North Carolina VA Showcase Viewing Guide


The VA Showcase will be LIVE on FloTrack both Friday and Saturday. Sign-up now for the broadcast to view all this action non-stop this weekend. WATCH LIVE. Search (Control F) on this page to look up what time your athlete will be racing this weekend up in Lynchburg.  We have it sorted in order of Friday Morning to Saturday Night, so if you're watching the stream you can continue to scroll down the page to see who to look for in the next event!


Updated The Viewing Guide to reflect schedule change below.  We know Parkland won't be able to attend Friday at least due to WSFCS cancelling school.  We're not sure on any other school cancelations.


Athlete School Gender Event Time
Holland, Dontrell Parkland M SP Fri. 11:00 AM
Robinson, Alex R.J. Reynolds M SP Fri. 11:00 AM
Williams, Jeremiah R.J. Reynolds M SP Fri. 11:00 AM
Williams, Rashad Southeast Raleigh M SP Fri. 11:00 AM
Williams, Kamari Southeast Raleigh M SP Fri. 11:00 AM
Terrell, Christian Southeast Raleigh M SP Fri. 11:00 AM
Johnson, Zane Forbush M SP Fri. 11:00 AM
Rivera, Yocelyn Hobbton F HJ Fri. 11:00AM
Bass, Lakelyn Hobbton F HJ Fri. 11:00AM
Strother, Carson North Mecklenburg F HJ Fri. 11:00AM
English, Eve Olympic F HJ Fri. 11:00AM
Murphy, Mya R.J. Reynolds F HJ Fri. 11:00AM
Wood, Alexis Hillside F LJ Fri. 11:00AM
GREEN, JADA Hillside F LJ Fri. 11:00AM
Bass, Lakelyn Hobbton F LJ Fri. 11:00AM
Chapman, Timara Leesville Road F LJ Fri. 11:00AM
Evans, Na'Zyia Olympic F LJ Fri. 11:00AM
Pighet, Maya Michele Olympic F LJ Fri. 11:00AM
Walker, Ty'Nasia Olympic F LJ Fri. 11:00AM
Simington, Amari Parkland F LJ Fri. 11:00AM
Cain, Gabrielle Parkland F LJ Fri. 11:00AM
Morrison, Emily Parkland F LJ Fri. 11:00AM
Kelly, Arden Rocky River F LJ Fri. 11:00AM
Njie, Binta Wakefield F LJ Fri. 11:00AM
Johnson-Wilson, Jasmine Wakefield F LJ Fri. 11:00AM
Fulk, MacKenzie Forbush F LJ Fri. 11:00AM
Smith, Destiny Apex Friendship F 200m Fri. 12:30PM
Strother, Carson North Mecklenburg F 200m Fri. 12:30PM
Atwater, Mariah Rocky River F 200m Fri. 12:30PM
Kimble, Ty-lisha Rocky River F 200m Fri. 12:30PM
Croom, Malcolm Fuquay-Varina M 200m Fri. 12:30PM
Terry, Rondell Garner M 200m Fri. 12:30PM
Lindsay, Brooke Cary Christian F 1600m Fri. 1:00PM
Vestal, Zoe Cary Christian F 1600m Fri. 1:00PM
Aycock, Ryann Cary Christian F 1600m Fri. 1:00PM
Davila, Tess Green Hope F 1600m Fri. 1:00PM
Veilleux, Sophia Green Hope F 1600m Fri. 1:00PM
Comeskey, Hannah Leesville Road F 1600m Fri. 1:00PM
Tysiac, Ashley Leesville Road F 1600m Fri. 1:00PM
Hasan, Dalia Leesville Road F 1600m Fri. 1:00PM
Aronson, Malaina Leesville Road F 1600m Fri. 1:00PM
Hemming, Audrey Leesville Road F 1600m Fri. 1:00PM
Fearn, Kate Leesville Road F 1600m Fri. 1:00PM
Brito-Milian, Yazud Parkland F 1600m Fri. 1:00PM
Cruzat, Monica Parkland F 1600m Fri. 1:00PM
White, Julianna Sanderson F 1600m Fri. 1:00PM
Clodgo, Kristen Sanderson F 1600m Fri. 1:00PM
Borter, Allison Sanderson F 1600m Fri. 1:00PM
Lucas, Gabrielle Southeast Raleigh F 1600m Fri. 1:00PM
Clark, Lauren Southeast Raleigh F 1600m Fri. 1:00PM
Goebel, John Asheville M 1600m Fri. 2:30 PM
Turner, Davis Asheville M 1600m Fri. 2:30 PM
Collie, Reece Asheville Christian M 1600m Fri. 2:30 PM
Owens, Deshawn Charles B. Aycock M 1600m Fri. 2:30 PM
Hopkins, Will Broughton M 1600m Fri. 2:30 PM
Rooney, Jack Broughton M 1600m Fri. 2:30 PM
Wells, Jacob Broughton M 1600m Fri. 2:30 PM
Hammel, Andrew Christ School M 1600m Fri. 2:30 PM
Visconti, Joseph Christ School M 1600m Fri. 2:30 PM
Clark, Zachary Cleveland M 1600m Fri. 2:30 PM
Seeber, Ben Grimsley M 1600m Fri. 2:30 PM
Mohamad, Jamal Leesville Road M 1600m Fri. 2:30 PM
Falcinelli, Matthew Leesville Road M 1600m Fri. 2:30 PM
Jacobs, Mac Leesville Road M 1600m Fri. 2:30 PM
Reed, Hayden Leesville Road M 1600m Fri. 2:30 PM
Crenshaw, Colby Leesville Road M 1600m Fri. 2:30 PM
Hixson, Ian Leesville Road M 1600m Fri. 2:30 PM
Bell, Will Leesville Road M 1600m Fri. 2:30 PM
Dunkley, Reagan Leesville Road M 1600m Fri. 2:30 PM
Conrad, Quinn Leesville Road M 1600m Fri. 2:30 PM
Macemore, Andrew Leesville Road M 1600m Fri. 2:30 PM
Ohmann, Zachary Leesville Road M 1600m Fri. 2:30 PM
Bream, Joey Panther Creek M 1600m Fri. 2:30 PM
Ceballos, Alexis Parkland M 1600m Fri. 2:30 PM
Camarillo Reyes, Anthony Parkland M 1600m Fri. 2:30 PM
Noyola Martinez, Eddy Parkland M 1600m Fri. 2:30 PM
Holbrook, Jack R.J. Reynolds M 1600m Fri. 2:30 PM
Helmer, Carson Sanderson M 1600m Fri. 2:30 PM
Puckett, Taylor Sanderson M 1600m Fri. 2:30 PM
Geneta, Justin Sanderson M 1600m Fri. 2:30 PM
Larsen, Jace Sanderson M 1600m Fri. 2:30 PM
Olson, Marc Sanderson M 1600m Fri. 2:30 PM
Franklin, Noah Sanderson M 1600m Fri. 2:30 PM
Martin, Zachary Southeast Raleigh M 1600m Fri. 2:30 PM
Patrick, Grant Southwest Guilford M 1600m Fri. 2:30 PM
Olds, David Southwest Guilford M 1600m Fri. 2:30 PM
Leach, Travis Southwest Guilford M 1600m Fri. 2:30 PM
Fraley, Trace Union Pines M 1600m Fri. 2:30 PM
Verchick, Ben Union Pines M 1600m Fri. 2:30 PM
Warden, Nate Forbush M 1600m Fri. 2:30 PM
Smith, Destiny Apex Friendship F 55m Hurdles Fri. 1:00 PM
Moore, Zipporia Fuquay-Varina F 55m Hurdles Fri. 1:00 PM
Belson, Erica Green Hope F 55m Hurdles Fri. 1:00 PM
White, Gail Grimsley F 55m Hurdles Fri. 1:00 PM
McCray, Bailey Hillside F 55m Hurdles Fri. 1:00 PM
GREEN, JADA Hillside F 55m Hurdles Fri. 1:00 PM
Johnson, Krystalynn Hillside F 55m Hurdles Fri. 1:00 PM
Rhodes, Akira Mallard Creek F 55m Hurdles Fri. 1:00 PM
Stevenson-Damon, Jadai Parkland F 55m Hurdles Fri. 1:00 PM
Patterson, Alexis Parkland F 55m Hurdles Fri. 1:00 PM
Franco, Sierra Parkland F 55m Hurdles Fri. 1:00 PM
Powell, Lauren Rocky River F 55m Hurdles Fri. 1:00 PM
Gary, Jordan Southeast Raleigh F 55m Hurdles Fri. 1:00 PM
Thompson Rowe, Alyssa Lexington F 55m Hurdles Fri. 1:00 PM
Andrade, Monserrat  Forbush F 55m Hurdles Fri. 1:00 PM
Martin, Mallory  Forbush F 55m Hurdles Fri. 1:00 PM
Fritsch, Ivy Asheville F PV Fri. 1:30PM
Bass, Lakelyn Hobbton F PV Fri. 1:30PM
Truitt, Susannah Panther Creek F PV Fri. 1:30PM
Wyrick, Laura Forbush F PV Fri. 1:30PM
Brockman, Joshua Ardrey Kell M 55m Hurdles Fri. 2:30 PM
Simpson, Dontae Asheville M 55m Hurdles Fri. 2:30 PM
Nunley, Alexander Garner M 55m Hurdles Fri. 2:30 PM
Ujah, Erum Leesville Road M 55m Hurdles Fri. 2:30 PM
Lind, Kyle Olympic M 55m Hurdles Fri. 2:30 PM
Alston, Naseem Page M 55m Hurdles Fri. 2:30 PM
Register, Kelvin Parkland M 55m Hurdles Fri. 2:30 PM
Bowers, Samuel Parkland M 55m Hurdles Fri. 2:30 PM
Palmer, K'evon Parkland M 55m Hurdles Fri. 2:30 PM
Dunlap, Mekhi R.J. Reynolds M 55m Hurdles Fri. 2:30 PM
Belvin, Alion Asheville F 55m Dash Fri. 3:20PM
Kirkwood, Virginia Asheville F 55m Dash Fri. 3:20PM
Singletary, Jordyn Asheville F 55m Dash Fri. 3:20PM
Borum, Victoria Clyde A. Erwin F 55m Dash Fri. 3:20PM
Bolden, Leah High Point Central F 55m Dash Fri. 3:20PM
Daniel, Maya Hillside F 55m Dash Fri. 3:20PM
Tibbs, Mikaela Leesville Road F 55m Dash Fri. 3:20PM
Russ, Lindsey Leesville Road F 55m Dash Fri. 3:20PM
McCandies, Kianna Lexington F 55m Dash Fri. 3:20PM
Bennett, Taylor Lexington F 55m Dash Fri. 3:20PM
Thompson Rowe, Alyssa Lexington F 55m Dash Fri. 3:20PM
Gaddy, Amaya Mallard Creek F 55m Dash Fri. 3:20PM
Appiah, Princess Olympic F 55m Dash Fri. 3:20PM
Pighet, Maya Michele Olympic F 55m Dash Fri. 3:20PM
Tolliver, Shamara Parkland F 55m Dash Fri. 3:20PM
Pollard, Jai'laiya Parkland F 55m Dash Fri. 3:20PM
Penn, Del'Nique Parkland F 55m Dash Fri. 3:20PM
Morrison, Emily Parkland F 55m Dash Fri. 3:20PM
Stevenson-Damon, Jadai Parkland F 55m Dash Fri. 3:20PM
Thompson, Jalia R.J. Reynolds F 55m Dash Fri. 3:20PM
Hairston, Malkhiyah R.J. Reynolds F 55m Dash Fri. 3:20PM
Harrison, Hope R.J. Reynolds F 55m Dash Fri. 3:20PM
Kimble, Ty-lisha Rocky River F 55m Dash Fri. 3:20PM
Ruff, Imani Rocky River F 55m Dash Fri. 3:20PM
Judd, Autumn Southeast Raleigh F 55m Dash Fri. 3:20PM
Judd, Ani Southeast Raleigh F 55m Dash Fri. 3:20PM
Chambers, Jordan Southeast Raleigh F 55m Dash Fri. 3:20PM
Stewart, Kamari Middle Creek F 55m Dash Fri. 3:20PM
Judkins, Nia Athens Drive F 55m Dash Fri. 3:20PM
McCray, Bailey Hillside F Invite LJ Fri. 3:30 PM
Livingston, Kenya Rocky River F Invite LJ Fri. 3:30 PM
Sidberry, Jirah Rocky River F Invite LJ Fri. 3:30 PM
Davis, Jamar Orange M Invite TJ Fri. 3:30 PM
Alexander, Christopher Rocky River M Invite TJ Fri. 3:30 PM
Haddock, Eric Southeast Raleigh M Invite TJ Fri. 3:30 PM
Relay Team Parkland M 4x400m Fri 4:40 PM
Graham, Kamarion Charles B. Aycock M 55m Dash Fri: 4:00 PM
Hampton, Tayquan Charles B. Aycock M 55m Dash Fri: 4:00 PM
Williams, Kevin Christ School M 55m Dash Fri: 4:00 PM
Alcime, Kiki Christ School M 55m Dash Fri: 4:00 PM
Croom, Malcolm Fuquay-Varina M 55m Dash Fri: 4:00 PM
Nunley, Alexander Garner M 55m Dash Fri: 4:00 PM
Terry, Rondell Garner M 55m Dash Fri: 4:00 PM
Polk, Josh Hobbton M 55m Dash Fri: 4:00 PM
Ellis, Mason Leesville Road M 55m Dash Fri: 4:00 PM
Azubuike, Cj Leesville Road M 55m Dash Fri: 4:00 PM
Ayuk-takem, Beau Leesville Road M 55m Dash Fri: 4:00 PM
Pierce, Preston Middle Creek M 55m Dash Fri: 4:00 PM
Littlejohn, Joseph Parkland M 55m Dash Fri: 4:00 PM
Roseboro, Jacquez Parkland M 55m Dash Fri: 4:00 PM
Miles, Justin Parkland M 55m Dash Fri: 4:00 PM
Maye, James Rocky River M 55m Dash Fri: 4:00 PM
Williams, Tyler Southeast Raleigh M 55m Dash Fri: 4:00 PM
McRae, Romell Southeast Raleigh M 55m Dash Fri: 4:00 PM
McKay, Chris Southeast Raleigh M 55m Dash Fri: 4:00 PM
Jackson, Noah Southeast Raleigh M 55m Dash Fri: 4:00 PM
Lind, Kyle Olympic M 55m Dash Fri: 4:00 PM
Hines, Keevon Asheville M 55m Dash Fri: 4:00 PM
Snipes, Chevar R.J. Reynolds M 55m Dash Fri: 4:00 PM
Cannon, Trejan R.J. Reynolds M 55m Dash Fri: 4:00 PM
Bestman, Terence R.J. Reynolds M 55m Dash Fri: 4:00 PM
Fleming, Jalen R.J. Reynolds M 55m Dash Fri: 4:00 PM
Redden, Sanchez R.J. Reynolds M 55m Dash Fri: 4:00 PM
Evans, Tucker Asheville M TJ Fri. 5:30PM
Griffin, Clarence Asheville M TJ Fri. 5:30PM
Snyder, Kevin Christ School M TJ Fri. 5:30PM
Cobb, Keyvaun Christ School M TJ Fri. 5:30PM
Ray, Collius Middle Creek M TJ Fri. 5:30PM
Scott, Khalil Olympic M TJ Fri. 5:30PM
Twitty, Justice Rocky River M TJ Fri. 5:30PM
Chapman, Isaiah Southeast Raleigh M TJ Fri. 5:30PM
Blackston, Robert Southern Guilford M TJ Fri. 5:30PM
Chilton, Nolan Walter M. Williams M TJ Fri. 5:30PM
Fulk, Mackenzie  Forbush F TJ Fri. 5:30PM
Parlier, Calli Apex F Mile Fri. 5:35pm
Kincaid, Emma Grimsley F Mile Fri. 5:35pm
Hemming, Abby Leesville Road F Mile Fri. 5:35pm
Sefton, Shannon Panther Creek F Mile Fri. 5:35pm
Ammons, Lauren Sanderson F Mile Fri. 5:35pm
Wright, Elise T.C. Roberson F Mile Fri. 5:35pm
Kilby, Anna-Kathryn Forbush F Mile Fri. 5:35pm
Atteberry, Alec Apex Friendship M Mile Fri. 6:00pm
Haughton, Tim Apex Friendship M Mile Fri. 6:00pm
Honeycutt, Haven Asheville M Mile Fri. 6:00pm
Brown, Ryan Broughton M Mile Fri. 6:00pm
Epps, Ares Green Hope M Mile Fri. 6:00pm
McBride, Finn Green Hope M Mile Fri. 6:00pm
Vo, Daniel Green Hope M Mile Fri. 6:00pm
Jones, Preston Leesville Road M Mile Fri. 6:00pm
Mendenhall, Dakota Forbush M Mile Fri. 6:00pm
Bolden, Leah High Point Central F Invite 300m Fri. 6:20PM
Johnson, Alysia Hillside F Invite 300m Fri. 6:20PM
Wright, Jessica Hillside F Invite 300m Fri. 6:20PM
Chapman, Timara Leesville Road F Invite 300m Fri. 6:20PM
Patterson, Alexis Parkland F Invite 300m Fri. 6:20PM
Robinson, Kyna Southeast Raleigh F Invite 300m Fri. 6:20PM
Fletcher, Sierra Southeast Raleigh F Invite 300m Fri. 6:20PM
Crawford, Chancelor North Mecklenburg M Invite SP Fri. 6:30 PM
Edelen, Timon Wakefield M Invite SP Fri. 6:30 PM
Prince, Asher Western Harnett M Invite SP Fri. 6:30 PM
Ryan, Gabrielle Hillside F Invite HJ Fri. 6:30PM
Appiah, Princess Olympic F Invite HJ Fri. 6:30PM
Smalls, Morgan Panther Creek F Invite HJ Fri. 6:30PM
Lyerly, Diamond Parkland F Invite HJ Fri. 6:30PM
Livingston, Kenya Rocky River F Invite HJ Fri. 6:30PM
Dowdle, Lucy Apex Friendship F Invite PV Fri. 6:30PM
Brunick, Mckenna Leesville Road F Invite PV Fri. 6:30PM
Lane, Maura Panther Creek F Invite PV Fri. 6:30PM
Ross, Randolph Garner M Invite 300m Fri. 6:35PM
Polk, Josh Hobbton M Invite 300m Fri. 6:35PM
Herring, Jalen Middle Creek M Invite 300m Fri. 6:35PM
Davis, Jamar Orange M Invite 300m Fri. 6:35PM
Hayes, Savien Parkland M Invite 300m Fri. 6:35PM
Littlejohn, Joseph Parkland M Invite 300m Fri. 6:35PM
Williams, Brian Southeast Raleigh M Invite 300m Fri. 6:35PM
Rodriguez, Alanna Green Hope F One Mile RW Fri. 6:50PM
Kilbourne, Henry Asheville M One Mile RW Fri. 6:50PM
Banyas, Lucy Apex Friendship F 300m Fri. 7:05PM
Smith, Destiny Apex Friendship F 300m Fri. 7:05PM
Belvin, Alion Asheville F 300m Fri. 7:05PM
Cobb, Ashanti Asheville F 300m Fri. 7:05PM
Mooney, Margaux Asheville F 300m Fri. 7:05PM
Singletary, Jordyn Asheville F 300m Fri. 7:05PM
Alexander, Clarke Community School of Davidson F 300m Fri. 7:05PM
Ostapko, Hannah Community School of Davidson F 300m Fri. 7:05PM
Borum, Victoria Clyde A. Erwin F 300m Fri. 7:05PM
Moore, Zipporia Fuquay-Varina F 300m Fri. 7:05PM
Belson, Erica Green Hope F 300m Fri. 7:05PM
Brown, Taylor Green Hope F 300m Fri. 7:05PM
Eastwood, Lindsey Green Hope F 300m Fri. 7:05PM
Redick, Lily Green Hope F 300m Fri. 7:05PM
Wilkerson, Shaliyah Hillside F 300m Fri. 7:05PM
Bowdry, Ashlan Hillside F 300m Fri. 7:05PM
Waters, Emmaya Hillside F 300m Fri. 7:05PM
Parker, MarTichia Hobbton F 300m Fri. 7:05PM
Thompson, Janet Hobbton F 300m Fri. 7:05PM
Rivera, Yocelyn Hobbton F 300m Fri. 7:05PM
Bass, Lakelyn Hobbton F 300m Fri. 7:05PM
Alston, India Hobbton F 300m Fri. 7:05PM
Russ, Lindsey Leesville Road F 300m Fri. 7:05PM
Russ, Morgan Leesville Road F 300m Fri. 7:05PM
Brown, Ny'Lasia Lexington F 300m Fri. 7:05PM
Davis, Serenity Lexington F 300m Fri. 7:05PM
Sparks, Hevan Lexington F 300m Fri. 7:05PM
McCandies, Kianna Lexington F 300m Fri. 7:05PM
Bennett, Taylor Lexington F 300m Fri. 7:05PM
Thompson Rowe, Alyssa Lexington F 300m Fri. 7:05PM
Gaddy, Amaya Mallard Creek F 300m Fri. 7:05PM
Rhodes, Akira Mallard Creek F 300m Fri. 7:05PM
Strother, Carson North Mecklenburg F 300m Fri. 7:05PM
Pighet, Maya Michele Olympic F 300m Fri. 7:05PM
Strong, Blake Olympic F 300m Fri. 7:05PM
Penn, Del'Nique Parkland F 300m Fri. 7:05PM
Tolliver, Shamara Parkland F 300m Fri. 7:05PM
Gibson, Mojave Rocky River F 300m Fri. 7:05PM
Powell, Lauren Rocky River F 300m Fri. 7:05PM
Ruff, Imani Rocky River F 300m Fri. 7:05PM
Hall, Zarejha Southeast Raleigh F 300m Fri. 7:05PM
Jones, Dejhana Wakefield F 300m Fri. 7:05PM
Page, Za'Nya West Mecklenburg F 300m Fri. 7:05PM
Robinson, Mekyll West Mecklenburg F 300m Fri. 7:05PM
Cosgrove, Kasim Apex Friendship M 300m Fri. 8:25PM
Hines, Keenan Asheville M 300m Fri. 8:25PM
Robinson, Trevon Asheville M 300m Fri. 8:25PM
Graham, Kamarion Charles B. Aycock M 300m Fri. 8:25PM
Cobb, Keyvaun Christ School M 300m Fri. 8:25PM
Williams, Kevin Christ School M 300m Fri. 8:25PM
Croom, Malcolm Fuquay-Varina M 300m Fri. 8:25PM
Nunley, Alexander Garner M 300M Fri. 8:25PM
Morgan, Anthony Grimsley M 300m Fri. 8:25PM
Mcmillan, Lance Grimsley M 300m Fri. 8:25PM
Holmberg, Brantley Hendersonville M 300m Fri. 8:25PM
Tiller, Joshua Leesville Road M 300m Fri. 8:25PM
Ellis, Mason Leesville Road M 300m Fri. 8:25PM
Azubuike, Cj Leesville Road M 300m Fri. 8:25PM
Michaux, Jayquan Leesville Road M 300m Fri. 8:25PM
Miles, Justin Parkland M 300m Fri. 8:25PM
Terry, Rahquan Parkland M 300m Fri. 8:25PM
Dowell, Chandler Parkland M 300m Fri. 8:25PM
Maye, James Rocky River M 300m Fri. 8:25PM
Haddock, Eric Southeast Raleigh M 300m Fri. 8:25PM
Davila, Zoey Green Hope F 3200m Sat. 8:00AM
Hemming, Abby Leesville Road F 3200m Sat. 8:00AM
Hasan, Dalia Leesville Road F 3200m Sat. 8:00AM
Hemming, Audrey Leesville Road F 3200m Sat. 8:00AM
Fearn, Kate Leesville Road F 3200m Sat. 8:00AM
Copperthwaite, Lauren Middle Creek F 3200m Sat. 8:00AM
Greengrass, Lia Panther Creek F 3200m Sat. 8:00AM
Stone, Taylor Panther Creek F 3200m Sat. 8:00AM
Clark, Julian West Johnston F 3200m Sat. 8:00AM
Meshaw, Aaron West Johnston F 3200m Sat. 8:00AM
Haverdink, Braeden West Johnston F 3200m Sat. 8:00AM
Christ, Courtney West Johnston F 3200m Sat. 8:00AM
Christ, Carolyn West Johnston F 3200m Sat. 8:00AM
GREEN, JADA Hillside F SP Sat. 8:30 AM
Stevens, Katie Panther Creek F SP Sat. 8:30 AM
Harris, Ciara Parkland F SP Sat. 8:30 AM
Mocilan, Brooklyn R.J. Reynolds F SP Sat. 8:30 AM
Williams, Timmya R.J. Reynolds F SP Sat. 8:30 AM
Tribble, Nydirah R.J. Reynolds F SP Sat. 8:30 AM
Leake, Jazmine R.J. Reynolds F SP Sat. 8:30 AM
Thompson, Jalia R.J. Reynolds F SP Sat. 8:30 AM
Judd, Autumn Southeast Raleigh F SP Sat. 8:30 AM
Gibson, Tykwaisjah Southern Guilford F SP Sat. 8:30 AM
Hardin, Alexandra Southern Guilford F SP Sat. 8:30 AM
Harris, Mya Southern Guilford F SP Sat. 8:30 AM
Brandon, Syniyah Wakefield F SP Sat. 8:30 AM
Relay Team Grimsley M 4x400m Sat. 8:30 PM
Relay Team Olympic M 4x400m Sat. 8:30 PM
Relay Team Southeast Raleigh M 4x400m Sat. 8:30 PM
Relay Team Southern Guilford M 4x400m Sat. 8:30 PM
Markulis, Boryan Asheville M PV Sat. 8:30 PM
Pehr, Carter Green Hope M PV Sat. 8:30 PM
Beck, Jonathan Leesville Road M PV Sat. 8:30 PM
Blackburn, Ben Leesville Road M PV Sat. 8:30 PM
Oh, Ben Panther Creek M PV Sat. 8:30 PM
Haughton, Tim Apex Friendship M 3200m Sat. 9:00AM
Malach, John Broughton M 3200m Sat. 9:00AM
Rooney, Michael Broughton M 3200m Sat. 9:00AM
Hammel, Andrew Christ School M 3200m Sat. 9:00AM
Clark, Zachary Cleveland M 3200m Sat. 9:00AM
Vo, Thomas Green Hope M 3200m Sat. 9:00AM
Seeber, Ben Grimsley M 3200m Sat. 9:00AM
Hadding, Kyle Harnett Central M 3200m Sat. 9:00AM
Macemore, Andrew Leesville Road M 3200m Sat. 9:00AM
Mohamad, Jamal Leesville Road M 3200m Sat. 9:00AM
Jacobs, Mac Leesville Road M 3200m Sat. 9:00AM
Jones, Preston Leesville Road M 3200m Sat. 9:00AM
Crenshaw, Colby Leesville Road M 3200m Sat. 9:00AM
Ohmann, Zachary Leesville Road M 3200m Sat. 9:00AM
Hixson, Ian Leesville Road M 3200m Sat. 9:00AM
Dunkley, Reagan Leesville Road M 3200m Sat. 9:00AM
Ward, Anderson R.J. Reynolds M 3200m Sat. 9:00AM
Paynter, John R.J. Reynolds M 3200m Sat. 9:00AM
Larsen, Jace Sanderson M 3200m Sat. 9:00AM
Helmer, Carson Sanderson M 3200m Sat. 9:00AM
Griffin, Clarence Asheville M HJ Sat. 9:00AM
Cox, Kentavious Asheville M LJ Sat. 9:00AM
Evans, Tucker Asheville M LJ Sat. 9:00AM
Griffin, Clarence Asheville M LJ Sat. 9:00AM
Ross, Randolph Garner M LJ Sat. 9:00AM
Santiago, Justin Grimsley M LJ Sat. 9:00AM
Ayuk-takem, Beau Leesville Road M LJ Sat. 9:00AM
Michaux, Jayquan Leesville Road M LJ Sat. 9:00AM
Scott, Khalil Olympic M LJ Sat. 9:00AM
Alexander, Christopher Rocky River M LJ Sat. 9:00AM
Beard, Bryce Southeast Raleigh M LJ Sat. 9:00AM
Bennett, Keon Southern Guilford M LJ Sat. 9:00AM
Blackston, Robert Southern Guilford M LJ Sat. 9:00AM
Hedrick, Matthew Southern Guilford M LJ Sat. 9:00AM
Vincent, Jalin Southern Guilford M LJ Sat. 9:00AM
Walter, Sloan Cardinal Gibbons F Invite 2 Mile Sat. 1:00PM
Vogel, Kelsey Green Hope F Invite 2 Mile Sat. 1:00PM
Whoolery, Hayley West Johnston F Invite 2 Mile Sat. 1:00PM
Kilby, Anna-Kathryn Forbush F Invite 2 Mile Sat. 1:00PM
Thornton, Sam Cardinal Gibbons M Invite 2 Mile Sat. 1:15PM
Barish, Peyton Green Hope M Invite 2 Mile Sat. 1:15PM
Kemper, Ryan Green Hope M Invite 2 Mile Sat. 1:15PM
McNeill, Laderique Harnett Central M Invite 2 Mile Sat. 1:15PM
Verchick, Ben Union Pines M Invite 2 Mile Sat. 1:15PM
Mendenhall, Dakota  Forbush M Invite 2 Mile Sat. 1:15PM
Relay Team Hillside F Invite 4x200m Sat. 1:30PM
Relay Team Parkland F Invite 4x200m Sat. 1:30PM
Relay Team Rocky River F Invite 4x200m Sat. 1:30PM
Relay Team Southeast Raleigh F Invite 4x200m Sat. 1:30PM
Relay Team West Mecklenburg F Invite 4x200m Sat. 1:30PM
Relay Team Parkland M Invite 4x200m Sat. 1:50PM
Relay Team Southeast Raleigh M Invite 4x200m Sat. 1:50PM
Relay Team Grimsley F 4x800m Sat. 10:00AM
Relay Team Green Hope F 4x800m Sat. 10:00AM
Relay Team Rocky River F 4x800m Sat. 10:00AM
Relay Team Southeast Raleigh F 4x800m Sat. 10:00AM
Relay Team Sanderson M 4x800m Sat. 11:00AM
Relay Team Broughton M 4x800m Sat. 11:00AM
Relay Team Green Hope M 4x800m Sat. 11:00AM
Relay Team R.J. Reynolds M 4x800m Sat. 11:00AM
Relay Team Southern Guilford M 4x800m Sat. 11:00AM
Relay Team Southwest Guilford M 4x800m Sat. 11:00AM
Relay Team Panther Creek F 1600m SMR Sat. 12:25PM
Relay Team Research Triangle F 1600m SMR Sat. 12:25PM
Relay Team Asheville M 1600M SMR Sat. 12:25PM
Relay Team Grimsley M 1600m SMR Sat. 12:25PM
Relay Team Southeast Raleigh M 1600m SMR Sat. 12:25PM
Relay Team Southeast Raleigh F 1600m SMR Sat. 12:35PM
Rodman, Alex First Flight F Invite 1000m Sat. 2:10PM
Wright, Elise T.C. Roberson F Invite 1000m Sat. 2:10PM
Twitty, Justice Rocky River M Invite 800m Sat. 2:16PM
Philbin, Carson Ardrey Kell M Invite 800m Sat. 2:16PM
Hanson, Kaleigh Croatan F Invite 500m Sat. 2:20PM
Creary, Monzerad High Point Central F Invite 500m Sat. 2:20PM
Wright, Jessica Hillside F Invite 500m Sat. 2:20PM
Chapman, Timara Leesville Road F Invite 500m Sat. 2:20PM
Robinson, Kyna Southeast Raleigh F Invite 500m Sat. 2:20PM
Snyder, Kevin Christ School M Invite LJ Sat. 2:30 PM
Ray, Collius Middle Creek M Invite LJ Sat. 2:30 PM
Davis, Jamar Orange M Invite LJ Sat. 2:30 PM
Haddock, Eric Southeast Raleigh M Invite LJ Sat. 2:30 PM
Beasley, Kayla Hillside F Invite SP Sat. 2:30 PM
Jenkins, Jasmine Leesville Road F Invite SP Sat. 2:30 PM
Mcgoogan, Kaitlin Ragsdale F Invite SP Sat. 2:30 PM
Fraley, Veronica Wakefield F Invite SP Sat. 2:30 PM
Smalls, Morgan Panther Creek F Invite TJ Sat. 2:30 PM
Sidberry, Jirah Rocky River F Invite TJ Sat. 2:30 PM
Gary, Jordan Southeast Raleigh F Invite TJ Sat. 2:30 PM
Ross, Randolph Garner M Invite 500m Sat. 2:32PM
Chalmers, Jakel Grimsley M Invite 500m Sat. 2:32PM
Morgan, Anthony Grimsley M Invite 500m Sat. 2:32PM
Creary, Murad High Point Central M Invite 500m Sat. 2:32PM
Ford, Braxton Parkland M Invite 500m Sat. 2:32PM
Ruffin, Christian Southeast Raleigh M Invite 500m Sat. 2:32PM
Green, Dominick Southern Durham M Invite 500m Sat. 2:32PM
McRae, Khaleb Southern Durham M Invite 500m Sat. 2:32PM
Delgado, Ian Green Hope M AAU 1000m Sat. 2:44PM
Petersen, Sean Green Hope M AAU 1000m Sat. 2:44PM
Ponder, Cameron Mount Tabor M  AAU 1000m Sat. 2:44PM
Alexander, Nadia Rocky River F AAU 800m Sat. 2:49 PM
Schofield, Amayah Rocky River F AAU 800m Sat. 2:49 PM
Sidbury, Nyah Rocky River F AAU 800m Sat. 2:49 PM
Akala Garret Purpose Driven  F AAU 800m Sat. 2:49 PM
Relay Team Asheville F 4x200m Sat. 3:20PM
Relay Team Green Hope F 4x200m Sat. 3:20PM
Relay Team Lexington F 4x200m Sat. 3:20PM
Relay Team Olympic F 4x200m Sat. 3:20PM
Relay Team Panther Creek F 4x200m Sat. 3:20PM
Relay Team Parkland F 4x200m Sat. 3:20PM
Relay Team R.J. Reynolds F 4x200m Sat. 3:20PM
Relay Team Southeast Raleigh F 4x200m Sat. 3:20PM
Relay Team Southern Guilford F 4x200m Sat. 3:20PM
Relay Team Asheville M 4x200m Sat. 3:50PM
Relay Team Green Hope M 4x200m Sat. 3:50PM
Relay Team Leesville Road M 4x200m Sat. 3:50PM
Relay Team Olympic M 4x200m Sat. 3:50PM
Relay Team R.J. Reynolds M 4x200m Sat. 3:50PM
Relay Team Southeast Raleigh M 4x200m Sat. 3:50PM
Relay Team Southern Guilford M 4x200m Sat. 3:50PM
McCray, Bailey Hillside F TJ Sat. 4:10PM
Wood, Alexis Hillside F TJ Sat. 4:10PM
Bass, Lakelyn Hobbton F TJ Sat. 4:10PM
Tibbs, Mikaela Leesville Road F TJ Sat. 4:10PM
English, Eve Olympic F TJ Sat. 4:10PM
Evans, Na'Zyia Olympic F TJ Sat. 4:10PM
Walker, Ty'Nasia Olympic F TJ Sat. 4:10PM
Simington, Amari Parkland F TJ Sat. 4:10PM
Lyerly, Diamond Parkland F TJ Sat. 4:10PM
Whitlock, Kimeesha Pine Forest F TJ Sat. 4:10PM
Peterson, Djamila Pine Forest F TJ Sat. 4:10PM
Livingston, Kenya Rocky River F TJ Sat. 4:10PM
Atwater, Mariah Rocky River F TJ Sat. 4:10PM
Kelly, Arden Rocky River F TJ Sat. 4:10PM
Neal II, Kay Southern Guilford F TJ Sat. 4:10PM
Njie, Binta Wakefield F TJ Sat. 4:10PM
Johnson-Wilson, Jasmine Wakefield F TJ Sat. 4:10PM
Fowler, Bailey Green Hope F 1000m Sat. 4:20PM
Rodriguez, Alessandra Green Hope F 1000m Sat. 4:20PM
Wong, Sofia Grimsley F 1000m Sat. 4:20PM
Brito-Milian, Yazud Parkland F 1000m Sat. 4:20PM
Cruzat, Monica Parkland F 1000m Sat. 4:20PM
White, Julianna Sanderson F 1000m Sat. 4:20PM
Borter, Allison Sanderson F 1000m Sat. 4:20PM
Ammons, Lauren Sanderson F 1000m Sat. 4:20PM
Suitte, Alayna Southeast Raleigh F 1000m Sat. 4:20PM
Whitaker, Maya Southwest Guilford F 1000m Sat. 4:20PM
Comeskey, Hannah Leesville Road F 1000m Sat. 4:20PM
Tysiac, Ashley Leesville Road F 1000m Sat. 4:20PM
Aronson, Malaina Leesville Road F 1000m Sat. 4:20PM
Shore, Madisun 3:15.17 Forbush F 1000m Sat. 4:20PM
Hanson, Kaleigh Croatan F 1000m Sat. 4:20PM
Ross, Randolph Garner M Invite HJ Sat. 5:00 PM
Atteberry, Alec Apex Friendship M 1000m Sat. 5:20PM
Brock, Ben Asheville M 1000m Sat. 5:20PM
Collie, Reece Asheville Christian M 1000m Sat. 5:20PM
Owens, Deshawn Charles B. Aycock M 1000m Sat. 5:20PM
Visconti, Joseph Christ School M 1000m Sat. 5:20PM
Kehn, Matthew Green Hope M 1000m Sat. 5:20PM
Holmberg, Brantley Hendersonville M 1000m Sat. 5:20PM
Conrad, Quinn Leesville Road M 1000m Sat. 5:20PM
Falcinelli, Matthew Leesville Road M 1000m Sat. 5:20PM
Reed, Hayden Leesville Road M 1000m Sat. 5:20PM
Bell, Will Leesville Road M 1000m Sat. 5:20PM
Ollivierre, Befiker Middle Creek M 1000m Sat. 5:20PM
Vanderberg, Isaiah Olympic M 1000m Sat. 5:20PM
Komyati, Jarred Panther Creek M 1000m Sat. 5:20PM
Ceballos, Alexis Parkland M 1000m Sat. 5:20PM
Camarillo Reyes, Anthony Parkland M 1000m Sat. 5:20PM
Noyola Martinez, Eddy Parkland M 1000m Sat. 5:20PM
Tatter, John R.J. Reynolds M 1000m Sat. 5:20PM
Shore, Zeke Sanderson M 1000m Sat. 5:20PM
Shackleford, Jaquez' Sanderson M 1000m Sat. 5:20PM
Castellanos, Jose Southern Guilford M 1000m Sat. 5:20PM
Roberts, Cameron Southern Guilford M 1000m Sat. 5:20PM
Williams, Chris Southern Guilford M 1000m Sat. 5:20PM
Brown, Kobe Southwest Guilford M 1000m Sat. 5:20PM
Fraley, Trace Union Pines M 1000m Sat. 5:20PM
Verchick, Curt Union Pines M 1000m Sat. 5:20PM
Borum, Victoria Clyde A. Erwin F 500m Sat. 6:20PM
Parks, Jordyn Green Hope F 500m Sat. 6:20PM
Bowdry, Ashlan Hillside F 500m Sat. 6:20PM
Thompson, Janet Hobbton F 500m Sat. 6:20PM
Alston, India Hobbton F 500m Sat. 6:20PM
Russ, Morgan Leesville Road F 500m Sat. 6:20PM
Brown, Ny'Lasia Lexington F 500m Sat. 6:20PM
Osula, Adesua Panther Creek F 500m Sat. 6:20PM
Bryson, Aria Parkland F 500m Sat. 6:20PM
Alexander, Serenity Parkland F 500m Sat. 6:20PM
Davis, Torri Rocky River F 500m Sat. 6:20PM
Fletcher, Destiny Southeast Raleigh F 500m Sat. 6:20PM
Berrien, De'Riique Southeast Raleigh F 500m Sat. 6:20PM
Andrews, Sierra Southern Guilford F 500m Sat. 6:20PM
Mills-Wideman, Anijah Southern Guilford F 500m Sat. 6:20PM
Matthews, Ebin West Mecklenburg F 500m Sat. 6:20PM
Pinckney, Jireh West Mecklenburg F 500m Sat. 6:20PM
Matthews, Teiari Apex Friendship M 500m Sat. 7:00PM
Booze, Santez Asheville M 500m Sat. 7:00PM
Codrington, Kodi Asheville M 500m Sat. 7:00PM
Harris, Levi Asheville M 500m Sat. 7:00PM
Cobb, Keyvaun Christ School M 500m Sat. 7:00PM
Mantilla, Juan Christ School M 500m Sat. 7:00PM
Marrotte, Dylan Fuquay-Varina M 500m Sat. 7:00PM
Barnes, Carson Green Hope M 500m Sat. 7:00PM
Biddle, Michael Green Hope M 500m Sat. 7:00PM
Parker, Montrell Hobbton M 500m Sat. 7:00PM
Polk, Josh Hobbton M 500m Sat. 7:00PM
Tiller, Joshua Leesville Road M 500m Sat. 7:00PM
Ujah, Erum Leesville Road M 500m Sat. 7:00PM
Michaux, Jayquan Leesville Road M 500m Sat. 7:00PM
Kirkland, Trevor Middle Creek M 500m Sat. 7:00PM
Eatmon, Cori'monte Olympic M 500m Sat. 7:00PM
Kirkland, Aaron Olympic M 500m Sat. 7:00PM
Cernoch, Elijah Panther Creek M 500m Sat. 7:00PM
Hassan, Fuad Sanderson M 500m Sat. 7:00PM
Larios, Noah Southeast Raleigh M 500m Sat. 7:00PM
Chapman, Isaiah Southeast Raleigh M 500m Sat. 7:00PM
Andrews, Mahliqe Southern Guilford M 500m Sat. 7:00PM
Chisholm, Kaleb Southern Guilford M 500m Sat. 7:00PM
McMillan, Jamiah Southern Guilford M 500m Sat. 7:00PM
Prince, Dajhon Westover M  500m Sat. 7:00PM
Relay Team Asheville F 4x400m Sat. 7:50 PM
Relay Team Green Hope F 4x400m Sat. 7:50 PM
Relay Team Hobbton F 4x400m Sat. 7:50 PM
Relay Team Leesville Road F 4x400m Sat. 7:50 PM
Relay Team Olympic F 4x400m Sat. 7:50 PM
Relay Team Parkland F 4x400m Sat. 7:50 PM
Relay Team Rocky River F 4x400m Sat. 7:50 PM
Relay Team Rocky River F 4x400m Sat. 7:50 PM
Relay Team Southeast Raleigh F 4x400m Sat. 7:50 PM
Relay Team Southern Guilford F 4x400m Sat. 7:50 PM
Relay Team West Mecklenburg F 4x400m Sat. 7:50 PM


Comments