trinity High               NT    NWI  3      
scr Levi McCoy Smith      10 Wheatmore High Schoo       NT    NWI  3      
scr Ben Manno              9 West Davidson              NT    NWI  4      
scr Jerry Charleston      11 West Davidson              NT    NWI  6      

                    HS Girls 3,200 Meter Run                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Katie Fritz            9 Wheatmore High Schoo  15:46.0      8
  2 Laci Broom             9 West Davidson         16:03.0      6
  3 Lindsay Hazelwood      9 Wheatmore High Schoo  17:09.0      4
scr Angel Martin          12 West Davidson              NT       
scr Aubrey Walser         10 West Davidson              NT       

                     HS Boys 3,200 Meter Run                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Andrew Brown          10 West Davidson         12:36.0      8
  2 Adam Willis           12 West Davidson         12:39.0      6
  3 Noah McNeil           11 West Davidson         12:57.0      4
  4 Finn Owen              9 Wheatmore High Schoo  14:07.0      2
  5 Tyler Brooks           9 Wheatmore High Schoo  14:42.0      1
  6 Jordan Lewallen       12 Wheatmore High Schoo  15:19.0       

                 HS Boys 4x400 Meter Relay                  
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Wheatmore High School A                    4:01.2      8
      1) Nathan Christenbury   2) Kyle Freier           
      3) Jordan Kight          4) Chris Lockhart        
      5) Jackson Powell        
  2 West Davidson A                            4:01.3      6
      1) Brandon Lewis         2) Drew Lingerfelt       
      3) Braxton Wally         4) Caylen Watson         
  3 Trinity High A                             4:23.2      4
      1) Albert Fuentes        2) Colby Short           
      3) Tristan Cannoy        4) Tyler Allen           
scr Glenn A                                        NT       
      1) Davieyon Allsbrook    2) Alex Mussen           
      3) Daniel Napper         4) Antonio Gray          

                 HS Girls 4x400 Meter Relay                 
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 West Davidson A                            4:59.3      8
      1) Macy Hamilton         2) Brianna Howell        
      3) Taegan Loyzelle       4) Natalie Wilson        
  2 Trinity High A                             5:33.9      6
      1) Skylar Wilson         2) Hannah Southern       
      3) Lauren Roberts        4) Teyana Legrande       
  3 Wheatmore High School A                    6:25.7      4
      1) Katie Fritz           2) Blake Gooding         
      3) Lindsay Hazelwood     4) Alyssa Miller         

                       HS Girls High Jump                        
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Mary Nebrich          12 West Davidson         5-04.00      8
  2 Macy Hamilton         12 West Davidson         4-08.00      6
  3 Taegan Loyzelle       10 West Davidson         4-04.00      4
  4 Addie Pendry           9 Trinity High          4-02.00      2
 nh Casey Williams        12 Trinity High               NH       

                        HS Boys High Jump                        
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Christian Wilson      11 Glenn                 5-10.00      8
  2 Austin Shelar         11 Trinity High          5-04.01      6
  3 Brandon Lewis         11 West Davidson         5-04.00      4
  4 Xander Leonard        10 West Davidson         5-02.00      2
  5 Alex Nebrich          10 West Davidson         5-00.00      1
 nh Chris Rutayisire      10 Trinity High               NH       
 nh Michael Rutayisire    11 Trinity High               NH       
scr Nick Blackwell        10 Wheatmore High Schoo       NH       
scr Ian Bonner            11 Wheatmore High Schoo       NH       
 nh Alex Dutterer         10 Wheatmore High Schoo       NH       
 nh Eddie Rule            10 Wheatmore High Schoo       NH       

                          HS Girls Long Jump                           
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Madison Snider        11 West Davidson        12-09.50    NWI     8
  2 Heaven Horne          10 Trinity High         12-02.50    NWI     6
  3 Natalie Wilson        11 West Davidson        12-01.25    NWI     4
  4 Anna Wood             11 West Davidson        12-00.00    NWI     2
  5 Arianna Garvens       10 Glenn                10-00.50    NWI     1
  6 Shaylee Powers        10 West Davidson         9-00.00    NWI      
  7 Kristen Hanes         11 West Davidson         8-10.75    NWI      
  8 Ashton Lester         11 West Davidson         8-09.50    NWI      
  9 Sydney Lyons           9 Wheatmore High Schoo  8-01.00    NWI      
scr Olivia Martinez       11 Glenn                      ND    NWI      
scr Juliana Prieto        10 Trinity High               ND    NWI      
scr Casey Williams        12 Trinity High               ND    NWI      
scr Melanie Soto           9 Wheatmore High Schoo       ND    NWI      
scr Melissa Soto           9 Wheatmore High Schoo       ND    NWI      

                           HS Boys Long Jump                           
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Daniel Napper         10 Glenn                20-03.00    NWI     8
  2 Tyler Barnhart        12 Wheatmore High Schoo 18-06.00    NWI     6
  3 Zach Steed            12 West Davidson        17-05.00    NWI     4
  4 Chris Rutayisire      10 Trinity High         14-09.01    NWI     2
  5 Alex Dutterer         10 Wheatmore High Schoo 14-09.00    NWI     1
  6 Ben Manno              9 West Davidson        14-08.00    NWI      
  7 Andrew Martindale      9 West Davidson        14-05.00    NWI      
  7 Nick Klingensmith      9 Wheatmore High Schoo 14-05.00    NWI      
  9 Austin Roberts        11 Trinity High         14-03.00    NWI      
 10 Leonel Benitez        10 West Davidson        13-08.00    NWI      
 10 Eddie Rule            10 Wheatmore High Schoo 13-08.00    NWI      
 12 Michael Rutayisire    11 Trinity High         13-05.00    NWI      
 13 Albert Fuentes        10 Trinity High         12-07.00    NWI      

                         HS Girls Triple Jump                          
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Madison Snider        11 West Davidson        27-05.00    NWI     8
  2 Erin Lambeth          10 Wheatmore High Schoo 25-03.00    NWI     6
scr Casey Williams        12 Trinity High               ND    NWI      
scr Callie Walker          9 Wheatmore High Schoo       ND    NWI      

                          HS Boys Triple Jump                          
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Zach Steed            12 West Davidson        38-04.00    NWI     8
  2 Nathan Christenbury   12 Wheatmore High Schoo 37-04.00    NWI     6
  3 Jordan Kight          11 Wheatmore High Schoo 35-08.00    NWI     4
  4 Chris Lockhart        12 Wheatmore High Schoo 34-07.00    NWI     2
scr Carlos Horcacitas-mar 11 Glenn                      ND    NWI      
scr Abrar Ahmed           10 Trinity High               ND    NWI      
scr Tristan Cannoy        11 Trinity High               ND    NWI      
scr Austin Roberts        11 Trinity High               ND    NWI      
scr Mason Safriet         10 Trinity High               ND    NWI      
scr Eddie Rule            10 Wheatmore High Schoo       ND    NWI      

                         HS Girls Discus                         
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Brooklyn Mocilan      10 R.J. Reynolds           71-00      8
  2 Haley Brown           12 West Davidson           65-04      6
  3 Madalynne Conard      12 Wheatmore High Schoo    61-05      4
  4 Jenna Willis           9 West Davidson           60-05      2
  5 Alissa Minish         12 Trinity High            59-04      1
  6 Alex Rader            11 West Davidson           54-07       
  7 Tayelor Hamilton      10 Trinity High            53-08       
  8 Tamara Smith           9 R.J. Reynolds           52-04       
  9 Jonise Rivers         10 Glenn                   52-03       
 10 Sierra Heer            9 Wheatmore High Schoo    50-06       
 11 Saba Ahmad            12 Trinity High            48-07       
 12 Pamela Tierney        11 West Davidson           47-04       
 13 Nickiya Gray          10 Trinity High            40-02       
 14 Melanie Soto           9 Wheatmore High Schoo    39-01       
 15 Miranda Jacobs        12 Trinity High            36-00       
 16 Sydney Lyons           9 Wheatmore High Schoo    31-01       
 17 Leslie Martinez       10 Trinity High            30-00       
 18 Lija Fraley           10 Trinity High            28-10       
 19 Alexa Barnes          11 Glenn                   28-02       

                         HS Boys Discus                          
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Brian Crooks          12 Trinity High            97-02      8
  2 Mikel Long            12 Wheatmore High Schoo    96-06      6
  3 Brian Wall            11 Trinity High            89-09      4
  4 Drew Tedder           10 West Davidson           88-01      2
  5 Brendan Thompson       9 West Davidson           85-02      1
  6 Riley Martin          10 West Davidson           79-07       
  7 Conner Milstead        9 West Davidson           78-08       
  8 Jackson Walser        11 West Davidson           76-02       
  9 Sebastian Talent       9 Trinity High            75-02       
 10 Justin Woody          11 Wheatmore High Schoo    72-09       
 11 Levi Empson            9 West Davidson           72-07       
 12 Joshua Steed          10 West Davidson           71-07       
 13 Ian Studebaker-Worley 12 Trinity High            70-03       
 14 Chris Rutayisire      10 Trinity High            69-04       
 15 Terrell Walker         9 Trinity High            69-00       
 16 Chris Davis           10 West Davidson           64-07       
 17 Zachary Carpenter     11 Trinity High            64-04       
 18 Dakota Grimsley       11 Trinity High            59-07       
 19 Austin Mincey          9 Trinity High            53-09       
 20 Chandler Shell         9 Trinity High            52-05       
 21 Jamie Tinsley          9 Wheatmore High Schoo    48-03       
scr Cody Hyatt            11 Trinity High               ND       
scr Shawn Lester          12 West Davidson              ND       
scr Brentley Aikens       11 Wheatmore High Schoo       ND       
scr Levi McCoy Smith      10 Wheatmore High Schoo       ND       
scr Michael Meservey       9 Wheatmore High Schoo       ND       
scr Lucas Woods            9 Wheatmore High Schoo       ND       

                        HS Girls Shot Put                        
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Brooklyn Mocilan      10 R.J. Reynolds        29-04.50      8
  2 Mary Nebrich          12 West Davidson        27-11.00      6
  3 Jonise Rivers         10 Glenn                27-08.75      4
  4 Madalynne Conard      12 Wheatmore High Schoo 25-09.75      2
  5 Chelsea Martin        11 Glenn                25-08.00      1
  6 Alissa Minish         12 Trinity High         24-08.00       
  7 Tamara Smith           9 R.J. Reynolds        24-06.50       
  8 Jenna Willis           9 West Davidson        23-11.00       
  9 Pamela Tierney        11 West Davidson        23-08.75       
 10 Alex Rader            11 West Davidson        23-07.00       
 11 Sierra Heer            9 Wheatmore High Schoo 22-01.25       
 12 Tayelor Hamilton      10 Trinity High         21-00.50       
 13 Saba Ahmad            12 Trinity High         20-05.50       
 14 Alexa Barnes          11 Glenn                19-03.50       
 15 Nickiya Gray          10 Trinity High         18-09.50       
 16 Lija Fraley           10 Trinity High         17-10.00       
 17 Melanie Soto           9 Wheatmore High Schoo 17-07.00       
 18 Miranda Jacobs        12 Trinity High         15-06.50       
 19 Leslie Martinez       10 Trinity High         15-06.25       

                        HS Boys Shot Put                         
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Brentley Aikens       11 Wheatmore High Schoo 39-03.00      8
  2 Brian Crooks          12 Trinity High         38-05.00      6
  3 Takodta Gibson        11 Wheatmore High Schoo 37-07.00      4
  4 Jerry Charleston      11 West Davidson        36-11.00      2
  5 Brian Wall            11 Trinity High         36-00.50      1
  6 Mikel Long            12 Wheatmore High Schoo 35-10.00       
  7 Noah Burnett          10 West Davidson        35-06.00       
  8 Harrison Gobble       10 West Davidson        35-04.00       
  9 Chris Davis           10 West Davidson        35-03.50       
 10 Justin Woody          11 Wheatmore High Schoo 34-08.00       
 11 Mack Teal-Mabry       10 West Davidson        34-07.00       
 12 Jackson Walser        11 West Davidson        33-08.50       
 13 Jasper Pless          10 West Davidson        33-03.75       
 14 Brendan Thompson       9 West Davidson        33-01.50       
 15 Terrell Walker         9 Trinity High         28-00.00       
 16 Michael Fulks         12 Glenn                27-04.50       
 17 Zachary Carpenter     11 Trinity High         27-01.00       
 17 Dakota Grimsley       11 Trinity High         27-01.00       
 19 Austin Mincey          9 Trinity High         26-05.25       
 20 Sebastian Talent       9 Trinity High         25-11.50       
 21 Ian Studebaker-Worley 12 Trinity High         25-01.00       
 22 Chandler Shell         9 Trinity High         22-10.00       
scr Hykeem Crockett       12 Glenn                      ND       
scr Cody Hyatt            11 Trinity High               ND       
scr Shawn Lester          12 West Davidson              ND       
scr Levi McCoy Smith      10 Wheatmore High Schoo       ND       
scr Michael Meservey       9 Wheatmore High Schoo       ND       
scr Lucas Woods            9 Wheatmore High Schoo       ND       

                       HS Girls Pole Vault                       
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
scr Madison Snider        11 West Davidson              NH       
scr Neva Hippert          10 Wheatmore High Schoo       NH       

                       HS Boys Pole Vault                        
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
scr Kip Pope              10 West Davidson              NH       
scr Zach Steed            12 West Davidson              NH       
scr Nathan Christenbury   12 Wheatmore High Schoo       NH       
scr Chris Lockhart        12 Wheatmore High Schoo       NH       



             HS Girls Team Scores (17 Events Scored)             
==========================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Thr  Jmp  Oth 
--------------------------------------------------------------------------
  1 West Davidson               119     0   18   29   18   14   40    0  
  2 Wheatmore High School       65     17   13    7   16    6    6    0  
  3 R.J. Reynolds               62     26   20    0    0   16    0    0  
  4 Trinity High                48     12    9    6   12    1    8    0  
  5 Glenn                       29      7    0    0   16    5    1    0  
  6 East Forsyth                12      0    0    0   12    0    0    0  


             HS Boys Team Scores (17 Events Scored)              
==========================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Thr  Jmp  Oth 
--------------------------------------------------------------------------
  1 West Davidson               100     6   40   10   20    5   19    0  
  2 Wheatmore High School       95     17    3   16   22   18   19    0  
  3 Glenn                       80     28    0   16   20    0   16    0  
  4 Trinity High                49      4    4    0   14   19    8    0  
  5 R.J. Reynolds               24      8   16    0    0    0    0    0