Complete Results

RaceTab by MileSplit/FloSports Alonzo Custer, East Lincoln High S

        East Lincoln High School Home Meet #1 - 3/29/2017        
                East Lincoln HS Track, Denver, NC                

                 HS Boys 4x100 Meter Relay                  
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Bandys A                                     44.9      6
  2 Newton-Conover A                             47.6      4
  3 East Lincoln A                               49.8      2
  4 East Lincoln C                               50.0       
  5 East Lincoln B                               50.3       

                 HS Boys 4x400 Meter Relay                  
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Bandys A                                   3:53.0      6
  1 Newton-Conover A                           3:53.0      5
  3 East Lincoln B                             3:58.6      2
  4 East Lincoln A                             4:17.2       

                 HS Boys 4x800 Meter Relay                  
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Bunker Hill A                              9:18.0      6
  2 Bandys A                                   9:21.0      4
  3 Bandys B                                   9:45.0       
  4 Newton-Conover A                          10:26.0      2

                        HS Boys 100 Meter Dash                         
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Jalen Johnson         11 Newton-Conover           11.3    NWI     6
  2 Dashawn Gibbs         11 Bandys                   11.4    NWI     4
  3 Jake Ratterrere          Bandys                   11.5    NWI     2
  4 Marcus Graham         10 East Lincoln             11.6    NWI     1
  4 Kyjuan McClain        10 Newton-Conover           11.6    NWI      
  4 Jerome Overton        12 East Lincoln             11.6    NWI      
  4 Ricky Smith           12 East Lincoln             11.6    NWI      
  8 Quinden Logan         11 East Lincoln             11.7    NWI      
  9 Andrew Mostetler      12 Bandys                   11.8    NWI      
 10 Elijah Clarke         10 Bandys                   11.9    NWI      
 11 Harold Morrison       11 Bunker Hill              12.0    NWI      
 12 Hector Stamey          9 Bunker Hill              12.1    NWI      
 12 Dennis Christopher    10 East Lincoln             12.1    NWI      
 14 Marcus Miller         11 Bandys                   12.3    NWI      
 14 Josh Propst           11 Bunker Hill              12.3    NWI      
 14 Jacob Moose            9 Bandys                   12.3    NWI      
 17 Andre Witherspoon      9 Bunker Hill              12.4    NWI      
 17 Kobe Keosykhao        12 Newton-Conover           12.4    NWI      
 19 Joe Miller            11 Bunker Hill              12.6    NWI      
 19 Chandler Jones        10 East Lincoln             12.6    NWI      
 19 Quaylon Stewart        9 Newton-Conover           12.6    NWI      
 22 Terrell Williams      10 Bandys                   13.7    NWI      
 22 Byron Tate            11 Bunker Hill              13.7    NWI      
 22 Matthew Garcia         9 Bunker Hill              13.7    NWI      
 25 Scottie Sigmon        11 Bunker Hill              13.8    NWI      
 26 Connor Anderson       12 East Lincoln             14.2    NWI      

                        HS Boys 200 Meter Dash                         
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 JaTay Culliver        11 Bandys                   22.7    NWI     6
  2 Jaheim Mullen         10 Newton-Conover           24.0    NWI     4
  3 Ricky Smith           12 East Lincoln             24.2    NWI     2
  4 Marcus Graham         10 East Lincoln             24.5    NWI     1
  5 Kyjuan McClain        10 Newton-Conover           24.7    NWI      
  6 Quinden Logan         11 East Lincoln             24.9    NWI      
  7 Chris Dennis          10 East Lincoln             25.3    NWI      
  8 Carlos Fletcher       10 Bunker Hill              25.5    NWI      
  9 Tony Wells            11 Newton-Conover           25.6    NWI      
  9 Hector Stamey          9 Bunker Hill              25.6    NWI      
 11 Marcus Miller         11 Bandys                   25.7    NWI      
 11 Harold Morrison       11 Bunker Hill              25.7    NWI      
 13 Andre Witherspoon      9 Bunker Hill              25.8    NWI      
 14 Josh Propst           11 Bunker Hill              26.0    NWI      
 14 Austin Vernon         12 East Lincoln             26.0    NWI      
 16 Alvin Fair            11 Newton-Conover           26.3    NWI      
 17 Quaylon Stewart        9 Newton-Conover           26.5    NWI      
 18 Malachi Woodard        9 East Lincoln             26.6    NWI      
 18 Jacob Moose            9 Bandys                   26.6    NWI      
 20 Chandler Jones        10 East Lincoln             26.7    NWI      
 20 Kobe Keosykhao        12 Newton-Conover           26.7    NWI      
 22 Anthony Silvers        9 Bunker Hill              26.9    NWI      
 23 Josh Wolfe             9 East Lincoln             27.2    NWI      
 24 Quinton Pratt          9 Newton-Conover           27.5    NWI      
 25 Dawson Travis         10 Bunker Hill              27.9    NWI      
 25 Dalton Smith          10 East Lincoln             27.9    NWI      
 27 Terrell Williams      10 Bandys                   28.4    NWI      
 28 Jose Garcia           10 Bunker Hill              28.6    NWI      
 29 Scottie Sigmon        11 Bunker Hill              29.5    NWI      

                     HS Boys 400 Meter Dash                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Bernie Briley         11 Bunker Hill              51.4      6
  2 Jalen Johnson         11 Newton-Conover           51.6      4
  3 Zeek Kennedy          12 Bandys                   53.0      2
  4 Dylan Dixon           11 Bandys                   56.6      1
  5 Keldon Stinson        10 Newton-Conover           56.7       
  6 Seaver Hubbard         9 Bandys                   57.4       
  7 J.d. Anderson         12 East Lincoln             57.6       
  8 Antonio Cruz           9 Bandys                   57.7       
  9 Carlos Fletcher       10 Bunker Hill              58.3       
 10 Anthony Silvers        9 Bunker Hill              59.2       
 11 Raheem Carson         10 Bunker Hill              59.6       
 12 Jacob Inman           11 Bandys                   59.8       
 13 Tony Wells            11 Newton-Conover         1:00.5       
 14 Alvin Fair            11 Newton-Conover         1:00.8       
 15 Seth Elliot           10 Bunker Hill            1:01.1       
 16 Austin Greene         10 East Lincoln           1:01.4       
 17 Rinehurst                ??                     1:02.0       
 18 Brandon Jordensen      9 East Lincoln           1:03.0       
 18 Quinton Pratt          9 Newton-Conover         1:03.0       
 20 Alex Montgomery       10 Bunker Hill            1:03.6       
 21 Ryan Shanklin         10 East Lincoln           1:04.0       
 22 Ramiro Martinez       11 East Lincoln           1:05.1       
 23 Nathan Sigmon         12 Bunker Hill            1:05.5       
 24 Matt Clakr            11 East Lincoln           1:08.2       
 25 Tyler Denis           10 East Lincoln           1:09.9       

                      HS Boys 800 Meter Run                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Justin Bennett        11 East Lincoln           2:13.7      6
  2 Ricky Blake           10 Bunker Hill            2:17.2      4
  3 Casey Smith           10 Bandys                 2:19.0      2
  4 Alexis Cabra          12 Newton-Conover         2:26.1      1
  5 Beck Classey          11 East Lincoln           2:27.0       
  6 Jacob Pursel          12 Newton-Conover         2:28.0       
  7 Jaylon Crowder        12 Bandys                 2:29.0       
  8 Israel Navarro        10 Bunker Hill            2:29.1       
  9 Bryston Walker        10 East Lincoln           2:29.9       
 10 Aaron Bassinger       10 Bandys                 2:31.0       
 11 Pablo Macias          11 Bunker Hill            2:41.0       
 11 Xaedan Vixaysak        9 Newton-Conover         2:41.0       
 13 Aiden Yepson          11 Newton-Conover         3:09.0       
 14 ??                       Newton-Conover         3:15.0       

                     HS Boys 1600 Meter Run                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Derrick Artis         12 Bunker Hill            4:53.4      6
  2 John Grant            10 East Lincoln           4:58.6      4
  3 Beck Classey          11 East Lincoln           5:06.7      2
  4 Aaron Bassinger       10 Bandys                 5:07.7      1
  5 Gunnar Taylor         10 Newton-Conover         5:11.2       
  6 Jonas Guffey          10 East Lincoln           5:12.1       
  7 Alec Nyuyen            9 East Lincoln           5:22.0       
  8 Jordan Beard          10 Bandys                 5:27.0       
  9 Joseph Loendorf       10 East Lincoln           5:27.9       
 10 Brayden Aysta         12 Bandys                 5:28.4       
 11 Noah Lesser           10 East Lincoln           5:29.9       
 12 Blake St. Romain         Bandys                 5:36.0       
 13 Andrew Sherrill        9 Bunker Hill            5:39.0       
 14 Alexis Cabra          12 Newton-Conover         5:40.0       
 15 Dalton Craver         11 Bandys                 5:48.0       
 16 Blake Teague          12 Bandys                 6:04.0       
 17 David Watkins         11 Newton-Conover         6:07.0       
 18 Xaedan Vixaysak        9 Newton-Conover         6:23.0       
 19 Kyle Lorch            12 Bandys                 6:27.0       
 20 Aiden Yepson          11 Newton-Conover         6:28.0       
 21 James Hann             9 Newton-Conover         6:59.9       

                     HS Boys 3200 Meter Run                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 John Grant            10 East Lincoln          10:55.0      6
  2 Austin Cornette       10 Bunker Hill           10:59.9      4
  3 Gunnar Taylor         10 Newton-Conover        11:04.0      2
  4 Jackson Sherrill      11 Bunker Hill           11:07.0      1
  5 Jonas Guffey          10 East Lincoln          11:36.0       
  6 Alec Nyuyen            9 East Lincoln          11:54.0       
  7 Jordan Fulbright      12 Bunker Hill           11:57.0       
  8 Noah Lesser           10 East Lincoln          12:11.0       
  9 Jovany Martinez       11 Bunker Hill           12:20.0       
 10 Aaron Bassinger       10 Bandys                12:22.0       
 11 Brayden Aysta         12 Bandys                12:26.0       
 12 Dalton Craver         11 Bandys                12:46.0       
 13 Gabe Howard            9 Bandys                12:48.0       
 13 Blake St. Romain      10 Bandys                12:48.0       
 15 David Watkins         11 Newton-Conover        12:48.5       

                       HS Boys 110 Meter Hurdles                       
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Evan Hines            10 East Lincoln             18.4    NWI     6
  2 Blake Reynolds         9 Bandys                   21.5    NWI     4
  3 Josh Williams          9 Bandys                   22.2    NWI     2

                    HS Boys 300 Meter Hurdles                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Dalton Brocco         12 Newton-Conover           45.6      6
  2 Evan Hines            10 East Lincoln             46.4      4
  3 Brandon Rockette      11 Bunker Hill              47.6      2
  4 Blake Reynolds         9 Bandys                   50.5      1
  5 Will Rhoney           10 East Lincoln             50.6       
  6 Joe Miller            11 Bunker Hill              51.5       
  7 Bailey Knight         11 East Lincoln             51.6       
  8 Josh Williams          9 Bandys                   52.5       
  9 Ty Knight             11 East Lincoln             53.0       
 10 Peyton Hughes         12 East Lincoln             53.3       

                      HS Boys Discus Throw                       
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Will Mercer           12 East Lincoln           115-08      6
  2 Logan Hedrick         12 Bunker Hill            115-04      4
  3 John Pope             12 Bunker Hill            110-02      2
  4 Nash Shook            10 Bandys                 110-01      1
  5 Devan Rigdon          11 East Lincoln           109-08       
  6 Anthony Biscola       10 Bandys                 106-07       
  7 Kaleb Nicholson       10 Bandys                 102-07       
  8 Ricky Smith           12 East Lincoln           102-02       
  9 Chandler Cummings     11 Bunker Hill             98-11       
 10 Ryan Matz             11 East Lincoln            96-07       
 11 Kolton Buff            9 Bandys                  93-09       
 12 Devin McCorkle        10 Bandys                  93-06       
 13 Tavon Mason           12 Bandys                  93-01       
 14 Cameron Barkley       11 Bunker Hill             89-01       
 15 Zach Cougler          12 Bunker Hill             86-08       
 16 Gage Welborn          11 East Lincoln            85-11       
 17 Jared Maynard         10 Bandys                  76-00       
 18 Jacob Pursel          12 Newton-Conover          70-00       
 19 Jaii Vixaysak         10 Newton-Conover          66-09       
 20 Christian Clark       10 Newton-Conover          59-01       
 21 Jaden Adair           10 Newton-Conover          58-07       
 22 Seth Mason            10 Bandys                  55-11       
 23 Jordan Thompson        9 Newton-Conover          55-00       

                        HS Boys Shot Put                         
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Zach Cougler          12 Bunker Hill          42-00.00      6
  2 Devan Rigdon          11 East Lincoln         40-05.00      4
  3 Ryan Matz             11 East Lincoln         38-10.00      2
  4 Ricky Smith           12 East Lincoln         38-06.00      1
  5 Nash Shook            10 Bandys               38-00.00       
  6 Gage Welborn          11 East Lincoln         37-10.00       
  7 Will Mercer           12 East Lincoln         37-08.00       
  8 Kaleb Nicholson       10 Bandys               36-03.00       
  9 Tavon Mason           12 Bandys               34-07.00       
 10 Rob Mason             12 Bandys               34-01.00       
 11 Kolton Buff            9 Bandys               33-00.00       
 12 Anthony Biscola       10 Bandys               32-00.00       
 13 Jordan Thompson        9 Newton-Conover       31-10.00       
 14 Christian Clark       10 Newton-Conover       31-00.00       
 15 Jacob Pursel          12 Newton-Conover       30-02.00       
 16 Jaden Adair           10 Newton-Conover       30-00.00       
 17 Seth Warlick          12 East Lincoln         26-10.00       
 18 Devin McCorkle        10 Bandys               25-10.00       
 19 Jaii Vixaysak         10 Newton-Conover       25-08.00       
 20 Seth Mason            10 Bandys               24-06.00       

                           HS Boys Long Jump                           
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Damarcus Ruff         12 Bunker Hill          21-10.00    NWI     6
  2 Bernie Briley         11 Bunker Hill          21-09.00    NWI     4
  3 Chris Davis           11 Bunker Hill          20-00.00    NWI     2
  4 Cameron Mcdaniel      11 Bunker Hill          19-07.00    NWI      
  5 Jerome Overton        12 East Lincoln         19-06.00    NWI     1
  6 Carson Sigmon         10 Bandys               18-09.00    NWI      
  7 Raheem Carson         10 Bunker Hill          18-05.00    NWI      
  8 Marcus Graham         10 East Lincoln         17-10.00    NWI      
  9 Andrew Gabriel        12 Bandys               15-07.00    NWI      
 10 Elijah Clarke         10 Bandys               15-05.00    NWI      
 11 Isiah Jackson         12 Bandys               15-04.00    NWI      

                          HS Boys Triple Jump                          
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Damarcus Ruff         12 Bunker Hill          43-06.00    NWI     6
  2 Cameron Mcdaniel      11 Bunker Hill          40-04.00    NWI     4
  3 Jerome Overton        12 East Lincoln         39-08.00    NWI     2
  4 Bradley Elliot        11 East Lincoln         37-11.00    NWI     1
  5 Chris Davis           11 Bunker Hill          37-09.00    NWI      
  6 Kobe Thomas           10 East Lincoln         37-07.00    NWI      
  7 Quentin Smith         12 East Lincoln         37-05.00    NWI      
  8 Isaiah Talbert        10 Bandys               36-04.00    NWI      
  9 Carson Sigmon         10 Bandys               35-11.00    NWI      
 10 Andrew Gabriel        12 Bandys               34-04.00    NWI      
 11 Ty Knight             11 East Lincoln         32-06.00    NWI      
 12 Peyton Hughes         12 East Lincoln         32-04.00    NWI      
 13 Elijah Clarke         10 Bandys               31-06.00    NWI      

                        HS Boys High Jump                        
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Alex Reaves           10 Bandys                5-10.00      6
  2 Kobe Thomas           10 East Lincoln          5-08.00      4
  3 Quentin Smith         12 East Lincoln          5-00.00    1.5
  3 Ayrton Knuckles       10 East Lincoln          5-00.00    1.5
  3 Ed McGill             11 East Lincoln          5-00.00       

                 HS Girls 4x100 Meter Relay                 
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Bandys A                                     54.0      6
  2 East Lincoln A                               55.0      4
  3 Newton-Conover A                             55.8      2

                 HS Girls 4x400 Meter Relay                 
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Newton-Conover A                           4:25.2      6
  2 Bandys A                                   4:37.9      4
  3 East Lincoln A                             5:01.4      2

                 HS Girls 4x800 Meter Relay                 
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Bandys A                                  11:37.0      6
  2 Bandys B                                  11:39.0       
  3 East Lincoln A                            11:55.0      4

                        HS Girls 100 Meter Dash                        
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Shaniya Byers         10 Bunker Hill              13.3    NWI     4
  1 Autumn Koehler        12 East Lincoln             13.3    NWI     4
  1 Elaina Ramseur         9 Newton-Conover           13.3    NWI     4
  4 Erin Dooley           12 Bandys                   13.5    NWI     1
  4 Naeosha Ramseur        9 Bunker Hill              13.5    NWI      
  6 Anna Loudermelt       10 Newton-Conover           13.8    NWI      
  7 Jada Perkins          10 Bunker Hill              14.1    NWI      
  8 Haleigh Kanipe        10 Bunker Hill              14.2    NWI      
  8 Jaysha Perkins        10 Bunker Hill              14.2    NWI      
  8 Anniston Houston      10 Newton-Conover           14.2    NWI      
 11 Christina Eagle       10 Bandys                   14.4    NWI      
 11 Kelly Jorgensen       10 East Lincoln             14.4    NWI      
 13 Miranda Harrison      10 Bandys                   14.5    NWI      
 13 Aaliah Walton          9 Newton-Conover           14.5    NWI      
 15 Carlissa McLean       10 Bandys                   14.6    NWI      
 15 Mikayla Whitener       9 Newton-Conover           14.6    NWI      
 17 Maleah Jewell          9 Bunker Hill              15.0    NWI      
 18 Ashanti Reinhardt      9 Bunker Hill              15.5    NWI      
 19 April Hernedez        10 Bandys                   16.6    NWI      

                        HS Girls 200 Meter Dash                        
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Kali Krehnbrink       12 East Lincoln             27.1    NWI     6
  2 Mya Jones             12 Newton-Conover           28.1    NWI     4
  3 Christina Eagle       10 Bandys                   28.5    NWI     2
  4 Kelly Jorgensen       10 East Lincoln             29.5    NWI     1
  5 Naeosha Ramseur        9 Bunker Hill              29.6    NWI      
  6 Anna Loudermelt       10 Newton-Conover           29.8    NWI      
  7 Anniston Houston      10 Newton-Conover           29.9    NWI      
  7 Aaliah Walton          9 Newton-Conover           29.9    NWI      
  9 Jada Perkins          10 Bunker Hill              30.1    NWI      
 10 Mikayla Whitener       9 Newton-Conover           30.2    NWI      
 11 Miranda Harrison      10 Bandys                   31.1    NWI      
 11 Jaysha Perkins        10 Bunker Hill              31.1    NWI      
 13 Carlissa McLean       10 Bandys                   31.6    NWI      
 14 Ionna Martin          10 Bunker Hill              32.7    NWI      
 15 Sierra Propst          9 Bunker Hill              33.2    NWI      
 16 April Hernedez        10 Bandys                   34.6    NWI      

                     HS Girls 400 Meter Dash                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Mya Jones             12 Newton-Conover         1:03.6      6
  2 Madyson Fair          12 Newton-Conover         1:04.1      4
  3 April George          11 Bandys                 1:05.0      2
  4 Mia Macon             10 Newton-Conover         1:07.2      1
  5 Destiny ?              9 East Lincoln           1:09.2       
  6 Lauren Taylor         10 East Lincoln           1:12.5       
  7 Kayla Hinson          10 Bunker Hill            1:13.4       
  8 Chloe Leatherman      11 Bandys                 1:14.1       
  9 Delicia England       10 Newton-Conover         1:14.6       
 10 Elise Burch           12 East Lincoln           1:19.3       
 11 Alejandra Cruz        10 East Lincoln           1:24.8       

                     HS Girls 800 Meter Run                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Sarah Faith McAlliste 10 Bandys                 2:44.0      6
  2 Olivia Stewart        10 East Lincoln           2:53.0      4
  3 Makenzie Goodson      10 Bandys                 2:58.0      2
  4 Lindsey Elrod          9 Bunker Hill            3:04.0      1
  5 Jasmine Luna           9 Newton-Conover         3:09.0       
  6 Julia Sigmon           9 Bunker Hill            3:10.0       
  7 Alicia Sigmon         11 Bunker Hill            3:15.0       
  8 Delicia England       10 Newton-Conover         3:18.0       
  9 Destiny Chafin        10 Bandys                 3:25.0       
 10 Rowlette Sidney       10 East Lincoln           3:30.0       
 11 Delaney Hall          10 East Lincoln           3:32.0       
 12 Natalia Matthews      10 Newton-Conover         3:37.0       
 13 Miranda Campbell      10 Newton-Conover         3:38.0       
 14 Alejandra Cruz        10 East Lincoln           3:39.0       
 15 Aleta Vallini          9 Newton-Conover         3:40.0       
 16 Pepper                12 East Lincoln           3:41.0       
 17 Joslyn Stinson        11 Newton-Conover         3:42.0       
 18 Elise Burch           12 East Lincoln           3:43.0       
 19 Star Blackburn         9 Bandys                 3:49.0       
 19 McKenna Hundley       10 Newton-Conover         3:49.0       
 21 Patricia Scott        11 Newton-Conover         4:05.0       
 22 Breanna Ramos         10 Newton-Conover         4:26.0       
 23 Alexis Hall           10 Newton-Conover         4:57.0       

                     HS Girls 1600 Meter Run                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Sarah Faith McAlliste 10 Bandys                 5:54.0      6
  2 Makenzie Goodson      10 Bandys                 6:17.0      4
  3 Olivia Humphrey       10 East Lincoln           6:22.0      2
  4 Lindsey Elrod          9 Bunker Hill            6:49.0      1
  5 Carley Sigmon          9 Bunker Hill            6:52.0       
  6 Bailee Hamlett         9 Bunker Hill            6:58.0       
  7 Jasmine Luna           9 Newton-Conover         7:04.0       
  8 Destiny ?              9 East Lincoln           7:09.0       
  9 Maria Marreiros       11 Bandys                 7:11.0       
 10 Phoenix Keller        11 Bunker Hill            7:14.0       
 11 Maddie Mirman         10 Bandys                 7:17.0       
 12 Emily Guffey          10 East Lincoln           7:30.0       
 13 Emily Wilson          12 Bunker Hill            7:32.0       
 14 Joslyn Stinson        11 Newton-Conover         7:40.0       
 15 Alejandra Cruz        10 East Lincoln           7:42.0       
 16 Natalia Matthews      10 Newton-Conover         7:44.0       
 17 Delaney Hall          10 East Lincoln           7:52.0       
 18 Tiffany Huffman       11 Bunker Hill            8:29.0       

                     HS Girls 3200 Meter Run                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Sarah Faith McAlliste 10 Bandys                12:26.0      6
  2 Caroline Hilliard     11 Bunker Hill           12:48.0      4
  3 Olivia Humphrey       10 East Lincoln          13:10.0      2
  4 Brieanna Yates         9 East Lincoln          13:28.0      1
  5 Makenzie Goodson      10 Bandys                13:32.0       
  6 Emily Guffey          10 East Lincoln          15:51.0       

                      HS Girls 100 Meter Hurdles                       
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Andie Hubbard         11 Bandys                   17.6    NWI     6
  2 Zoey Rose              9 Bandys                   18.4    NWI     4
  3 Autumn Koehler        12 East Lincoln             21.1    NWI   1.5
  3 Caitlin Mason         12 East Lincoln             21.1    NWI   1.5
  5 Kaylyn Taylor          9 Bandys                   21.8    NWI      
  6 Maura Estes           10 Bandys                   22.2    NWI      
  6 Jordan Tahsler         9 Bandys                   22.2    NWI      

                   HS Girls 300 Meter Hurdles                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Autumn Koehler        12 East Lincoln             52.5      6
  2 Clarissa Cappadona    11 Bandys                   52.8      4
  3 Gabby Rosenbaum        9 Bandys                   56.1      2
  4 Caitlin Mason         12 East Lincoln           1:01.2      1
  5 Jordan Tahsler         9 Bandys                 1:05.1       

                      HS Girls Discus Throw                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Kaitlyn Guins         12 Bunker Hill             96-10      6
  2 Malinda Massey        12 East Lincoln            90-00      4
  3 Angel Rearden         12 East Lincoln            82-03      2
  4 Jerica Maynard        12 Bandys                  69-00      1
  5 Amira Giles-Robinette 11 East Lincoln            66-10       
  6 Zoey Rose              9 Bandys                  62-01       
  7 Piper Rhyne           11 Bandys                  52-05       
  8 Alexis Hall           10 Newton-Conover          51-11       
  9 Patricia Scott        11 Newton-Conover          51-06       
 10 Breanna Ramos         10 Newton-Conover          50-11       
 11 Asisa McLean           9 Bandys                  50-06       
 12 Sydney Wilson         10 Bandys                  50-03       
 13 Bailey Lakey          10 East Lincoln            49-03       
 14 Kaylen Homesley        9 East Lincoln            44-04       
 15 Alexis Staiham         9 Bandys                  36-01       
 16 McKenna Hundley       10 Newton-Conover          31-02       

                        HS Girls Shot Put                        
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Caira McClain         11 East Lincoln         32-07.00      6
  2 Angel Rearden         12 East Lincoln         31-05.00      4
  3 Amira Giles-Robinette 11 East Lincoln         29-02.00      2
  4 Patricia Scott        11 Newton-Conover       28-04.00      1
  5 Destiny Hush          12 Bunker Hill          26-06.00       
  6 Jerica Maynard        12 Bandys               25-02.00       
  7 Zoey Rose              9 Bandys               24-04.00       
  8 Piper Rhyne           11 Bandys               24-03.00       
  9 Alexis Hall           10 Newton-Conover       23-08.00       
 10 Asisa McLean           9 Bandys               22-10.00       
 11 Sydney Wilson         10 Bandys               22-07.00       
 12 Shakia Tyson          11 Bunker Hill          21-05.00       
 13 Heather Deal          11 Bunker Hill          21-04.00       
 14 McKenna Hundley       10 Newton-Conover       19-00.00       
 15 Breanna Ramos         10 Newton-Conover       17-08.00       
 16 Alexis Staiham         9 Bandys               16-05.00       

                          HS Girls Long Jump                           
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Shaniya Byers         10 Bunker Hill          15-02.00    NWI     6
  2 Jahlein Summers       11 Bunker Hill          15-01.00    NWI     4
  3 Brooklyn Sikes        12 East Lincoln         15-00.00    NWI     2
  4 Eboni Tinsley         12 East Lincoln         14-07.00    NWI     1
  5 Caira McClain         11 East Lincoln         13-09.00    NWI      
  5 Lauren Taylor         10 East Lincoln         13-09.00    NWI      
  7 Delanghy Burke        12 East Lincoln         13-08.00    NWI      
  8 Amber Belanger        12 Bandys               13-07.00    NWI      
  9 April DeLaCanal        9 Bandys               13-00.00    NWI      
 10 Miranda Campbell      10 Newton-Conover       12-11.00    NWI      
 11 Delicia England       10 Newton-Conover       12-07.00    NWI      
 12 Anora Robinette          East Lincoln         11-05.00    NWI      
 13 Alexis Painter        10 East Lincoln         11-04.00    NWI      
 14 Kailia Johnson        12 East Lincoln         11-00.00    NWI      
 15 Sierra Propst          9 Bunker Hill          10-02.00    NWI      

                         HS Girls Triple Jump                          
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Amber Belanger        12 Bandys               29-10.00    NWI     6
  2 Brooklyn Sikes        12 East Lincoln         29-02.00    NWI     4
  3 Toriy Culliver         9 Bandys               29-01.00    NWI     2
  4 Alexis Painter        10 East Lincoln         25-07.00    NWI     1
  5 Delanghy Burke        12 East Lincoln         25-06.00    NWI      
  6 Lauren Taylor         10 East Lincoln         25-02.00    NWI      
  7 Kayla Jackson         10 East Lincoln         23-03.00    NWI      

                       HS Girls High Jump                        
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Brooklyn Sikes        12 East Lincoln          4-04.00      6
  2 Leigh Thompson        10 Bandys                4-02.00  2.333
  2 Lauren Taylor         10 East Lincoln          4-02.00  2.333
  2 Delanghy Burke        12 East Lincoln          4-02.00  2.333
  5 Maddie Falasca         9 Bandys                4-00.00       
  5 Alexis Painter        10 East Lincoln          4-00.00       
  5 Destiny ?              9 East Lincoln          4-00.00       
  8 Kaylyn Taylor          9 Bandys                3-10.00       

                 HS Boys 4x200 Meter Relay                  
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Bandys A                                   1:34.2      6
  2 Newton-Conover A                           1:41.2      4
  3 East Lincoln A                             1:44.5      2
  4 East Lincoln B                             1:45.1       
  5 East Lincoln C                             1:47.9       

                 HS Girls 4x200 Meter Relay                 
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 East Lincoln A                             1:54.9      6
  2 Bandys A                                   1:57.1      4
  3 East Lincoln B                             2:06.7       

                   High School Boys Pole Vault                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Aiden Stickle         11 Bandys               10-06.00      6
  2 Noah Estes            10 Bandys               10-00.00      4
  3 Zach Mauney           10 Bandys                7-06.00      2
  4 Jesse Pope             9 Bandys                7-00.00       

                  High School Girls Pole Vault                   
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Amber Belanger        12 Bandys                8-06.00      6
  2 Andie Hubbard         11 Bandys                7-06.00      4
  3 Natalie Barr           9 Bandys                6-00.00      2
  4 Maddie Falasca         9 Bandys                5-06.00       



         High School Boys Team Scores (18 Events Scored)         
==========================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Thr  Jmp  Oth 
--------------------------------------------------------------------------
  1 Bandys                      66     15    3    7   22    1   18    0  
  2 Bunker Hill                 63      6   15    2    6   12   22    0  
  3 East Lincoln                62      4   18   10    6   13   11    0  
  4 Newton-Conover              38     14    3    6   15    0    0    0  


        High School Girls Team Scores (18 Events Scored)         
==========================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Thr  Jmp  Oth 
--------------------------------------------------------------------------
  1 Bandys                     88.33    5   24   16   20    1  22.33  0  
  2 East Lincoln               82.67   11    9   10   16   18  18.67  0  
  3 Newton-Conover              28     19    0    0    8    1    0    0  
  4 Bunker Hill                 26      4    6    0    0    6   10    0